Dnes je streda, 24.apríl 2019, meniny má: Juraj
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Tri najkrajšie ruské modelky: Z týchto žien padajú muži na zadok

október 25, 2016 - 10:03
Ruské modelky, všetky krásne, všetky dokonalé, no napriek tomu tak veľmi odlišné. Tieto tri ruské krásky ohúrili svet.

Irina Sheik

Irina Sheik, celým menom Irina Valeryevna Shaykhlislamova je ako asi každý úzná, neuveriteľne krásna žena. Ruská modelka patrí k svetovej špicke a do povedomia ľudí sa dostala ako vďaka päť ročnému vzťahu s futbalistom Cristianom Ronaldom. Kráska predvádza pre známe módne domy a značky ako sú Miu Miu, Bottega Veneta, Marc Jacobs, Moschino, Versace, Givenchy a mnohé iné. Irinina tvár aj postava sú dokonalé, bez chybičky krásy, čo oceňujú aj dizajnéri a veľké módne kampane.

iri2.png

Foto: 
instagram.com/irinashayk/

iri23.png

Foto: 
instagram.com/irinashayk/

Natalia Vodianova

Onoho času, bola Natália Vodianova jednou z troch najlepšie platených modeliek tejto planéty a niet sa čomu čudovať. Modelka patrí k tým kráskam, ktorých zjav nie je typicky sexi, skôr k dievčenskej kráse a práve tým upútala v moedlingovom svete pozornosť. Čo sa týka pozornosti, tú si zaslúži aj počet jej detí. Má ich päť, tri z prvého manželstva a dve s aktuálnym manželom Antoinom Arnaultom. Momentálne sa Natália angažuje v dobročinných aktivitách.

nat1.png

Foto: 
instagram.com/natasupernova/

Alena Shiskova

Na mólach svetových módnych domov by ste ju našli len ťažko. Patrí k úplne iným typom modeliek, ako boli spomenuté vyššie, no aj tak u pozná celé Rusko a aj svetový nadšenci krásy, teda najmä tej umelej. Alena Shiskova nepatrila vždy ku kráskam, prepracovala sa k takejto podobe mnohopočetnými plastikami, ktoré jej ale poslúžili k tomu, aby viedla luxusný život a zúčastňovala sa na luxusných podujatiach. Instagramová kráska sa netají tým, že selfies sa stali je životom.

ale123.png

Foto: 
instagram.com/missalena.92/

ale12.png

Foto: 

- - Inzercia - -