Dnes je piatok, 19.október 2018, meniny má: Kristián
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Najväčšia módna udalosť roka Exkluzívna prehliadka plesových šiat už DNES!

december 18, 2017 - 13:35
Už 18. decembra 2017 vyvrcholíme Exluzívnou prehliadkou plesových šiat 12. ročník Bratislavských módnych dní by Mercedes Benz, počas ktorej si dámy rozhodne prídu na svoje! Táto prehliadka bude pre ženy tou najprestížnejšou udalosťou v roku, počas ktorej stálice módnej scény odprezentujú to najlepšie zo svojej tvorby. Počas večera sa takisto môžete tešiť aj na modely finalistov projektu Nové tváre módnej scény, ktorí budú mať možnosť po prvýkrát v histórii Bratislavských módnych dní okúsiť skutočne exkluzívnu šou a ukázať svoj talent.

12.ročník Bratislavských módnych dní by Mercedes Benz sa niesol v duchu výnimočnosti. Okrem množstva prehliadok u nás sme opäť zožali veľký úspech aj za hranicami Slovenska, v susednom Česku, kde sme už po druhýkrát preniesli slovenskú módu do Smetanovej sály Obecného domu Praha, kde vystúpili hviezdy svetového rozmeru a prehliadka nabrala aj charitatívny rozmer.

Inšpirácia na nadchádzajúce plesové obdobie

Záverečná Exkluzívna módna prehliadka, ktorá odštartuje už 18. decembra 2017 bude udalosťou, ktorá v našich končinách nemá obdoby vzhľadom na počet predvádzajúcich návrhárov a honosnosťou samotného večera podčiarknutého krásnymi plesovými róbami, v ktorých sa každá žena bude cítiť ako kráľovná plesu.

V nádherných priestoroch Dvoranu Ministerstva kultúry v Bratislave sa predstaví celkovo 23 módnych návrhárov. Medzi nimi špičky vo svojom obore, Renáta Kliská pod značkou LA RENA, Veronika Hložníková, Michaela Ľuptáková, Jana Jurčenko, Veronika Kostková, Jana Pištejová, Zlatica Hujbertová, Michal Kováčik, Alice Abraham, Ida Sandor, Zuzana Haková, Komora & Humer, Ivana Marmare, Hellenski, Katie Q a Party 21 fashion. Samozrejme, nezabudli sme ani na pánov, ktorí si na svoje prídu počas prehliadky najnovšej kolekcie smokingov od Nicollas Berenique!

Po prvý krát v histórii budú mať svoju tvorbu možnosť predviesť aj tohtoroční finalisti projektu Nové tváre módnej scény. Projekt je už celých deväť rokov pravidelnou súčasťou Bratislavských módnych dní. Všetci tak budeme v očakávaní, ako sa mladí módni tvorcovia zhostia tejto neľahkej úlohy. Jeden model zo svojej kolekcie predvedie víťazka súťaže Zarina Šimkovičová, ďalej Viktor Varga, Sandra Jutková, Martina Vrábelová, Dominika Kašová, Ondřej Kovařík a Boris Kráľ.

Tešíme sa na vás!

Kde? Dvorana Ministerstva Kultúry, Námestie SNP, Bratislava

Kedy? 18. decembra 2017 o 19.30 hod

Lístky na Exkluzívnu prehliadku plesových šiat kúpite TU.

- - Inzercia - -