Dnes je utorok, 02.jún 2020, meniny má: Xénia, Oxana
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Katy Perry zverejnila videoklip k novinke Small Talk

september 01, 2019 - 14:00
Americká speváčka Katy Perry (34) zverejnila videoklip ku skladbe Small Talk. Novinka vznikla v réžii Tanu Muino a okrem 34-ročnej interpretky si v nej zahral aj jej pudlík Nugget.

Hoci je pieseň o rozpačitosti po rozchode, klip končí na veselšiu nôtu. Speváčka v ňom ide na stretnutie majiteľov psov, ktorí sa nápadne podobajú na svojich štvornohých miláčikov.Tam sa spozná so sympatickým mužom, s ktorým začne randiť. Nugget sa sprvu cíti osamelo, ale keď sa speváčkin priateľ k nej nasťahuje aj so svojím psom, je z nich šťastná rodinka.

Small Talk je druhou sólovou nahrávkou Perry od roku 2017. V máji tiež spolu s videoklipom zverejnila singel Never Really Over. V apríli zase hosťovala na skladbe 365 dídžeja Zedda.

Hviezdila aj vo filme

Katy Perry, vlastným menom Katheryn Elizabeth Hudson, je tiež príležitostná herečka. Prepožičala napríklad hlas Šmolinke v snímkach Šmolkovia (2011) a Šmolkovia 2 (2013). Predstavila sa aj v dokumentoch Katy Perry: Kúsok zo mňa (2012), KatyPerry: The Prismatic World Tour (2015) či v komédii Zoolander No. 2 (2016) a v roku 2010 vo vianočnej epizóde Simpsonovcov (1989).

Katy Perry a jej dlhoočakávaná novinka Small Talk:

Katy Perry - Small Talk (Official)

Informácie pochádzajú z webstránky www.rollingstone.com

- - Inzercia - -