Dnes je sobota, 30.máj 2020, meniny má: Ferdinand
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Metalické tetovanie už aj na vlasoch

október 22, 2015 - 13:07
Za tetovanie vlasov sa doteraz považovala mikropigmentácia pokožky hlavy, ktorá slúžila na viditeľné zahustenie riedkych vlasov a bola aj riešením pre pánov s plešinou. Tí vďaka nej vyzerali, akoby boli len nakrátko ostrihaní. Prípadne sa za vlasové tetovanie považovali obrázky, ktoré šikovné kaderníčky vystrihali medzi vlasmi svojich zákazníkov. Vnímanie vlasového tetovania sa však zmenilo. Po hite tohto leta, dočasných metalických tetovaniach na telo, sa budú zlaté, strieborné a bronzové tetovačky aplikovať aj na vlasy.

Dočasné metalické tetovania, ktorými je možné oživiť svoj účes, vytvorila spoločnosť Scünci, ktorá tvrdí, že sa aplikujú rovnako jednoducho ako tetovania na telo. Samozrejme, pomôže, ak budú vaše vlasy dostatočne lesklé a hladké na dotyk, aby na ne tetovačka priľnula.

Je takmer isté, že metalické tetovania vo vlasoch onedlho zaplavia svet a budú ich nosiť ženy a dievčatá všetkých vekových kategórií. Výnimkou nebudú ani slávne osobnosti. Prvou z nich je modelka Kylie Jenner, najmladšia nevlastná sestra Kim Kardshian.

Dali by ste si tetovačku do vlasov aj vy?

Zuzana Čapčíková

Foto: Instagram #hairtattoo, Scünci

- - Inzercia - -