img
Horoskop na 23.08.2014
Baran
Baran
Baran
Baran
Zdá sa vám, že nerozumiete tomu, čo sa s vami deje? Občasné posedenie s kamarátkou, ktorá nie je klebetná, vám pomôže prebrať ten chaos a možné zmeny, ktoré sa vám dejú vo vzťahoch. Ten kolega, ktorý sedí vo vedľajšej kancelárii sa na vás tak nevyspytateľne pozerá. Čo s tým? No najprv si urobte poriadok doma! Ak to s vašim bývalým partnerom máte vysporiadané, potom si s ním trebárs môžete začať. Do ničoho sa však ...
späť
Býk
Býk
Býk
Býk
Ak budete aj naďalej opatrní, nebude dnešný deň s Lunou v Levovi pre vás nepríjemný. Skúste svoje nápady, ktoré teraz máte, hodiť na papier alebo do počítača. Niekto si ich nahovorí do mobilu. Dnes to už nevyzerá zvláštne, keď niekde na ulici hovoríte do telefónu, ako pred pár rokmi. Nikto nemusí vedieť, že si robíte zvukové poznámky. Veru vaše originálne myšlienky by bola škoda len tak nechať ujsť!
späť
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Mali by ste mať dostatok pozitívnej energie od Luny. Na cestách by ste mali byť opatrní, ale nie tak, aby ste sa zablokovali. Ak to ide, možno vezmete na výlet rodičov a deti. Ak sú starí rodičia ešte dosť mladí, možno vás práve oni odbremenia a postrážia vaše deti. Vy sa potom môžete venovať viac partnerovi. Venuša vám krásne osvetľuje vaše znamenie svojim ladným pohľadom od Leva, kde je spolu s Jupiterom.
späť
Rak
Rak
Rak
Rak
Vládnete v tomto čase brilantnou komunikáciou, ktorá trafí presne do čierneho. Dajte si však pozor, lebo nie všetci ľudia sú takto naladení. Zamerajte sa aj na obchodnú činnosť, jednajte smelo, ale zas nie bez rozmyslu. Hodnoty, ktoré človek má a už o nich vie, treba vedieť zužitkovať, ale nie za každú cenu s výhodným ziskom len pre seba. Mohlo by sa vám to neskôr, keď odíde Slnko i Merkúr z priateľskej Panny, obrátiť proti vám.
späť
Lev
Lev
Lev
Lev
Máte u seba Mesiac, ktorý zodpovedá za emócie. Pozor si však dajte jednanie s autoritami, kde by ste však nemali mať veľké problémy, ak budete ústretoví aj vy. Jupiter vo vašom znamení robí svoju prácu znamenite. Tentoraz je priaznivo spojený s Venušou. Ak máte dobrý nápad, kde treba pomôcť veľkorysosťou či darom, neváhajte a venujte tam svoj čas i skúsenosti. Príležitostne si sadnite aj na kávičku s priateľmi.
späť
Panna
Panna
Panna
Panna
Dnes už vstupuje konečne Slnko do vášho znamenia. Naleje vás pozitívnou energiou, ktorú iste zúročíte nielen v práci, ale sľúbte si, že tentoraz nezabudnete aj na seba. Teraz budete trochu viac na javisku života žiariť ako inokedy, preto z toho nemajte pocit viny. Užívajte si to. Dnešná Luna v Levovi vám dodá ohnivej sily, ktorá vám nezaškodí, aby ste sa rozbehli v ústrety lepším dňom.
späť
Váhy
Váhy
Váhy
Váhy
Dnes si naplánujte nejaké príjemné, citovo podfarbené stretnutie, ale s niekým, kto dobre pozná vaše muchy, a pritom vám ich toleruje. Nezabudnite si vysvetliť pokojne vaše minulé reakcie, ktoré neboli vždy s nádychom diplomacie. Kúpte vašej obeti niečo dobré pod zub, alebo to na čo má daný človej slabosť. Ak to bol muž, iste nepohrdne pozvaním do kina, či na priateľský súboj v tenise, alebo inom športe.
späť
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Buďte trpezliví, dočkáte sa pokojných chvíľ. Podľa Luny máte náročný deň, ale Slnko už dnes ráno vošlo do vášho domu priateľov, čo je pre vás príjemnejšie ako doteraz. Zabehnite si spolu k vode, lebo ako sa vraví, tá vezme negatívnu energiu z tela i z duše. Ak dnes nemôžete ísť na kúpalisko či k rieke, dajte si sprchu. Ak môžete, podstrihnite si vlasy, budú hustejšie.
späť
Strelec
Strelec
Strelec
Strelec
Kto si aspoň občas nepozrie zamilovaný film, hoci tajne, aby nevyzeral naivne. Ako dlho vydrží to tajomstvo a eufória zamilovanosti? Krv nie je voda, ale možno by ste sa tou magickou láskou z romantických filmov postupne nechali pekne pripraviť o rozum . Ideálna partnerská dvojica tu na tomto svete neexistuje. Vy máte k tomu často tendencie, aby ste hľadali tú totálne pravú či toho pravého. Ak pristanete na zemi, pochopíte, že možno stojí ...
späť
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Prechádzate dlhodobo obdobím, kedy sa u vás dejú životne dôležité veci, ktoré sa niekedy nedajú úplne ovplyvniť tak, aby ste boli úplne spokojní. Pozorujte denne vaše mimovoľné myšlienky, kedy sa nalaďujete na zmeny, ktoré sa dejú. Sami tušíte, že je tu niečo, s čím sa musíte vyrovnať raz v dobrom raz i v zlom. Taký je život. Raz sme hore a raz dolu. Negatívne aspekty Pluta a Uránu vám zjemňujú planéty Merkúr a Slnko.
späť
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Slnko sa síce rozlúčilo dnes ráno s Levom, ale zase je v ňom od včera večera Mesiac. V opozícii ostal ešte aj Jupiter, planéta expanzie a Venuša, bohyňa lásky. Poviete si, že veď je aj tak krásne! Ak sa tak naozaj stalo, tak ste počas svojho života urobili kus cesty a zapracovali poriadne na sebe. Vodnári v strede znamenia to majú teraz najťažšie. Venujte sa bežným činnostiam a nové veci začínajte o pár dní neskôr, a to po nove ...
späť
Ryby
Ryby
Ryby
Ryby
Víkend je dobrý čas na cvičenie intuície, len si netreba skresľovať svoje pocity veľkou fantáziou. Skúste na niekoho myslieť, možno sa vám ozve, alebo objavíte v mailovej schránke od neho poštu. Na cestách si však dávajte pozor, aby ste rozoznali svoje predstavy od skutočnosti. Nepite alkohol v neprimeranej miere. Venujte sa aj partnerovi. Práve dnes vstupuje Slnko do vášho domu manželstva a iných vážnych vzťahov.
späť
horoskop od moneo.sk
 

