Dnes je sobota, 22.február 2020, meniny má: Etela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Môj svet: Príbeh fenomenálneho Petra Sagana plný emócií a napätia

október 09, 2018 - 10:39
Neopakovateľný Peter Sagan, trojnásobný víťaz svetového šampionátu UCI v cestnej cyklistike a jeden z najúspešnejších jazdcov všetkých čias, vďaka ktorému poznajú Slovensko všetci priaznivci cyklistiky, a nielen oni, predstavil autobiografiu MÔJ SVET.

Kniha sa na slovenských pultoch objaví už 5. decembra, pár týždňov po úspešnom a očakávanom krste u najväčšieho britského predajcu kníh Waterstones v Londýne. Vydavateľom na Slovensku je Eastone Books, kúpiť si ju bude možné vo všetkých kníhkupectvách.

Publikácia MÔJ SVET je Petrovou osobnou výpoveďou plnou emócií a napätia. Opisuje svoj príbeh od vstupu do profesionálnej cyklistiky, ale zachytáva hlavne obdobie troch rokov od svetového šampionátu UCI v Richmonde v roku 2015, v Dauhe v roku 2016 a v Bergene v roku 2017, keď dosiahol nemožné: trikrát po sebe zvíťazil.

S úprimnosťou a s jeho typickým humorom odhaľuje náš miláčik cyklistiky detaily cesty k víťazstvám, rozpráva o sklamaniach, a aj o tom, čo stálo v pozadí jeho diskvalifikácie z Tour de France 2017. Fanúšikovia sa dozvedia, ako sa pozerá na šport, čo je pre muža s prezývkou „Tourminátor“ najväčšou motiváciou, čo ho inšpiruje i to, čo si myslí o jazdcoch v pelotóne. Má 336 strán s fotografickou prílohou a vychádza v 13 cudzích jazykoch.

Knihu si možno už teraz vopred objednať v online kníhkupectvách siete Martinus a Panta Rhei.

- - Inzercia - -