Dnes je streda, 03.jún 2020, meniny má: Karolína
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Dokonalé kabelky, ktoré by mala vlastniť každá žena. Máte ich aj vy?

august 28, 2019 - 08:00
Kabelka je najlepším priateľom každej ženy. A zrejme všetky máme doma hneď niekoľko kúskov. Predstavíme vám tie, ktoré by v dámskom šatníku rozhodne nemali chýbať.

Shopper bag

Túto kabelku ocení každá nákupná maniačka, keďže sa do nej pomestia všetky drobnosti každodenného života. Ba čo viac, ešte vám v nej zostane priestor aj na nákupy. Ide o nadčasový kúsok, vhodný ako na denné nosenie, tak do práce či na bežné neformálne udalosti. Zmestí sa vám do nej množstvo vecí, no aby uniesla takýto nápor, musí byť i kvalitne spracovaná. Pri tomto type kabelky je rozumné investovať do prvotriedneho prírodného materiálu, akým je koža. Získate istotu, že vám kabelka poslúži zopár rokov.

Crossbody

Ideálnou kabelkou na teplé dni, ktorá je posledných pár sezón mimoriadne obľúbená, je kabelka „crossbody“. Vystihuje ju praktickosť i ležérnosť. Keďže ju máte zavesenú cez telo, odľahčí vaše ruky a nemusíte sa zaoberať tým, kam ju odložíte. Ocenia ju najmä ženy, ktoré potrebujú mať všetky osobné veci hneď pri sebe. Výborne sa hodí do mesta, aj na spoločenské udalosti a ďalšie akcie.

Štýlový spoločník

Batoh a trendy ľadvinka ostávajú naďalej obľúbenými modelmi sezóny. Za posledné roky sa stali skvelou náhradou za klasické kabelky. Sú kombinovateľné s viacerými štýlmi. Môžete si ich vziať k športovému oblečeniu, šatám aj k elegantnejším kúskom. Aktuálnu sezónu prevládajú modely z prírodných materiálov a štýlové prepracované modely s retro nádychom. Stali sa populárnym doplnkom počas letných festivalov, no vziať si ich môžete aj na prechádzku či večerný drink do mesta.

Na čo sa pri výbere kabelky zamerať?

Na záver by sme radi dali do pozornosti zopár užitočnýh faktov pri výbere správnej kabelky. Okrem tvaru a farby je dôležitý materiál. Pravá koža patrí medzi najtrvácnejšie, preto ostáva najvýhľadávanejšia. Kožená kabelka vám v šatníku vydrží roky a neopotrebuje sa tak rýchlo ako syntetická. Okrem svetových značiek si môžete vybrať aj z lokálnych, ktoré patria medzi cenovo dostupnejšie,  prepracovanejšie a kvalitnejšie.

 

 

Galéria: Pinterest, Kara, Pietro Filipi, Twinset, La Femme,

- - Inzercia - -