img
Horoskop na 28.08.2014
Baran
Baran
Baran
Baran
Slnko je v znamení Panny a je v opozícii s Neptúnom. To znamená, že by ste mali vašu fantáziu venovať praktickým účelom i dnešný štvrtok. Nezlostite sa nad partnerovými opačnými názormi. Vaša ohnivá povaha je pre mnohých príliš ťažká. Ste ako mladí ambiciózni vojaci. Vaša ohnivá, Marsovská energia môže škodiť vašej hlave. Kyselina listová a vitamín B podporujú činnosť mozgu, majú vplyv na pamäť a koncentráciu.
späť
Býk
Býk
Býk
Býk
Dnešný štvrtok je vhodný na zažitie nečakaného dobrodružstva. Pribudne vám ďalšia nová a užitočná skúsenosť. Tak ako sú pre vás dôležité vaše povinnosti, tak je pre vašu dušu a telo dôležitý príjemne strávený čas. Vaša budovateľská povaha vám pomôže zrealizovať mnohé vaše plány. Kupované zákusky skrývajú veľa tuku. Upečte radšej vlastný koláč s ovocím. Mnohí muži zo znamenia Býka koláče milujú. Voňajú ...
späť
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Necítite sa vo svojej koži? Akoby toho už bolo priveľa. Máte pocit, že toto obdobie už trvá pridlho? Vaša premenlivá povaha by aj tak nebola spokojná, aj keď si to teraz asi myslíte. Luna je vo vzdušnom živle, teda podporuje zaujímavými a premenlivými energiami i vás, ktorí v ňom ste tiež. Nepreceňte svoju aktivitu a činorodosť ani v láske. Pozor na klamstvá, cudzie, ale i vaše.
späť
Rak
Rak
Rak
Rak
Sextil Mesiaca s planétou Jupiter posilní optimizmus, srdečnosť a láskavosť. I k peniazom sa môžu dostať aj Raci z prvých dní znamenia, no budú si ich musieť vydobyť či vyhádať. Väčší nákup si radšej prekonzultujte s partnerom. Čo tak v tomto premenlivom počasí sa zahriať horúcou láskou? Nuž, aspoň si prečítajte knihu o horúcej láske. Nemusíte zatiaľ ľutovať, že ste neskúsili toľko, ako by vaša myseľ chcela.
späť
Lev
Lev
Lev
Lev
Venuša a jej vplyvy na lásku vám budú priať celý deň. Je tu pravdepodobnosť, že sa objavia priatelia z dávnej minulosti. Denná energia pod vplyvom Luny vo Váhach varuje pred bujarými oslavami. Môžete mať i mystické sny, ktoré mám niečo vysvetlia, alebo pripomenú, hoci aj z dávnej minulosti. Z niektorých vás z nich môže pochytiť depresia a objaviť sa v duši smútok.
späť
Panna
Panna
Panna
Panna
Už dlhšie riešite problém, ktorý je pre vás síce z racionálneho hľadiska jasný, no nie a nie s ním pohnúť. Nič vám neujde. Ak niečo nestihnete, nevadí, svet sa nezrúti. Vymyslíte iné. Venujte tomu, čo máte radi. Problémy sa snažte vyhnať z hlavy. Uzavrite záležitosti z minulosti, ktoré vás trápia. Dopadli tak, ako dopadnúť mali. Zlé je, že strácajte čas premýšľaním nad tým, čo je zlé. Nehazardujte so sebou. Aj vy máte ...
späť
Váhy
Váhy
Váhy
Váhy
Váhate, či rozhodnutie, ktoré ste už urobili, je správne. Dnešný štvrtok, aj pod vplyvom Luny vo vašom živle Vzduchu, zavládnu sily premýšľania a zvažovania. Životné obdobia prechádzajú zmenami. Vychutnávajte si príležitosti, ktoré vám život prináša. Užite si a vyťažte z nich čo najviac. S peniazmi a účtami vám pomôže niekto, kto na to má. Keď budete preceňovať svoje fyzické sily, môžete si zapríčiniť nejaký zdravotný ...
späť
