Dnes je piatok, 05.jún 2020, meniny má: Laura
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Jennifer Lawrence je najsexi ženou na svete

máj 01, 2014 - 12:57
Americká herečka Jennifer Lawrence je podľa britského pánskeho magazínu FHM najsexi ženou na svete.
Infoblok:
Dvadsaťtriročná rodáčka z Louisville v Kentucky, známa ako Katniss Everdeen z Hier o život (2012) a Hier o život: Skúška ohňom (2013), ovládla anketu, v ktorej hlasovalo niekoľko tisíc ľudí. Herečka vlani získala Oscara vďaka účinkovaniu vo filme Terapia láskou (2012), pričom na toto prestížne ocenenie ju nominovali aj za úlohu v snímke Špinavý trik (2013).
 
 
Na druhom mieste skončila anglická herečka Michelle Keegan, ktorá od roku 2008 stvárňuje Tinu McIntyre v seriáli Coronation Street (1960).
 
Tretiu priečku obsadila barbadoská speváčka Rihanna.
 
Nasleduje britsko-americká modelka Emily Ratajkowski, ktorá sa objavila napríklad vo videoklipe k piesni Blurred Lines speváka Robina Thicka.
 
Prvú päťku najpríťažlivejších žien uzatvára americká herečka Kaley Cuoco, známa ako Bridget Hennessy zo sitkomu 8 jednoduchých pravidiel (2002 - 2005), Billie Jenkins z dramatického seriálu Čarodejnice (1998 - 2006) či Penny z Teórie veľkého tresku (2007).
 
V top 10 sú aj Mila Kunis, Beyoncé, Lucy Mecklenburgh, Nicole Scherzinger a Scarlett Johansson. 
 
Do zoznamu sa dostali aj speváčky Shakira, Hayley Williams, Miley Cyrus, Ariana Grande, Ellie Goulding, Britney Spears, Selena Gomez, Rita Ora alebo Taylor Swift a herečky Gal Gadot, Sandra Bullock, Jessica Alba, Carmen Electra, Amanda Seyfried, Jennifer Aniston či Megan Fox. Päťdesiate ôsme miesto patrí mladšej sestre vojvodkyne Catherine Pippe Middleton, 42. priečku obsadila modelka Kate Moss. Tridsiata ôsma sa umiestnila televízna celebrita Kim Kardashian a 21. skončila televízna kuchárka a autorka kuchárskych kníh Nigella Lawson. Úplný zoznam 100 najsexi žien na svete je zverejnený na webstránke Fhm.com/100sexiest. 
 
Najpríťažlivejšie ženy na svete podľa magazínu FHM: 
1. Jennifer Lawrence 
2. Michelle Keegan 
3. Rihanna 
4. Emily Ratajkowski 
5. Kaley Cuoco 
6. Mila Kunis 
7. Beyoncé 
8. Lucy Mecklenburgh 
9. Nicole Scherzinger 
10. Scarlett Johansson 
 
Podobné články:
 
 
 
Zdroj a foto: SITA

- - Inzercia - -