Dnes je štvrtok, 18.júl 2019, meniny má: Kamila
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Skupina Black Eyed Peas stratila jedinú ženu! Fergie sa rozhodla pre sólo kariéru...

jún 02, 2017 - 09:30
Speváčka Fergie opustila skupinu The Black Eyed Peas, v ktorej pôsobila už od roku 2002. Šokujúcu správu potvrdil Will.i.am, ktorý však uviedol všetko na pravú mieru...

"Za Fergie nemáme náhradu. Pracuje na sólovom projekte a my máme pred sebou novú skúsenosť a oslavu 20 rokov od vydania prvého albumu The Black Eyed Peas (Behind the Front z roku 1998, poz. SITA). Pracovali sme na zopár piesňach na jej sólový album," uviedol producent a dodal, že skupina sa sústredí na projekt Masters of the Sun - The Zombie Chronicles, ktorý pripravuje v spolupráci so spoločnosťou Marvel.

Dej grafickej novely sa bude odohrávať v Los Angeles. Mesto napadne mimozemské božstvo a premení jeho obyvateľov na zombie. Tieto udalosti nahnevajú fanúšika hip-hopu Zuluho-X, ktorý sa so svojou skupinou rozhodne dať všetko do poriadku. Novinku plánujú predstaviť v júli.

Prečítajte si tiež: Nový Baywatch je plný dokonalých tiel: Zahrá si v ňom aj známa supermodelka

Nahradí ju Nicole Scherzinger? 

Štyridsaťdvaročný rapper tiež reagoval na dohady, podľa ktorých nahradí 42-ročnú Fergie niekdajšia členka už nefungujúcej skupiny The Pussycat Dolls Nicole Scherzinger. "Nicole s nami spolupracuje na novom projekte, no zatiaľ nechcem hovoriť o detailoch," vyjadril sa interpret.

- - Inzercia - -