Dnes je piatok, 24.január 2020, meniny má: Timotej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Sima Martausová ukázala ľudí, ktorí v nej zanechali istú stopu: Nový videoklip vás nadchne!

november 12, 2018 - 15:20
Sima Martausová predstavila svoju novinku - „Čaro obyčajných vecí“. Je o ľuďoch, ktorí ju ovplyvnili a ktorí majú pre ňu mimoriadne čaro. Zaujímavé je, že takmer všetci z nich dokonca účinkujú v jej novom klipe!

Oslava bežných radostí

Sima Martausová každou jednou pesničkou ospevuje krásu bežných radostí. Nový singel pokračuje v tomto trende a dokonca ho aj nazvala „Čaro obyčajných vecí“. „Táto skladba vznikla po tom, čo som si pár dní v hlave akoby "premietala videoklip", v ktorom som si pripomínala niektorých ľudí, ktorých som v živote stretla a zanechali vo mne istú stopu. Je teda o obyčajných ľuďoch, ktorí majú pre mňa neobyčajné čaro. Je o bežných krásnych veciach a momentoch. Práve tie sú totiž pre mňa tie najkrajšie,“ vraví Sima Martausová.

Duet s Michalom Žáčkom

Pesnička je netradičná v rámci Siminej tvorby z viacerých dôvodov. Jedným z nich je i sprievod. „Čo je pre mňa ešte zaujímavé pri tejto piesni je to, že počas celej skladby znie aj saxofón, na ktorý hrá saxofonista, môj kamarát Michal Žáček. Preto tú pieseň vnímam trošku aj ako taký duet mňa a jeho,“ dodáva s úsmevom Sima.

V hlavných úlohách obyčajní ľudia

Pesnička už má aj invenčný videoklip. Nevystupujú v ňom žiadne celebrity, ale ľudia, ktorí sú pre Simu dôležití.„Do klipu som oslovila priamo tých ľudí, o ktorých som tú pieseň zložila. Už keď som ju skladala, tak som mala predstavu, že by sa mi páčilo, keby boli vo videoklipe reálni ľudia, o ktorých tá pieseň je. Podarilo sa mi prehovoriť skoro všetkých, akurát možno len jedna výnimka tam je, keď sme oslovili náhradníka,“ uzatvára Sima Martausová.

Sima Martausová - Čaro obyčajných vecí (oficiálny videoklip)

- - Inzercia - -