img

Horoskop na 25.04.2015
Baran
Baran
Baran
Baran
Čo je šťastie? Ženy hľadajú vtipných partnerov. Muži príťažlivosť na prvý pohľad. V milostnom vzťahu, ženy preferujú mužov, ktorí ich dokážu aj rozosmiať. Muži vyhľadávajú ženy, ktoré upútajú. Zákon a spravodlivosť sú na vašej strane. Dobré obdobie na nákupy, jednania, štúdium, cestovanie. Po práci môžete spoločne oddychovať. Venuša je ešte v Blížencoch, tak dodáva vzťahom fantáziu a výrečnosť.
späť
Býk
Býk
Býk
Býk
Čo je šťastie? Životy všetkých ľudských bytostí, sú poháňané jednou a tou istou motiváciou. Je to túžba po šťastí. Okolo seba vidíme, že čokoľvek ľudia konajú, robia to preto, aby sa cítili dobre. Dokonalosť je vlastnosť božská. Túžba po dokonalosti je vlastnosť ľudská. Od záhradkárčenia vás mnohých možno budú bolieť kríže, ale pookrejete na duši, keď uvidíte množstvo práce, ktoré ste zvládli. Zem je váš živel.
späť
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Čo je šťastie? Zjednodušene by sa dalo povedať, že šťastie je pocit blaženosti v našej mysli. A robíme najrôznejšie veci aby sme si tento pocit udržali. V dnešnej dobe si kupujeme veci! Aura je magnetické pole okolo tela, ktoré neustále ”komunikuje“ s aurami iných Osobné aury sú spojené s univerzálnym polom duchovnej energie, z ktorej čerpajú svoju silu. Planéta Venuša, ktorá je teraz vo vašom znamení, vás svojimi energiami ...
späť
Rak
Rak
Rak
Rak
Čo je šťastie? Kupujeme si pekné veci po ktorých túžime, hľadáme si partnerov, ktorí vyhovujú naším ideálom, budujeme si kariéru, aby sme zväčšili svoju dôležitosť, či mali pocit užitočnosti. Snažte sa, hlavne dnes, vo Venušinej energii vzdušných Blížencov, venovať sa len tomu peknému, čo vám prinesie radosť. Čo tak užívať si to spolu s partnerom. Mesiac je v kvadráte so Slnkom, preto by vás to samých by vás to netešilo.
späť
Lev
Lev
Lev
Lev
Čo je šťastie? Riadime sa zákonmi a konvenciami, ktoré nám ukazujú všeobecne uznávané hodnoty, či určujú životný štýl. Mnoho vecí sa nám aj podarí získať. Skôr, či neskôr ich i tak stratíme. Dnešný deň je i dňom falošných ilúzií a nádejí, hlavne v láske a rýchlo a bez rozmyslenia dávaných sľuboch. Vsaďte dnes na časom osvedčených ľudí z vášho okolia. Mesiac popoludní vstupuje do vášho znamenia Leva.
späť
Panna
Panna
Panna
Panna
Čo je šťastie? Pekná vec sa opotrebuje, alebo stratí. Milovaný partner nás buď opustí, alebo mi jeho. O prácu môžeme kedykoľvek prísť, alebo nás prestane baviť. Problémom, je že všetko okolo nás je pominuteľné. Merkúr a Mars, oba sú v konjunkcii a v trigóne s Plutom v Kozorožcovi. Dnes vás zaskočia a preveria náhle myšlienky a spontánne, nepremyslené aktivity. Neprehliadajte detaily. Sú dakedy najpodstatnejšie.
späť
Váhy
Váhy
Váhy
Váhy
Čo je šťastie? Stále sa snažíme si udržať to, čo nám navodzuje dobré pocity a zbaviť sa toho, čo nám je nepríjemné. Je to však boj, ktorý sa nedá vyhrať. Dôkazom je, to že trpíme. Nemali by ste dnešný klamlivý deň vsádzať veľké čiastky. Dnes vás to bude provokovať k nákupom a tovar bude lákavý. Doprajte si aj niečo pre potešenie. Dnešná sobota sa dá i spríjemniť. Vplyv planét bude dobrý.
