Dnes je piatok, 29.máj 2020, meniny má: Vilma
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Úspešná slovenská modelka: Zuzana Gregorová

marec 26, 2010 - 15:22
Objavená bola ako 13 ročná v dramatickom krúžku, kde hľadali detské herečky do reklamy. Tri roky ju intenzívne sledovali kým sa v agentúre rozhodli pre jej modelingovú kariéru.

Má mladšieho brata, v súčastnosti žije a pôsobí v New Yorku.

Objavila ju skautka na dramatickom krúžku. Vtedy mala Zuzana len 13 rokov a agentúra zháňala detské modelky do televíznej reklamy.

Tri roky ju intenzívne sledovali, kým sa v agentúre definitívne rozhodli pre jej modelingovú kariéru.

Získala si pozornosť jasnou podobnosťou s herečkou Brooke Shields.

Už od detsva bola profesionalita a zodpovednosť jej charakteristickou vlastnosťou a práca s ňou bola radosťou, za čo vďačila aj svojim rodičom, ktorí ju od začiatku sto percentne podporovali.

Modelingu sa naplno začala venovať už na strednej škole. Aj napriek hektickosti tohto povolania zvládala bez problémov aj štúdium.

Prelom v jej kariére nastal, keď ako prvá Slovenka nafotila kampaň pre D&G v roku 2006 so Stevenom Meiselom.

Nezostalo len však pri tejto kampani. Zuzana sa stala veľkou obľúbenkyňou tohto talianskeho návrhárskeho dua a pracuje pre nich pravidelne už niekoľko rokov. Nasledovali ďalšie veľké celosvetové kampane a predvádzanie všetkých ich módnych línií.

Pracuje pre nich pred každou sezónou ako ich exkluzívna modelka, čo prakticky znamená, že na nej pripravia v podstate celú kolekciu.

V čase prvej kampane pre D&G sa stala paralelne tvárou kampaní značky Benetton a mnoho iných nasledovalo potom. Za zmienku stoja kampane pre Just Cavalli, La Perla, Miss Sixty, Ungaro, Les Copain, Briani, DKNY Jeans, Dior, Guy LaRoche...

Rovnako je úspešná aj po editoriálovej a prehliadkovej stránke, pracuje pre najlepšie svetové časopisy: Francúzsky Vogue, Nemecký Vogue, Španielsky Vogue, Ruský Vogue, Japonský Vogue, Grécky Vogue, Brazílsky Vogue, francúzske, talianske, anglické Marie Claire... S Karlom Lagerfeldom nafotila editoriál pr anglický Harper's Bazaar. Ďalej fotila pre časopisy ako Wonderland, Cover, Elle, Flair, French, L'officiel, Plastic, Velvet, Mixte, Pop, Numero, Tush, Gloss, Glamour...

Svojou profesionalitou si získala priazeň aj mnoho iných klientov, jej veľkou výhodou je, že všetci klienti sa k nej radi a často vracajú čo svedčí o jej absolútnej profesionalite.

Hovorí plynule po anglicky a po francúzsky, momentálne ju zastupuje agentúra Exit Model Mannagement.

Autor: MILAN ŠTEFAN
Foto: EXIT

- - Inzercia - -