Dnes je sobota, 06.jún 2020, meniny má: Norbert
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Helena Vondráčková má najdrahší diamant

november 17, 2013 - 09:24
Nestarnúca diamantová lady československej populárnej hudby Helena Vondráčková miluje diamanty. Vlastní ich niekoľko a nedaroval jej ich nikto iný, ako jej milujúci manžel Martin Michal.
„Diamant je pre mňa jeden z najnádhernejších a zároveň najjednoduchších kameňov. Mám ich niekoľko od svojho manžela Martina,“ priznáva bohyňa českej hudobnej scény. Jedného dňa ma môj manžel pozval na obed do útulnej romantickej reštaurácie  uprostred lesa a stále niečo žmolil v ruke. Napokon z neho vyšlo, či by som si ho nevzala za muža. Keď otvoril škatuľku, uvidela som nádherný starožitný zásnubný prsteň s briliantom,“ spomína Helenka s úsmevom na svoj prvý diamant.
 
Zvýrazňuje jedinečnosť šperku
Pre svoju krásu a eleganciu, gracióznosť, s akou vie nosiť i prezentovať šperky, sa stala tvárou firmy zaoberajúcej sa výrobou a predajom originálnych diamantových šperkov. Výstavu diamantov, ktorej zlatým klincom je 50-karátový obrovský diamant v hodnote vyše desať miliónov eur, vystavený v Showroome Diamond International Company D.I.C. v Bratislave, otvorila práve Helena Vondráčková. Predviedla úchvatné kúsky diamantových šperkov na ešte stále dokonalom tele.  
 
Diamant je nádherný a drahý šperk, ktorý si zaslúži, aby ho nosila dáma, ktorá môže svojím zovňajškom a svojou osobnosťou podčiarknuť jeho jedinečnosť a cenu. Speváčka Helena Vondráčková  je určite vhodnou nositeľkou tohto vysnívaného šperku azda každej ženy. Nejedna tridsiatnička by závidela jej postavu. Čo všetko robí pre to, aby zastavila čas aspoň naoko? „Keďže teraz naozaj nemám čas na chodenie do fitnes alebo iné formy cvičenia, využívam výhodu, že mám veľmi temperamentnú sučku nemeckého ovčiaka. Tá si vyžaduje veľa pohybu, takže sa mu denne nevyhnem ani ja. Okrem toho sa neprejedám a vôbec nepijem tvrdý alkohol. Každé ráno plávam doma v bazéne, chodím na masáže tela aj tváre. V zime lyžujem a v lete hrám tenis, ktorý máme aj s manželom veľmi radi. Dokonca každé leto usporadúvam tenisový turnaj pre známych ľudí a priateľov a tiež každoročne absolvujeme týždňové tenisové sústredenie v Přerove, kam chodia naši priatelia. Je s nimi veľká zábava, ale dostávame aj poriadne zabrať do tela,“ prekvapuje Helena Vondráčková.
 
Tajomstvom jej štíhlej línie je aj zdravé stravovanie. Helena preferuje ľahké jedlá a podľa toho sa snaží aj variť vo svojej novej, vraj nádhernej kuchyni, v ktorej by bolo hriechom nevariť. „Milujem ryby a vždy, keď sme u nás v lete na hausbóte, si ich aj sami nachytáme a chutne pripravíme. Pri dovolenkách na Floride si zas doprajem morské príšery, ktoré mám rada najviac zo všetkého. Nakoniec sú to šaláty, ktorými sa snažím kŕmiť aj Martina, i keď on by si dal radšej sviečkovú s knedľou,“ smeje sa Helena.
 
Teší sa na Zlatý koncert
Helena Vondráčková je stále žiadaná umelkyňa, ktorá sa chystá v najbližšom čase na množstvo koncertov, medzi ktorými je pre ňu jednotkou blížiaci sa Zlatý koncert 21. novembra v Bratislave. V pláne  má aj vystúpenie v Turecku. Aj keď každý rok absolvuje predvianočné koncerty, vianočné sviatky trávi vždy a za každých okolností doma, kde si užíva aj všetky prípravy spojené s týmito rozprávkovými sviatkami. „Vianoce si chránim, pretože to sú pre mňa najkrajšie sviatky v roku. Užívam si ich, krášlim si záhradu, vyzdobujem stromy, na streche máme rôzne soby a jelene, svietiace darčeky a veľmi sa teším, keď vidím šťastné detičky, ktoré sa chodia aj s maminkami pozerať na moju vianočnú výzdobu,“ prezrádza speváčka.
 
Viac sa dočítate v SLOVENKE!
 
Autor: Darina Šipošová
Foto: D.I.C, archív
 

- - Inzercia - -