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Súčasná kvadratúra Mesiaca s vašim Plutom sa môže u mnohých citlivejších ľudí prejaviť podvedomým psychickým nátlakom, až fanatizmom. Nepodľahnite preto smútku. Ťažké obdobie, ktorým ste prechádzali poslednú dobu, sa blíži ku koncu. Deň, ktorým práve prechádzate, zvládnete len vďaka trpezlivosti. Počúvajte svoje srdce, čo vám hovorí. Len ono vám pomôže zistiť, čo vlastne chcete. Spomaľte krok.
späť
Strelec
Strelec
Strelec
Strelec
Ak niekto zastáva názor, že peniaze dokážu urobiť všetko, je s najväčšou pravdepodobnosťou ochotný urobiť všetko pre peniaze. Možno už dnešný štvrtok, ak nie, tak časom uvidíte, že všetko "zlé" je aj na niečo dobré. Vy sami ste tvorcami svojho života a šťastia. Nepomôže vám obviňovať z vašich problémov druhých. V zamestnaní sa nedajte strhnúť ku chvatu a nervozite. Je to deň rozkolísaných nálad.
späť
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Vaše pocity sú neraz černejšie ako skutočnosť. Je to preto, že stále pôsobí i planéta času, obmedzenia a prekážok, Saturn. Veci, ktoré nemajú hodnotu, nemá zmysel ďalej udržiavať. Tešte sa z nového! Je len na vás, ako v tomto komplikovanom týždni obstojíte. Základom je presne si ujasniť, čo chcete a čo nie. Vaša povaha a odvaha vám to umožní zrealizovať. Vaše zdravie vás varuje pred prechladnutím a rôznym ochorením krvi.
späť
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Mesiac je v sextile s Jupiterom a v kvadráte s Plutom. Budete mať preto chuť expandovať, hlavne v kariére. Nátlak mocenských síl a vecí, do ktorých nevidíte, vás budú brzdiť. To, do čoho sa pustíte, zvládnete tak, ako si prajete, ale s meškaním. Máte na to potrebnú silu. Začnite. Vaše vzdušné znamenie má ”zelenú”. Zmeny, ktoré ste nedávno uskutočnili, vám pomohli ukončiť niečo, v čom ste už asi ani nechceli pokračovať.
späť
Ryby
Ryby
Ryby
Ryby
Ak sa aj vo vašom živote sa udiali zložitejšie zmeny, neposudzujte ich, len ich prijmite. Máte dostatok vnútornej energie. Mnohé sa napraví, hoci už aj dnešný štvrtok. Dôležité je to, čo je vo vašom vnútri. To nemôžu žiadne vonkajšie okolnosti ovplyvniť. Podcenenie situácie vás môže pripraviť o pokoj mysle. Nezapárajte do ostatných. Je deň vašich nápadov a fantázií. Stres nerobí dobre ani imunitnému systému tela.
späť
horoskop od moneo.sk
 

AKTUALIZOVANÉ: BMD 2012: famózni slovenskí a českí módni návrhári

Zdielať tento článok

Exkluzívna módna prehliadka večerných plesových šiat a pánskych spoločenských odevov v rámci Bratislavských módnych dní, ktorá v pondelok 17. decembra 2012 brilantne uzatvorila tohtoročnú módnu sezónu na Slovensku, priniesla modely etablovaných špičkových slovenských a českých módnych návrhárov.

AKTUALIZOVANÉ: BMD 2012: famózni slovenskí a českí módni návrhári

Veronika Hložníková: Lukáš Kimlička:
Přemysl Hytych:
Libor Komosný:

Jana Pištejová: 

Monika Laceková: 

 


Michaela Mazalanova: 


 
Slavomíra Vlasová: 

Monika Vontszemuová: 

Veronika Kostková: Zlatica Hujbertová: 
Róbert Bartolen: 

 

Autor: RED
Foto: Tibor Géci

9 fotografií
© 2014 STAR production s.r.o. Created by ActivIT