img
Horoskop na 27.11.2014
Baran
Baran
Baran
Baran
Optimizmus, ktorý je vo vás, môže byť príjemnou chytľavou „chorobou“. Pomôžete tak aj iným k naladeniu sa na pozitíva života. Možno zorganizujete pečenie medovníkov práve u vás doma, počas tohto víkendu. Nezáleží na množstve, ktoré upečiete, ale na tej príjemnej predvianočnej atmosfére, ktorá je k nezaplateniu pre všetkých zúčastnených. Spontánne prejavy sú príjemné, pokiaľ sa ľudia majú radi a sú na jednej vlnovej ...
späť
Býk
Býk
Býk
Býk
Treba si dať záležať na svojom verbálnom i neverbálnom prejave. Úprimnosť je základ. Povrchnosť nie je na mieste. Môžete si ju snáď dovoliť iba s náhodnými okoloidúcimi, ale nikto vám neradí, aby ste k nim boli neúctiví. Pohyblivý Merkúr je teraz ešte v Škorpiónovi. Preto buďte opatrní na svoj slovník a kritický prejav. Dnešná nepriaznivo postavená Luna, ktorá je vo Vodnárovi, ho v tom môže podporiť.
späť
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Snažte sa hneď od rána príjemne naladiť. Staré krivdy nevyťahujte. Odpustite tým, ktorí vám v minulosti priniesli spory do vášho života. Duševná očista pomôže aj vášmu fyzickému telu. Dnes večer už po siedmej nejedzte. Dokončite každú prácu, ktorú ste začali. Večer budete zaspávať spokojne. Všímajte si, čo vám sen nového prinesie, ale neberte ho doslova. Ak ste si už v minulosti písali o svojich snoch, budete im lepšie ...
späť
Rak
Rak
Rak
Rak
Nie je dobre, ak si zaťažujete svoju karmu nenávisťou, alebo možno strachom, že neuspejete ak bude práve vo vašej prítomnosti určitá osoba. Čo je horšie, že to asi bude nejaká autorita, šéf alebo rodič. Niekedy je potrebné urobiť prvý krok, aby sa ľady pohli. Stačí zmierlivý úsmev na kolegu, ktorý vás podrazil, či prvý pozdraviť susedu, s ktorou sa už dlhšie nerozprávate.
späť
Lev
Lev
Lev
Lev
Zamyslite sa nad svojimi plánmi, ktoré ste si v minulosti napísali, alebo len tak dali do mysle a tým, čo cíti vaše srdce voči iným ľuďom. Ublížili ste niekomu, slovom či dokonca nejakým činom? Skúste sa empaticky vcítiť do toho človeka. Slnko vám je priaznivo naklonené, ale Mesiac s vami tvorí opozíciu. Pôjde to ťažšie, ale o to viac si budete ceniť, ak dospejete vedome k harmonickým vzťahom.
späť
Panna
Panna
Panna
Panna
Vaše cesty života sú možno pomalšieho tempa, ako u vašich susedných znamení, ale sú nám často vzorom. Hlavne v práci a kariére. Plánujte vaše cesty, myslím tie bežné i vážne púte životom. Pokojný začiatok dňa bude postupne nadobúdať dynamiku. Dnes si dajte pozor na medziľudské vzťahy. Vašej úprimnej tvrdosti nemusia všetci rozumieť. Napokon, nemusia ju ani prijať. Milým slovom zájdete ďalej.
späť
Váhy
Váhy
Váhy
Váhy
Mesiac vo Vodnárovi osvetľuje všeobecne váš dom hier, potešenia a tvorivosti. Priaznivo je postavená i Venuša so Slnkom. Možno sa stretnete s ľuďmi, ktorí budú podobne naladení ako vy, a tak pocítite vzájomnú spriaznenosť. Pozor však, aby ste sa energeticky príliš nevyčerpali. Skúste si tej energie nechať aj na umeleckú tvorbu. Nepotláčajte svoje emócie, ale nenechajte sa nimi ani ovládať. Malé vybočenie z rámca vášho plánu berte ...
späť
