img
Horoskop na 31.01.2015
Baran
Baran
Baran
Baran
Baran by mal byť po tieto dni opatrnejší a v podstate pripravený na všetko. Dnešná sobota, i pod prechodu Luny do vodného živlu, ktorý viac tlmí a jemní vašu povahu a viac vplýva na súdržnosť rodiny. Nastáva však obdobie, kedy by ste mali byť radšej striedmejší a uprednostniť kvalitu pred kvantitou. I tak je nutné si strážiť svoje emócie. Buďte optimistickí, usmievajte sa na svet a robte aj to, čo vás baví.
späť
Býk
Býk
Býk
Býk
Dnešnú sobotu už budú pôsobiť príjemnejšie energie planét, ale v ovzduší je napätia, zvlášť z prepracovanosti. Preto je vhodné krotiť emócie svoje, aj ľudí okolo vás, a nevyvolávať zbytočné hádky. Násilia a agresie je všade dosť. Budete závislejší od ostatných. Vďaka láskavosti blízkych sa pozbierate. Podvečer sa totiž Luna dostane do trigónu, príjemnej pozície, s vašou planétou Venušou.
späť
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Slnko sa v súčasnosti nachádza v znamení Vodnára a je v konjunkcii s vaším Merkúrom. To vás v mnohom bude inšpirovať. Využite vaše nápadité energie, hlavne v kruhu rodiny, zvlášť pri deťoch. To, že na vás partner nežiarli, vôbec nemusí znamenať, že ste mu ľahostajní, práve naopak. Hovorievate o príznakoch chorôb a vtedy sa vám uľavuje. Víkend je taktiež optimálny na detoxikáciu, chudnutie a podobné veci.
späť
Rak
Rak
Rak
Rak
Sami nebudete mať jasno v tom, čo by ste chceli a čo je pre vás hlavné. Čo by vám prospelo, čo by vás ohrozilo, a čo by vám mohlo spôsobiť ťažkosti. Máte ešte tajné rezervy. Zdroje energie nie sú úplne vyčerpané, tak sa pusťte do ďalšieho boja, ale aj oddychu. Dnešnú sobotu a zajtrajšiu nedeľu, však budete mať pokojnejšie a rodinnejšie pocity, vďaka podpore vašej Luny vo vašom znamení.
späť
Lev
Lev
Lev
Lev
Nájdite si cestu, ako využiť Jupitera vo svojom znamení a posúvať sa ďalej. Vzniknú partnerské záležitosti, ktoré ste už považovali za zabudnuté. Dať si pozor na ohováranie, alebo naopak neohovárať. Dnešná víkendová realizácia je tvrdosťou málo schodná. Skôr by ste si to museli vyplakať. Telo odstráni nadbytok vitamínu D krátko po tom, čo ho vyprodukuje. Na črevá dobre pôsobia jogurty alebo kyslá kapusta.
späť
Panna
Panna
Panna
Panna
Môžete sa cítiť melancholicky, ale takí budú aj iní. Cez tento víkend sú skvelé dni na domácu komunikáciu. Priaznivo pôsobí Luna, ale od podvečera i planéta Venuša, s ktorou uzatvorí priaznivú konšteláciu, trigón. Zdravotný stav je teraz chúlostivejší. Opatrnejšie v stravovaní. Ohrozený je pankreas a trávenie v črevách. Na bolesti močového mechúra je vhodné naparovanie sa odspodu nad teplým prasličkovým čajom.
späť
Váhy
Váhy
Váhy
Váhy
Visia nad vami i vašim okolím nepredpokladané situácie. Prichádza vám dôležité obdobie. Váhy už niečo dosiahli, majú za sebou ťažké obdobie, najradšej by si dopriali dlhší oddych. Psychické problémy bývajú aj prapríčinou bolestí hlavy, chrbta, závratov, únavy, bolestí n a hrudníku, bolestí tráviaceho traktu, hnačiek, zápchy, porúch spánku či najrôznejších kožných ochorení, astmy, bulímie či anorexie.
späť
