Dnes je sobota, 22.február 2020, meniny má: Etela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Peter Sagan s manželkou Katkou v spoločnosti: V Austrálii si "uchmatli" všetku pozornosť

február 07, 2017 - 10:29
Famózny cyklista Peter Sagan má za sebou úspešnú účasť na pretekoch Cycling Tour Down Under, ktoré sa konali v Austrálii. S manželkou Katkou si okrem tvrdej práce vychutnali i galavečer, na ktorom obaja hviezdili.

Náš fenomenálny cyklista Peter Sagan bol opäť stredobodom pozornosti. Hoci na pretekoch v Austrálii získal "iba" tri druhé miesta, záujem o jeho osobu bol u protinožcov neutíchajúci.

Spolu s jeho drahou polovičkou Katkou sa zúčastnili jedinečného galavečera, ktorý si obaja užili. "Ďakujem Cycling, Tour Down Under za pocty, ktorej sa mi dostalo počas galavečere Legends' Night Dinner. Máme za sebou perfektný týždeň, na konci ktorého sa vďaka Jayovi McCarthymu, ocitla Bora-hansgrohe na stupienku víťazov. Vďaka austrálskym fanúšikom a divákom, ktorí ma neskutočne podporovali, som sa cítil naozaj ako doma," napísal Sagan na sociálnej sieti. 

Prečítajte si tiež: Blíži sa ich prvé výročie: Takáto je láska medzi Petrom Saganom a jeho krásnou Katkou

Manželský pár nezaprel ani tentokrát svoj vycibrený módny vkus a na udalosť zvolili zaujímavé outfity. „O môj outfit sa postaral famózny Chris Kontos, ktorý pre mňa vybral nadčasové šaty od Acler Woman a Peťo si zvolil štýlový oblek od Peter Shearer Men’s Wear,“ prezradila Katka na svojom blogu. 

Zaľúbenci si spoločne užili nerušené chvíľky na zaslúženej dovolenke v exotike