Dnes je sobota, 04.júl 2020, meniny má: Prokop
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Gianluca Vacchi neprestáva prekvapovať. Fanúšikom oznámil radostnú novinku!

jún 01, 2020 - 12:00
Jeden z najznámejších päťdesiatnikov sveta, taliansky milionár, obchodník a dídžej Gianluca Vacchi (52), má obrovský dôvod na radosť. Jeho partnerka mu už onedlho privedie na svet dieťa.

Ženy po celom svete ho milujú, mnohí muži mu ale nevedia prísť na meno. Výstredný Talian, ktorý sám seba označuje za bohéma užívajúceho si každú sekundu života, zdá sa, predsa len zakotvil. Jeho partnerka - krásna modelka Sharon Fonseca (25) je tehotná a obaja sa spoločného potomka nevedia dočkať.

Gianluca sa tak už o pár mesiacov stane dvojnásobným otcom. S radostnou správou sa so svojimi fanúšikmi podelil na sociálnej sieti Instagram, kde uviedol: "Musím povedať, že kedykoľvek v živote som premýšľal o potenciálnej matke pre môjho syna, mala tá žena Sharoninmu povahu. Som veľmi rád, že môžem oznámiť a podeliť sa s vami o to, že Sharon a ja čakáme dieťa. Bude to matka, o akej som vždy sníval."

Pár spolu žije od roku 2017 a momentálne trávi väčšinu času na Miami. Potetovaný dídžej má z predchádzajúceho vzťahu osemnásťročnú dcéru.

Blahoželáme! :-)

Byť partnerkou vychýreného playboya zrejme nie je med lízať, no párik pôsobí nanajvýš harmonicky:

Gianluca sa preslávil aj svojimi tancujúcimi videami:

Gianluca Vacchi dancing

Zdroj foto: Instagram

- - Inzercia - -