img
Horoskop na 21.09.2014
Baran
Baran
Baran
Baran
Luna je vo vašom dome zábavy a tvorivosti, lebo je v Levovi. Podľa postavenia planét vás čaká príjemný deň, v ktorom sa môžete venovať práci i rodine, a pritom by ste mali všetko zvládnuť v poriadku. Buďte však nad vecou a nepresadzujte si svoje názory za každú cenu. Večer vstupuje Luna do Panny, upriamte svoju pozornosť na detaily a svoje zdravie. Ak si budete robiť účes, mal by vám dobre držať.
späť
Býk
Býk
Býk
Býk
Vieme, že raňajší štart je dôležitý, lebo si často ťaháme za sebou náladu, ktorú sme mali hneď po zobudení. Cez deň sa nenechajte opantať projekciou, čiže intenzívnym myslením na to, že to bude nanič deň. Mesiac v Levovi vám často prináša zmenu nálady. Dnes večer si sami sebe predpíšte relax, ktorý máte v obľube. Môže to byť aj zábava v pravom zmysle slova, napríklad i pri burčiaku. Luna už bude v Panne, to je pre vás ...
späť
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Ak budete mať už k večeru zlú náladu, môže za to aj Luna v Panne. Často si za veľa veci môžeme aj my sami, už len preto, že sme si pripustili k sebe nervozitu. Ak sa to už stane, berte tieto situácie ako skúšky a výzvy, dokonca i priam nevyhnutnosť, aby ste boli opatrní nielen v styku s druhými ľuďmi, ale aj niečo so sebou robili. Nasledujúce dva dni sa držte vedome v pokoji, a tešte sa na tie ešte ďalšie, kedy už bude Slnko vo ...
späť
Rak
Rak
Rak
Rak
Máte teraz nepriaznivo postaveného Merkúra, a to vo Váhach. Onedlho vojde do tohto znamenia aj Slnko. Počas týždňa bude pre vás dosť kritický aj nov mesiaca. Dnes je však ešte nedeľa a celkom pohodová, ak sa zdržíte kritických poznámok na svojich blízkych. Možno sa zabavíte pozeraním niektorých zábavných súťažných programov, zájdete na operu či divadla, alebo si prečítate zopár zaujímavých článkov na nete.
späť
Lev
Lev
Lev
Lev
Netreba sa báť nepríjemných pocitov, ale je dobre ich vnímať, prečo a kedy prichádzajú. Ak niečo podobné prežívate, alebo neviete odkiaľ pramení nepríjemné napätie, spýtajte sa samých seba. Predsa len nemá človek väčšieho nepriateľa, ako samého seba! Značiť si heslovite pohyb či sínusoidu nálad pomáha, lebo sa nachystáte, alebo to aspoň prijmete s pokojom, ako nezvratný fakt.
späť
Panna
Panna
Panna
Panna
Panna má svoju prioritnú úlohu byť služobníkom, myslím tým oduševnenie za správnu vec či ideu. Aj tu si netreba mýliť a zamieňať pojem z dojmom. Služba v tomto zmysle neznamená, aby ste boli ostatným ľuďom poníženými slúžkami. Naopak, je to vážna a dôležitá funkcia, na ktorú máte práve vy predpoklady. Možno vás tieto riadky naladia v tomto duchu, a vy porozmýšľate aspoň o nejakej malej službe, kedy pomôžete inému človeku.
späť
Váhy
Váhy
Váhy
Váhy
Málokto vie, že Váhy sú tiež svojim spôsobom neoblomné. Diplomaciu využívajú na to, aby napokon dosiahli svoje. Dnešný deň by pre vás ale nemal byť problematický. Luna sa na vás usmieva z priateľského Leva. Večer sa utiahnite do pokojnej autonómie, kedy si spracujete vaše emócie z tohto víkendu. Onedlho vstúpi Slnko do vášho znamenia. Pred novým štartom sa treba zharmonizovať.
späť
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Vaše znamenie má dar, a to vedieť nazrieť priam jasnovidným pohľadom do rôznych problémov. V tomto období si však dávajte pozor, aby ste neboli netrpezliví milí Škorpióni! Dnešný deň je pre mnohých z vás skúškou nervov. Luna je ešte počas dňa v Levovi, s ktorým máte doživotný kvadrát, čo znamená výzvu statočne zdolávať problémy. Na sklonku dňa by napätie malo poľaviť, to už bude Mesiac v Panne.
späť
Strelec
Strelec
Strelec
Strelec
Možno to vyčerpanie, ktoré teraz cítite, pochádza z nevhodného zloženia stravy. Delená strava a veľa živej potravy, robia zázraky. Zamerajte sa aj na duchovnú oblasť. Skúste v tomto období menej sedieť pred počítačom a obrazovkou televízora. Je vhodné počúvať pokojnú hudbu, najlepšie vážnu. Upokojí vás a naladí do vyšších sfér, v ktorých mnohí Strelci, zverenci múdreho Jupitera, radi prebývajú.
späť
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Panna, s ktorou máte príjemný aspekt v horoskope, odovzdá v utorok svoje žezlo Váham. Nezabúdajte na váš príslovečný humor, ktorý radi podfarbíte intelektuálnou hádankou. Dnes večer sa venujte hľadaniu odpovedí na problémy, ktoré už dlhšie behajú vašou mysľou. Luna je pre vás priaznivo naklonená, možno naštartuje aj vašu intuíciu správnym smerom a vy tak lepšie zvládnete nasledujúce obdobie.
späť
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Intuícia u ľudí vášho znamenia je väčšinou veľmi dobrá. Preto by ste sa mali držať teraz práve nej. Iste už máte vyskúšaný pocit, kedy je to to pravé orechové! Cítime to v srdci. Vypočujte si názory iných respektíve ich rady, ale nechoďte proti svojej intuícii! Počas dňa je Mesiac ešte v Levovi, preto sa nenechajte emočne vyviesť z miery. Večer vstupuje Luna do vášho domu transformácie, kedy môžete zúročiť vaše pocity k ...
späť
Ryby
Ryby
Ryby
Ryby
Ryby, ktoré mali presne pred pol rokom narodeniny cítia asi dosť veľké napätie prameniace z opozície Slnka. Dajte si pozor na to, čo teraz robíte a hovoríte. Večer vstupuje do opozície i Mesiac, čiže aj vaše emócie budú preverované. Ak ste už pokročili a viete prijať veci, ktoré sú úplne iného razenia ako ste vy, môžete sa milo prekvapiť a prežijete peknú nedeľu. Chce to dávku pokory.
späť
horoskop od moneo.sk
 

