Dnes je utorok, 02.jún 2020, meniny má: Xénia, Oxana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Víkend s kartou plnou výhod

júl 09, 2019 - 17:00
Vďaka turistickej karte Bratislava Card je návšteva hlavného mesta Slovenska nielen výhodnejšia, ale aj pohodlnejšia.

Okrem cestovania po celom meste a regióne úplne zadarmo s ňou môžete bezplatne navštíviť až 13 múzeí alebo využiť zľavy na ďalšie atrakcie. Menej tak zaplatíte za návštevu galérií či reštaurácií, ale aj za vyhliadkové lety vrtuľníkom či výlety do okolia Bratislavy. Ušetríte tak desiatky eur.

Ranná káva s vychýrenými bratislavskými rožkami v Zeppelin café, návšteva Starej radnice či bezplatná hodinová prehliadka ulicami mesta je len niekoľko aktivít, ktoré vďaka karte získate so zľavou alebo bezplatne. Výhodne môžete navštíviť aj galériu slovenského moderného umenia Nedbalka alebo sa plaviť výletnou loďou po Dunaji a navštíviť zrúcaniny hradu Devín. Loďou sa dostanete aj do jedinečnej galérie svetovej úrovne Danubiana, ktorá sa nachádza na polostrove.

Vďaka bezplatnej doprave zážitkovým autobusom Malokarpatský expres sa tiež jednoducho dostanete na hrad Červený Kameň a do Malokarpatského múzea v malebnom vinohradníckom mestečku Pezinok, kde je príjemným bonusom ochutnávka malokarpatského vína.

Túto sezónu stojí jednodňová karta 18 eur, dvojdňová 22 eur a trojdňová 25 eur. Spolu poskytuje viac ako 100 zliav, z ktorých 15 je vo výške 100 percent.

Kartu si najjednoduchšie kúpite v turistických informačných centrách v Bratislave alebo online na www.visitbratislava.com/bc.

 

 

- - Inzercia - -