Dnes je sobota, 04.júl 2020, meniny má: Prokop
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Život v McArthurGlen Designer Outlet Parndorf sa vracia späť do „normálu“

jún 06, 2020 - 08:00
Následkom postupného vládneho zmierňovania opatrení v Rakúsku a na Slovensku sa aj McArthurGlen Designer Outlet Parndorf postupne vracia do „normálu". Ľudia sa tak opäť môžu vrátiť k svojim obľúbeným činnostiam, ako nakupovanie či spoločné stolovanie.

Designer Outlet Parndorf svoje brány opätovne otvára aj pre slovenských návštevníkov, v súlade so všetkými bezpečnostnými a hygienickými opatreniami.  Otváracie hodiny platné do 11. júna sú od pondelka do piatka od 10-18h, v sobotu od 9-18h.

 Po postupnom otváraní obchodov od polovice apríla je konečne otvorený celý Designer Outlet Parndorf s približne 160 obchodmi a obľúbenými reštauráciami - samozrejme v súlade so všetkými oficiálne predpísanými bezpečnostnými opatreniami. Zdravie a bezpečnosť zákazníkov a zamestnancov sú v súčasnosti hlavnými prioritami všetkých prevádzok v  Designer Outlet Parndorf.

Prehliadka svetových značiek

Nákupná pasáž pod holým nebom ponúka veľký výber známych svetových značiek, ako Armani, adidas, Coach, Diesel Fossil, Furla, Nike, Nespresso,  Michael Kors, Patrizipa Pepe, Rituals alebo Under Armour a mnoho ďalších. Z obľúbených reštaurácii je aj naďalej v ponuke Café Artner, Burger King, Segafredo alebo Nordsee. Návštevníci sa môžu tešiť aj na ázijské lahôdky z  Asia Cocos.

V týchto časoch ste vítaní

Otváracie hodiny sú v súčasnosti upravené tak, aby bolo zabezpečené čo najväčšie blaho zákazníkov a pracovníkov centra. Od pondelka do piatku sú všetky prevádzky otvorené od 10-18h a v sobotu od 9-18h. Od piatku 12. Júna už centrum bude počas pracovných dní otvorené v čase od 9:30 do 20:00.

Spoločnosť McArthurGlen prijala vo všetkých svojich centrách sériu rozsiahlych bezpečnostných a hygienických opatrení. Naďalej ostáva v platnosti povinné nosenie rúšok počas nakupovania, dezinfekcia rúk, dodržiavanie bezpečnostnej vzdialenosti či uprednostňovanie bezkontaktnej platby.

 „Späť k novému normálu – sme radi, že po opätovnom otvorení všetkých obchodných prevádzok a stravovacích služieb, opäť môžeme pracovať v Designer Outlet Parndorf. Pri tejto príležitosti sme si pre našich zákazníkov pripravili skvelé propagačné akcie a ponuky, o ktorých neustále informujeme prostredníctvom našich webových stránok a sociálnych sietí. Tešíme sa, že sa na toto nádherne miesto opäť vracia život a môžeme privítať celé rodiny - samozrejme v súlade so všetkými bezpečnostnými opatreniami,“ prezrádza Mario Schwann, generálna riaditeľka spoločnosti McArthurGlen pre Rakúsko.

Dôraz na bezpečnosť a ochranu zdravia

Spoločnosť McArthurGlen dôsledne dodržiava pokyny miestnych zdravotníckych orgánov. Na základe týchto skutočností je potrebné spomenúť tieto dôležité opatrenia:

  • Kľúčom k minimalizácii šírenia vírusu je dobrá hygiena. Z tohto dôvodu sú v celom centre k dispozícii prostriedky pre dezinfekciu rúk a zvyšuje sa dôraz na hygienu vo verejných priestoroch.
  • Rešpektujeme pravidlá sociálneho dištancu:
  • Udržujte minimálnu vzdialenosť od ostatných ľudí minimálne 1 meter.
  • Obchody musia obmedziť počet zákazníkov, ktorí sú na predajni aby dodržali požiadavky      regulácie, ktoré hovoria o tom, že na 10 metrov štvorcových môže byť maximálne jeden zákazník.
  • Zákazníci  musia počas nakupovania nosiť rúška.
  • Pri nákupe sa odporúča možnosť využiť bezkontaktnú platbu.

O MCARTHURGLEN

McArthurGlen Designer Outlet Parndorf

McArthurGlen Designer Outlet Parndorf otvoril svoje brány v roku 1998. Dnes patrí centrum medzi najväčšie dizajnérske outlety v strednej Európe a zamestnáva 1900 ľudí, čím sa stal najväčší súkromný zamestnávateľ v Burgenlande. Vo fiškálnom roku 2018/19 navštívilo centrum vyše 6,1 miliónov zákazníkov. Základom obľúbenej nákupnej destinácie je mix skvelej atmosféry v 160 obchodoch pripomínajúcich dedinku. Zákazníci tu nájdu obľúbené značkové, športové i luxusné predajne z aktuálnej sezóny zlacnené o 30 až 70 percent. Centrum taktiež ponúka množstvo služieb vrátane denného shuttle busu z Viedne.

Ďalšie informácie nájdete na stránke www.designeroutletparndorf.com

O McArthurGlen Group

Skupina McArthurGlen Group, vedúci vlastník, developer, a taktiež prevádzkovateľ Designer Outletov bola založená v Európe firmou Kaempfer Partners v roku 1993. Priekopník v outletových retailových predajniach v európskom regióne, spoločnosť McArthurGlen vybudovala takmer 655 000 m² predajnej plochy. V súčasnosti skupina prevádzkuje 24 McArthurGlen dizajnérskych outletov v deviatich krajinách: v Rakúsku, Belgicku, Nemecku, Francúzsku, Grécku, Taliansku, Kanade, Holandsku a v Anglicku s celkovým obratom viac ako 4,5 miliardy eur ročne.

Centrá, ktoré pokrývajú najvyhľadávanejšie luxusné a prémiové značky, sľubujú  viac ako 90 miliónom zákazníkov cenovo zvýhodnené nákupy po celý rok v pulzujúcom a kvalitnom nákupnom prostredí.

V roku 2013 sa spoločnosť McArthurGlen stala spoločným podnikom medzi partnermi spoločnosti Kaempfer Partners a spoločnosťou Simon Property Group Co. (NYSE SPG), čím sa stali popredným svetovým poskytovateľom špičkových nákupných, stravovacích a zábavných destinácií.

- - Inzercia - -