Nevedia byť spolu, ani bez seba

Zdielať tento článok

Stretli sa, zamilovali, chvíľu im to fungovalo a love story bol koniec. No nie však nadlho. Po čase sa znova dali dokopy a ich láska pokračuje. Alebo aj nie. Pozrite sa, ktoré zahraničné prominentné páry vedia, čo je to „vstúpiť dvakrát do tej istej rieky”.

Nevedia byť spolu, ani bez seba


Rihanna (24) a Chris Brown (23)

Speváčka z Barbadosu má naozaj zmysel pre humor. Po tom, ako „získala” niekoľko modrín v roku 2009 od svojho partnera - speváka Chrisa Browna, bola niekoľko dlhých mesiacov sama. Spájali ju s rôznymi mužmi, dokonca aj s Ashtonom Kutcherom, no ona neustále opakovala čarovnú formulku: „Som sama”. Minulý rok sa niesol v znamení špekulácií, či Rihanna chodí opäť s Brownom alebo nie, až prišiel rozhovor pre Rolling Stone, kde speváčka začiatkom tohto roku potvrdila, že sú opäť pár. „Teraz je to iné. Rozhodla som sa, že je pre mňa dôležitejšie, aby som bola šťastná,“ povedala v rozhovore. Nuž, stará láska nehrdzavie.

Selena Gomez (20) a Justin Bieber (18)
Tak táto dvojica bude asi nesmrteľná. Schádzajú sa, rozchádzajú, popierajú, priznávajú... Hlavne, že sa o nich hovorí. Posledné správy hovoria, že úspešné detské hviezdy majú opäť za sebou milenecký comeback. Na tohtoročných Oscaroch si dokonca spoločne zapózovali pre časopis Vanity Fair v špeciálnom fotoboxe. A ich fotografia naozaj nevyzerala ako fotka rozídenej dvojice. No ale poďme do histórie. V novembri 2012 obaja svorne vyhlásili, že po dvoch rokoch vzťahu si musia dať pauzu a jeden od druhého oddýchnuť. Netrvalo dlho - konkrétne pár týždňov - a opäť boli spolu. Do januára. Vtedy prišiel ďalší z rozchodov... Ako to vlastne s nimi je, vedia asi len oni.

Robert Pattinson (26) a Kristen Stewart (22)

Herecká dvojica sa zoznámila počas filmovačky upírskej ságy Twilight. Postupne zistili, že k sebe jednoducho patria a fanúšikov šokovali zverejnením svojho vzťahu. Idylický vzťah upírskej dvojice narušil až „malý flirt“ Kristen, ktorá sa nechala zviesť režisérom Rupertom Sandersom. Médiá zverejnili fotografie, na ktorých sa dvojica nielen objíma, ale i bozkáva, a tak na zapieranie nebol priestor. Nasledovalo verejné ospravedlnenie všetkým, ktorých by sa ich nevera mohla dotknúť a Kristen si zbalila kufre. Lenže po niekoľkých mesiacoch bez seba zistili, že sa to nedá a nedá, a tak sa dvojica opäť dala dohromady. Lenže začiatkom tohto roku to vyzeralo, že už opäť niekde niečo škrípe...

O ďalších dvojiciach sa dočítate v aktuálnom čísle týždenníka STAR!

Kľúčové slová: 
Selena Gomez, Justin Bieber, Kristen Stewart, Robert Pattinson, Chris Brown, Rihanna

3 fotografie
fotogaleria snimokfotogaleria snimokfotogaleria snimok
© 2014 STAR production s.r.o. Created by ActivIT