Dnes je štvrtok, 18.júl 2019, meniny má: Kamila
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Našiel si ju

marec 11, 2014 - 17:12
Renáta Názlerová (45) známa divákom ako advokátka zo Súdnej siene sa pustila do boja s kilami. Chodí pravidelne cvičiť, upravila jedálniček a na svojho osobného trénera nedá dopustiť. Dokopy ich dalo kamarátstvo na sociálnej sieti.
Cvičeniu sa Renáta venuje niečo vyše mesiaca. Podarilo sa jej zhodiť už sedem kíl napriek tomu, že jej tréningový proces narušila choroba. „Posilňovaniu som sa venovala aj v minulosti a raz už sa mi podarilo schudnúť 40 kíl. Aj preto som sa do toho znova pustila, lebo viem, že to funguje,“ vysvetľuje. „Vtedy sa mi však úplne rozsypal imunitný systém a veľmi dlho som užívala kortikoidy. Tie ma utlmovali tak veľmi, že som nedokázala cvičiť tak ako dovtedy. Ťažko povedať, prečo sa to stalo, neschudla som rapídne, bolo to v priebehu asi 5 rokov,“ hovorí o úspešnom spojení cvičenia s upravením stravy obľúbená tvár televízie JOJ.
 
Vytrhnutý kĺb
Málokto vie, že Renáta sa v minulosti venovala viacerým športom a pohyb jej vôbec nie je cudzí. Cvičenie si však vybralo svoju daň. „Robila som aj bojové športy a na karate som si vytrhla kolenný kĺb z puzdra. Noha sa mi otočila o 180 stupňov a potrhali sa mi všetky väzy. Pozošívali mi ich a spevnili, mám zoskrutkované koleno. Takže musím cvičiť s ortézou a sú športy, na ktoré som musela úplne zabudnúť – korčuľovanie, lyžovanie a problém mi robí aj bicyklovanie. Neviem si čupnúť, kľaknúť...“ Svoj vzhľad pripisuje najmä genetike, ale rozhodla sa proti tomu bojovať. A pri tejto príležitosti oslovila osobného trénera Lukáša. 
 
Viac sa dočítate v STARE!
 
Lucia Šuková
Foto: Vlado Anjel, TV JOJ

- - Inzercia - -