späť
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Čo je šťastie? Utrpenie vychádza z nevedomosti, z neznalosti ako sa veci naozaj fungujú. To čo sa dozvedáme zo všetkých strán, od blízkych, priateľov, či médií, nás zväčša len mätie. Pesimizmus sa získava nenápadne, tak dnešnú sobotu nemyslite pesimisticky. Urán je dnešnú sobotu v Baranovi a je v kvadráte s Plutom. Ešte by ste si naozaj mohli pritiahnuť smolu. Vyhnite sa nepríjemným konfrontáciám.
späť
Strelec
Strelec
Strelec
Strelec
Čo je šťastie? Jednoducho nevieme ako máme žiť, aké zákony nasledovať aby sme sa vyhli utrpeniu. Nikto nám to jednoznačne nevie povedať, v školách nás to neučia. Chaotické myslenie sa prenáša postupne na všetkých. Dnešná sobota bude mať dobré vplyvy planét. Je čas vyrážať za zeleňou, ktorá upokojuje. K veľkým skokom sa tak či tak nemôžete odvážiť. Planéta Saturn vo vašom znamení vás blokuje.
späť
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Čo je šťastie? Je to akoby sme poslepiačky chodili po lese, vrážali do stromov a padali. Učíme sa na vlastných chybách, alebo chybách druhých. Pokusmi objavujeme zákony ako správne žiť. Jediný spôsob ako získať priateľa je byť priateľom. Neptún je v kvadráte so Saturnom. Tak neprovokujte citovo labilnejších ľudí. Dnešnú sobotu je však aj Mesiac v trigóne s vaším Saturnom. Zvládnete preto aj ťažko zvládnuteľné.
späť
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Čo je šťastie? Utrpenie nám však ukazuje, že niečo nerobíme správne. Ako keď malé dieťa objavuje svet. Ak sa pozrieme na naše utrpenie zblízka, zistíme že nás nútia trpieť naše emócie. Život síce nie je prechádzka rajskou záhradou, ale rajské pocity sa vás môžu zmocniť pri zavŕšení dobrého nápadu alebo na realizácii toho, čo zhmotní pocit osobného šťastia. Dnes vás môže vás pobolievať žalúdok, srdce aj chrbát. Ani ...
späť
Ryby
Ryby
Ryby
Ryby
Čo je šťastie? Ako sa cítime je vždy podmienené naším emocionálnym stavom. Rozlišujeme dobré a zlé emócie. Emócia je návykové lipnutie. Čím väčšie je lipnutie, tím silnejšie sú naše reakcie. Dnes je Venuša v Blížencoch v kvadráte s Neptúnom vo vašich Rybách. Ten je aj v kvadráte so Saturnom. Dostanete sa do zvláštnych situáciu, ktoré prinesú niečo nezvyčajné. Nenaleťte na nereálne sľuby.
späť
horoskop od moneo.sk
 

AKTUALIZOVANÉ: BMD 2012: famózni slovenskí a českí módni návrhári

Zdielať tento článok

Exkluzívna módna prehliadka večerných plesových šiat a pánskych spoločenských odevov v rámci Bratislavských módnych dní, ktorá v pondelok 17. decembra 2012 brilantne uzatvorila tohtoročnú módnu sezónu na Slovensku, priniesla modely etablovaných špičkových slovenských a českých módnych návrhárov.

AKTUALIZOVANÉ: BMD 2012: famózni slovenskí a českí módni návrhári

Veronika Hložníková: Lukáš Kimlička:
Přemysl Hytych:
Libor Komosný:

Jana Pištejová: 

Monika Laceková: 

 


Michaela Mazalanova: 


 
Slavomíra Vlasová: 

Monika Vontszemuová: 

Veronika Kostková: Zlatica Hujbertová: 
Róbert Bartolen: 

 

Autor: RED
Foto: Tibor Géci

9 fotografií
© 2015 STAR production s.r.o. | Odkazy Created by ActivIT