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Nech vaša povaha neovplyvní váš postoj k životu a tým aj nespokojnosť a smutnými myšlienkami priťahované choroby. Ľudia už sú takí, akí sú. Strach z budúcnosti priťahuje choroby a únavu. Kde ste vy v tom bludisku rôznych potrieb, túžob a snov? Nie na okraji? Niektoré situácie prinesú postupné ukončenie nevyhovujúcich situácií. Ženy budú mať pocit, že môžu rátať s úspechmi, aj pokiaľ ide o založenie rodiny.
späť
Strelec
Strelec
Strelec
Strelec
Strelci majú zaujímavé postavenie. Tvorivosť, kreativita a múza majú dnešnú sobotu, zelenú. Môžete sa ocitnúť vo zvlášť priaznivej situácii. Dôležité je sa chopiť príležitostí, okolo ktorých ostatní prechádzajú bez povšimnutia. Ak vám túžba po hádke rezonuje v hlave čoraz neodbytnejšie, premeňte ju na pozitívnejší podnet. So Saturnom v znamení Strelca máte veľké šance riešiť seriózne vaše komplikácie.
späť
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Váš hravejší prístup k životu ocenia tento víkend nielen deti v rodine, ale aj zamestnávatelia v profesii vyžadujúcej kreativitu. Mnohé vaše kroky povedú pre dobro danej veci. Rodina a domov vystúpi do popredia. Dlhodobá téma pre Kozorožcov znie: peniaze a majetok. Ak máte v pláne hypotéku či pôžičku, podľa postavenia planét, požičajte si čo najmenej a riadne si prečítajte podmienky.
späť
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Vyčleňte si čas na domácu a psychickú pohodu. Zabudnite na skratky, obchádzky, ignorovanie maličkostí a povrchný prístup. Len zodpovednou a vytrvalou prácou sa dostanete k niečomu trvalému a najmä výnosnému. Spolu s planétami prichádza energia, ktorá naštartuje nové rozhodnutia, nové plány, ktoré je možné uskutočniť. Dnes a zajtra sú vhodné dni na prečistenie tela, tráviaceho traktu, čriev a krvi.
späť
Ryby
Ryby
Ryby
Ryby
Dnešnú sobotu je dôležité si dať pozor čo budete hovoriť alebo písať. Mohol by vzniknúť informačný šum, z ktorého by sa zrodili nepríjemnosti. Buďte radi, ak stihnete polovicu z toho, čo si naplánujete. Nehľadajte príčiny v niečom neznámom, ide skutočne len o vaše vyčerpanie a oslabenie organizmu. Pri nedostatku vitamínu D, ktorý sa v tele tvorí pôsobením slnečného žiarenia, je vyššie riziko na ochorenie lámavosti kostí.
späť
horoskop od moneo.sk
 

AKTUALIZOVANÉ: BMD 2012: famózni slovenskí a českí módni návrhári

Zdielať tento článok

Exkluzívna módna prehliadka večerných plesových šiat a pánskych spoločenských odevov v rámci Bratislavských módnych dní, ktorá v pondelok 17. decembra 2012 brilantne uzatvorila tohtoročnú módnu sezónu na Slovensku, priniesla modely etablovaných špičkových slovenských a českých módnych návrhárov.

AKTUALIZOVANÉ: BMD 2012: famózni slovenskí a českí módni návrhári

Veronika Hložníková: Lukáš Kimlička:
Přemysl Hytych:
Libor Komosný:

Jana Pištejová: 

Monika Laceková: 

 


Michaela Mazalanova: 


 
Slavomíra Vlasová: 

Monika Vontszemuová: 

Veronika Kostková: Zlatica Hujbertová: 
Róbert Bartolen: 

 

Autor: RED
Foto: Tibor Géci

9 fotografií
© 2015 STAR production s.r.o. | Odkazy Created by ActivIT