img

Horoskop na 11.02.2016
Baran
Baran
Baran
Baran
Dnešné ráno budete mať rozporuplnú náladu, tak dôležité činnosti začnite robiť až po 11. – tej hodine, kedy už Luna vstúpi do vášho znamenia. Svojou šikovnosťou a vytrvalosťou sa potom dostanete do popredia. Dnes môžete mať dobrý deň. Cítite sa zvláštne, lebo viete, že môže priniesť dobré veci. Dnes večer sa venujte niektorej záľube, aby ste sa zbavili skostnatených, no opakujúcich sa, myšlienok.
späť
Býk
Býk
Býk
Býk
Skutočnosť, aký postoj máme k okolitému svetu, ako i samotnému životu, je primárnym elementom udržania pevného zdravia. V súkromí pokojne svojej duši uľavte a poplačte si, aj keď to pre vás nie je typické, a nevychovávali vás k plačlivej povahe. Včerajšou Popolcovou stredou začalo obdobie pôstu. Vážnosť a smútky budú bežnejšie. Nielen dnes, ale aj každý deň je vhodný na príjemné chvíľky, strávené s milovanou osobou.
späť
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Z pohľadu kozmického vedomia sa teraz konajú veľké prílivy energie, aby pomohla ľuďom prekročiť a povýšiť ich vedomie. Aj keď ste sa to snažili v minulosti ignorovať, faktom zostáva, že máte emocionálne a psychické potreby, ktoré sa len tak nestratia. Skúste získať dnešný štvrtok aspoň na chvíľu nad životom nadhľad a pripomeňte si z času na čas, základné hodnoty, ktoré ľudí, ale hlavne vás, robia šťastnými.
späť
Rak
Rak
Rak
Rak
Synchronizácia je jav v ktorom žijeme, aj keď si ho neuvedomujeme. Zdanlivo náhodné veci, javy, vety, ľudia, ktoré sa vám dostanú do cesty života, sú odpoveďami na vaše otázky, priania, alebo modlitby. Venujte im väčšiu pozornosť. Plačom sa človek dokáže prirodzene zbaviť stresu a napätia. Pokiaľ cítite potrebu vyplakať sa, nemali by ste svoje pocity, aspoň v súkromí, potláčať. Nadriadení vašu horlivosť zneužívajú.
späť
Lev
Lev
Lev
Lev
Nerozhadzujte. Dajte drobné radšej do pokladničky, budete ich potrebovať. Stojíte pred dôležitým rozhodnutím, výsledok sa ukáže až v priebehu pár mesiacov. Dnešný štvrtok bude vaša snaha nakoniec odmenená, ale nie celkom tak, ako by ste chceli. Doma budete musieť nájsť s partnerom rozumné východisko. Nie je to jednoduché. Potrebujete viac informácií, než máte. Známe zdroje fungovať nebudú, skúste si nájsť nové.
späť
Panna
Panna
Panna
Panna
Dnes sa neporovnávajte s ostatnými, nemá to žiadny význam. Dopoludnia to moc nepôjde, popoludní vám pomôže príťažlivosť. Dnešný štvrtok pôjdete správnym smerom, len by ste mali zvýšiť tempo. Ostatní by vás mohli dobehnúť. Mať vo všetkom poriadok a jasno, to je zámer planéty Jupiter, ktorý je teraz vo vašom znamení, v Panne. Samozrejme, že to bude prebiehať aj v našom vnútri.
späť
Váhy
Váhy
Váhy
Váhy
Dnešný štvrtok, zvlášť doobeda, budete mať precitlivenú náladu. Vplýva na to aj Luna v živle Vody. Nebudete môcť nič zaručiť ani sebe, ani ostatným. Keď sa prepojí vaše vedomie s vedomím druhých, navzájom sa obohacuje o vedomie druhého. Bez kvalitného spánku v tele nemôže prebehnúť regenerácia buniek, čoho dôsledky pociťujete na zhoršenom fyzickom i psychickom stave. Zlé prekvapenia sa vám vyhnú.
späť
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Dnešný štvrtok bude pre vás vyhradené miesto, ktoré si zaslúžite. Niektoré zmeny nebudete mať potvrdené, bude to len o pocitoch. Nemali by ste ich však ignorovať. Doma sa presvedčte, či je všetko bezpečné. To by malo byť z vašej strany prvoradé. Začnete prežívať svoj život inak, a tým začnete inak konať. Nastane zmena vedomia a budete sa učiť, ako žiť s novými poznatkami.
späť
Strelec
Strelec
Strelec
Strelec
Dnešný štvrtok si prichystajte niečo, čo partnera poteší. Stačí aj maličkosť. Muži milujú očami a ženy ušami. Dnešný štvrtok sa nemáte čoho báť, partner bude celkom ústretový. Stačí mu len povedať, čo vás trápi. Už dávno ste mali spomaliť svoje tempo, teraz by ste to už nemali odkladať. Vráti sa vám problém, ktorý ste už raz zažehnali. Príde však v trochu inej podobe. Nič nebude len jednoduché.
späť
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Podmienky sú také, aké sú, lepšie však nebudú. Radšej vráťte z kratšej cesty, ako keby ste sa mali na nej neskôr dlho trápiť. V partnerstve sa z menšieho sporu môže stať vojna. Bola by nepríjemná a zbytočná. Koniec bude lepší ako bol začiatok, ale nemusí vás uspokojiť. Nevadí, nabudúce to zvládnete. Dnešný štvrtok potrebujete nielen dobrú radu, ale aj povzbudenie. Budete sa však tváriť neprístupne.
späť
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Planéta Urán symbolizuje odlišnosť, originalitu a genialitu. Je to vaša hlavná, celoživotná planéta. Ak máte tento jedinečný dar, potrebujete sa s ním naučiť zaobchádzať a využívať ho s láskou a citom. Dnešný štvrtok objavíte v sebe talent riešiť krízové situácie. Všetko sa však naraz vyriešiť nedá. Niektoré svoje názory by ste si mali radšej nechať pre seba, na verejnosti by mohli spôsobiť rozruch.
späť
Ryby
Ryby
Ryby
Ryby
Dnes sa nebojte neznámeho, otvoria sa vám nové možnosti. Dnešné štvrtkové ráno vám bude ľúto, že si vôbec nestihnete užívať život. Často sú problémy najmä vo vašej hlave. Potrebujete ich odtiaľ vyhnať. Využite svoje predchádzajúce skúsenosti, ukážu vám cestu aj tam, kde ju iní nenachádzajú. Potrebovali by ste mať pri sebe niekoho, komu sa môžete posťažovať. Ak sa budete snažiť, nájdete ho.
späť
horoskop od moneo.sk
 