Nevedia byť spolu, ani bez seba

Zdielať tento článok

Stretli sa, zamilovali, chvíľu im to fungovalo a love story bol koniec. No nie však nadlho. Po čase sa znova dali dokopy a ich láska pokračuje. Alebo aj nie. Pozrite sa, ktoré zahraničné prominentné páry vedia, čo je to „vstúpiť dvakrát do tej istej rieky”.

Nevedia byť spolu, ani bez seba


Rihanna (24) a Chris Brown (23)

Speváčka z Barbadosu má naozaj zmysel pre humor. Po tom, ako „získala” niekoľko modrín v roku 2009 od svojho partnera - speváka Chrisa Browna, bola niekoľko dlhých mesiacov sama. Spájali ju s rôznymi mužmi, dokonca aj s Ashtonom Kutcherom, no ona neustále opakovala čarovnú formulku: „Som sama”. Minulý rok sa niesol v znamení špekulácií, či Rihanna chodí opäť s Brownom alebo nie, až prišiel rozhovor pre Rolling Stone, kde speváčka začiatkom tohto roku potvrdila, že sú opäť pár. „Teraz je to iné. Rozhodla som sa, že je pre mňa dôležitejšie, aby som bola šťastná,“ povedala v rozhovore. Nuž, stará láska nehrdzavie.

Selena Gomez (20) a Justin Bieber (18)
Tak táto dvojica bude asi nesmrteľná. Schádzajú sa, rozchádzajú, popierajú, priznávajú... Hlavne, že sa o nich hovorí. Posledné správy hovoria, že úspešné detské hviezdy majú opäť za sebou milenecký comeback. Na tohtoročných Oscaroch si dokonca spoločne zapózovali pre časopis Vanity Fair v špeciálnom fotoboxe. A ich fotografia naozaj nevyzerala ako fotka rozídenej dvojice. No ale poďme do histórie. V novembri 2012 obaja svorne vyhlásili, že po dvoch rokoch vzťahu si musia dať pauzu a jeden od druhého oddýchnuť. Netrvalo dlho - konkrétne pár týždňov - a opäť boli spolu. Do januára. Vtedy prišiel ďalší z rozchodov... Ako to vlastne s nimi je, vedia asi len oni.

Robert Pattinson (26) a Kristen Stewart (22)

Herecká dvojica sa zoznámila počas filmovačky upírskej ságy Twilight. Postupne zistili, že k sebe jednoducho patria a fanúšikov šokovali zverejnením svojho vzťahu. Idylický vzťah upírskej dvojice narušil až „malý flirt“ Kristen, ktorá sa nechala zviesť režisérom Rupertom Sandersom. Médiá zverejnili fotografie, na ktorých sa dvojica nielen objíma, ale i bozkáva, a tak na zapieranie nebol priestor. Nasledovalo verejné ospravedlnenie všetkým, ktorých by sa ich nevera mohla dotknúť a Kristen si zbalila kufre. Lenže po niekoľkých mesiacoch bez seba zistili, že sa to nedá a nedá, a tak sa dvojica opäť dala dohromady. Lenže začiatkom tohto roku to vyzeralo, že už opäť niekde niečo škrípe...

O ďalších dvojiciach sa dočítate v aktuálnom čísle týždenníka STAR!

Kľúčové slová: 
Selena Gomez, Justin Bieber, Kristen Stewart, Robert Pattinson, Chris Brown, Rihanna

3 fotografie
fotogaleria snimokfotogaleria snimokfotogaleria snimok
© 2014 STAR production s.r.o. | Odkazy Created by ActivIT