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Nedajte si ničím pokaziť tieto dni. Negatívne pocity vo vás pozorujte, a pritom ich hneď presvetľujte pozitívnymi lúčmi. Nechajte sa viesť svojou intuíciou, kreativitou a nápadmi, ktoré teraz toto obdobie priam vyvoláva. Obklopte sa priateľmi, ktorí majú radi kultúru i tvorivé dielne. Môžete si ich urobiť aj doma. Nezabúdajte aj na tých, ktorí sa cítia osamelí. Pozvite ich k vám na pohár dobrého čaju alebo niečoho ostrejšieho.
späť
Strelec
Strelec
Strelec
Strelec
Užite si dnešný deň a skúste si naplánovať dosť aktivít, a to najmä tie, ktoré boli vašou achilovou pätou. Teraz ich zvládnete. Včera vstúpila Luna do Vodnára, s ktorým máte dobré naladenie. Možno vás napadnú originálne myšlienky ako zvládnuť nápory práce, ktoré už cíti každý. Veru Vianoce prichádzajú. Tento víkend bude prvá adventná nedeľa! Ak dodržujete tradície, nezabudnite si kúpiť adventné sviečky.
späť
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Vzťah je o spoločnom prežívaní vážnych vecí, ale aj drobných maličkostí, s ktorých sa vlastne skladá celý život. Ak sme spokojní v drobnostiach, vieme robiť aj veľké veci, o ktoré vám možno teraz ide. Ste posilnení Marsom u vás, preto robte veci, do ktorých sa vám dlho nechcelo. V tomto období to môže byť aj pomáhanie osamelým ľuďom. Vážte si to čo máte a nerepcite na osud, že vám niečo nedal alebo vzal.
späť
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Ak si pripadáte, že sa u vás už dlho nič nové neudialo, začnite viac snívať a plánovať. Nič si z toho nerobte, ak sa budú niektorým ľuďom zdať vaše plány detinské, či neuskutočniteľné, to ich problém. Pevná vôľa a radosť z uskutočňovania vašich smelých predsavzatí, vás povedie k zdarnému cieľu. Tak do toho! Je to jedno, či to bude niečo duchovnejšieho alebo obyčajná diéta, po ktorej konečne schudnete!
späť
Ryby
Ryby
Ryby
Ryby
Mesiac je všeobecne vo vašom dome podvedomia, vtedy máme také zvláštne pocity, ktoré sa môžu približovať i k smutným. Potrebujete si asi oddýchnuť od všetkého, čo sa okolo vás deje. Vaše citlivé srdce asi potrebuje pookriať, dodať lásku a porozumenie. Kto vám to môže poskytnúť najlepšie? Vy sami! Nájdite si pokojné miesto a počúvajte tlkot svojho srdca. Bije zázrakom života len a len pre vás!
späť
horoskop od moneo.sk
 

AKTUALIZOVANÉ: BMD 2012: famózni slovenskí a českí módni návrhári

Zdielať tento článok

Exkluzívna módna prehliadka večerných plesových šiat a pánskych spoločenských odevov v rámci Bratislavských módnych dní, ktorá v pondelok 17. decembra 2012 brilantne uzatvorila tohtoročnú módnu sezónu na Slovensku, priniesla modely etablovaných špičkových slovenských a českých módnych návrhárov.

AKTUALIZOVANÉ: BMD 2012: famózni slovenskí a českí módni návrhári

Veronika Hložníková: Lukáš Kimlička:
Přemysl Hytych:
Libor Komosný:

Jana Pištejová: 

Monika Laceková: 

 


Michaela Mazalanova: 


 
Slavomíra Vlasová: 

Monika Vontszemuová: 

Veronika Kostková: Zlatica Hujbertová: 
Róbert Bartolen: 

 

Autor: RED
Foto: Tibor Géci

9 fotografií
© 2014 STAR production s.r.o. | Odkazy Created by ActivIT