Nevedia byť spolu, ani bez seba

Zdielať tento článok

Stretli sa, zamilovali, chvíľu im to fungovalo a love story bol koniec. No nie však nadlho. Po čase sa znova dali dokopy a ich láska pokračuje. Alebo aj nie. Pozrite sa, ktoré zahraničné prominentné páry vedia, čo je to „vstúpiť dvakrát do tej istej rieky”.

Nevedia byť spolu, ani bez seba


Rihanna (24) a Chris Brown (23)

Speváčka z Barbadosu má naozaj zmysel pre humor. Po tom, ako „získala” niekoľko modrín v roku 2009 od svojho partnera - speváka Chrisa Browna, bola niekoľko dlhých mesiacov sama. Spájali ju s rôznymi mužmi, dokonca aj s Ashtonom Kutcherom, no ona neustále opakovala čarovnú formulku: „Som sama”. Minulý rok sa niesol v znamení špekulácií, či Rihanna chodí opäť s Brownom alebo nie, až prišiel rozhovor pre Rolling Stone, kde speváčka začiatkom tohto roku potvrdila, že sú opäť pár. „Teraz je to iné. Rozhodla som sa, že je pre mňa dôležitejšie, aby som bola šťastná,“ povedala v rozhovore. Nuž, stará láska nehrdzavie.

Selena Gomez (20) a Justin Bieber (18)
Tak táto dvojica bude asi nesmrteľná. Schádzajú sa, rozchádzajú, popierajú, priznávajú... Hlavne, že sa o nich hovorí. Posledné správy hovoria, že úspešné detské hviezdy majú opäť za sebou milenecký comeback. Na tohtoročných Oscaroch si dokonca spoločne zapózovali pre časopis Vanity Fair v špeciálnom fotoboxe. A ich fotografia naozaj nevyzerala ako fotka rozídenej dvojice. No ale poďme do histórie. V novembri 2012 obaja svorne vyhlásili, že po dvoch rokoch vzťahu si musia dať pauzu a jeden od druhého oddýchnuť. Netrvalo dlho - konkrétne pár týždňov - a opäť boli spolu. Do januára. Vtedy prišiel ďalší z rozchodov... Ako to vlastne s nimi je, vedia asi len oni.

Robert Pattinson (26) a Kristen Stewart (22)

Herecká dvojica sa zoznámila počas filmovačky upírskej ságy Twilight. Postupne zistili, že k sebe jednoducho patria a fanúšikov šokovali zverejnením svojho vzťahu. Idylický vzťah upírskej dvojice narušil až „malý flirt“ Kristen, ktorá sa nechala zviesť režisérom Rupertom Sandersom. Médiá zverejnili fotografie, na ktorých sa dvojica nielen objíma, ale i bozkáva, a tak na zapieranie nebol priestor. Nasledovalo verejné ospravedlnenie všetkým, ktorých by sa ich nevera mohla dotknúť a Kristen si zbalila kufre. Lenže po niekoľkých mesiacoch bez seba zistili, že sa to nedá a nedá, a tak sa dvojica opäť dala dohromady. Lenže začiatkom tohto roku to vyzeralo, že už opäť niekde niečo škrípe...

O ďalších dvojiciach sa dočítate v aktuálnom čísle týždenníka STAR!

Kľúčové slová: 
Selena Gomez, Justin Bieber, Kristen Stewart, Robert Pattinson, Chris Brown, Rihanna

3 fotografie
fotogaleria snimokfotogaleria snimokfotogaleria snimok
© 2016 STAR production s.r.o. | Odkazy Created by ActivIT
Tento web používa súbory cookies. Viac informácií TU.