Dnes je streda, 08.júl 2020, meniny má: Ivan
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Schudnutá Mariah Carey prezradila tajomstvo štíhlej línie

január 11, 2019 - 12:00
Mariah Carey (48) je považovaná za novodobú kráľovnú jojo efektu. Pravidelne nás šokuje svojimi váhovými premenami a veru nie vždy v tom pozitívnom smere.

Tentoraz sa ale stal pravý opak a hviezda vystavuje na sociálnych sieťach viditeľne schudnutú postavu. Mnohých fanúšikov preto zaujíma, ako ju docielila.

Takto chudne Mariah

Okrem toho, že Mariah prežíva veľmi spokojné, šťastné obdobie a darí sa jej na všetkých frontoch, nezabúda samozrejme na dôsledné dodržiavanie pravidiel zdravého životného štýlu. V jej prípade to znamená, že okrem cvičenia 3 – 4 krát týždenne vždy po dve hodiny (preferuje plávanie a cvičenie vo vode), si dáva pozor hlavne na stravu.

Mariah neje žiadne jedlá pripravované na oleji alebo na masle. Neoddeliteľnou súčasťou speváčkinho jedálnička je kuracie a rybie mäso, zelenina, ovocie i polievky. Mariah bola v minulosti zarytou milovníčkou fast foodov, ktorým sa však aktuálne oblúkom vyhýba. No fanúšikom priznala, že v nestrážených chvíľach si výnimočne jeden jediný kúsok dá.

mariah_2.jpg

Foto: 
Instagram

A ako vyzerá denné menu? Tu je názorná ukážka

Súčasťou jej raňajok býva buď omeleta z dvoch vajíčok, ovocie alebo kúsok diétneho toastu. Na obed sú podľa jej trénerky najdôležitejšie proteíny, takže si servíruje rybie alebo kuracie mäso v podobe prírodných steakov. Na večeru si Mariah dopraje opätovne veľkú dávku proteínov, pričom najradšej má kel alebo špenát. Hudobníčka taktiež veľmi dobre vie, že nevyhnutnosťou sú pravidelné desiaty, ona sama najčastejšie siaha po jablku alebo zelenine. Povolené je ale čokoľvek, čo obsahuje vitamíny, nie je tučné a má nízky glykemický index.  

Mariah sa pýši postavou teenagerky

mariah_1.jpg

Foto: 
Instagram

mariah.jpg

Foto: 
Instagram

Niet pochýb, že Mariah v zdravom stravovaní a cvičení podporuje aj jej priateľ Bryan Tanaka

- - Inzercia - -