img
Horoskop na 19.12.2014
Baran
Baran
Baran
Baran
Po 17. decembri vás opatrnosť opustila a vy s radosťou miniete veľa peňazí. Dôležitá je i súdržnosť a porozumenie. Minulý mesiac mal váš 9. astrologický dom, spájajúci sa s etikou a morálkou, veľký vplyv a bude tomu tak aj tento mesiac. V hinduizme sa považuje 9. astrologický dom za veľmi šťastný, takže sa môžete tešiť na úspech, šťastie aj optimizmus. Planéta Jupiter je však ešte stále na ústupe, tak opatrne!
späť
Býk
Býk
Býk
Býk
Niektoré napäté planetárne prepojenia si dnešný piatok od vás žiadajú veľa úsilia na riešenie čohokoľvek. Veríte v spravodlivosť a ste radi, keď sa s ľuďmi jedná férovo. Teraz sa možno práve necítite v bezpečí. Vašu prezieravú aktivitu si jednoducho musí niekto všimnúť. Planetárna konštelácia sa snaží, ale aj vy sa snažte, uhladiť spory. Posledným predvianočným školským dňom je dnešný piatok 19. decembra.
späť
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Celý rok 2014 bol pre Blížencov aj sexuálne aktívnym rokom a v decembri sa táto aktivita ešte znásobí. Chráňte sa pri sexe. Vplyv 8. astrologického domu po celý mesiac naznačuje čas vhodný na splatenie dlhov, pôžičiek atď. To, čo práve plánujete, je zrejme oveľa bližšie partnerstvu a láske, než domu, bytu a hmote. Možno dnešný piatok budete na niektoré dôležité veci zabúdať, ale vyvážite to svojou zodpovednosťou a pracovným ...
späť
Rak
Rak
Rak
Rak
Melanchólie spotrebujú veľa energie. Váš Mesiac je teraz v konjunkcii so Saturnom, i preto bude vážnejší. Dnešný piatok sa môže stať, že vás poteší aj niekto z rodiny, alebo sa vyrieši dlhodobý spor. Deň strávite aktívne, ale myšlienkami budete zrejme, i vďaka Neptúnu, nejako neprítomní. Ak sa naučíte viac veriť svojej intuícii a ak budete realistickí, čo sa faktov týka, iste dokážete život aj teraz, lepšie uchopiť.
späť
Lev
Lev
Lev
Lev
Príťažliví ste stále, čo o to, ale planéta Venuša bude vo vašom prípade už oveľa viac rozhľadenejšia, než citlivá. Svoj život, si musíme každý odžiť sám s radami, alebo bez rád a cudzej pomoci. Svojej láske treba naznačiť, čo si želáte, a čo nie. Váš vzťah by mal byť v teraz otvorenejší a srdečnejší. Ak nekonzumujete dostatok bielkovín, vaše telo automaticky pozastaví rast a obnovu vlasov.
späť
Panna
Panna
Panna
Panna
Pretože máte silného pomocníka, vášho Merkúra, budete teraz viac diplomatickí ako akční. Ale to ste vlastne stále. Čokoľvek s ľuďmi budete riešiť, bude dôležité a do budúcnosti, s ohľadom na Saturn, tiež trvalé. Všetko, čo je potrebné po rovine vzťahov a citov vyriešiť, urobte teraz. Znamenie Panny veľkodušné srdiečko má, hoci sa trochu za to aj hanbí. V živote je treba ísť ďalej a aj vyššie.
späť
Váhy
Váhy
Váhy
Váhy
Teraz je planéta Venuša v s Plutom a obe planéty sú v znamení Kozorožca a v kvadráte s Uránom. Vy tam máte jeden taký aspekt, že by ste snáď mohli nadobudnúť dojem, že potrebujete seba nejako prikrášliť. O financiách premýšľate skôr negatívne, teda môžete mať dojem, že na jednej strane vy ste nejako pribrali, zatiaľ čo vaša peňaženka má super fungujúci diétu. To robí i sila Merkúru.
späť
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Okolo rodiny by ste mohli negatívne emócie negovať od 23. 12., kde to bude hlavne o staršiu generáciu, ale teraz sa riaďte po svojom. Snažíte sa byť nekonfliktní a prívetiví, pretože ste v stave, kedy vám na tom viac záleží. Človek by sa mal cítiť šťastne na mieste, kde trávi najviac času. Saturn z vášho znamenia čoskoro odíde do akčného Strelca, a vy budete mať ďalších niekoľko rokov konečne už pokojnejšie obdobie.
späť
Strelec
Strelec
Strelec
Strelec
Iba máličko spomaľte a akcie vystrieda verbálna zdatnosť a schopnosť diplomacie, ktorá u vás zase tak obvyklá vždy nie je. U Strelcov by vďaka Jupiteru malo byť zvýraznené toto adventné obdobie príjemnými udalosťami okolo domácnosti. I dnešný piatok by vám mali ľudia pomáhať, pretože pôsobíte rovnako rozhodne, ako spravodlivo a férovo. Skúste sa zamyslieť nad svojimi dôvodmi.
späť
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Do vášho znamenia sa presunie tiež Merkúr a to pre vás znamená, že sa z vás stane taká chodiaca kalkulačka. Nič hrozné, ale všetok intelektuálny potenciál vrhnete teraz do rozpočtu, do práce a plánovania na súčasnosť, budúci rok, po rovine hmotnej. Nové poznatky a nové zážitky duchovného charakteru z vás urobili človeka, ktorý sa snaží uviesť do rovnováhy duchovnej a praktickú stránku života.
späť
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Planéta Mars je v znamení Vodnára je v sextile s Uránom. Mesiac ubúda. Lomcujú s vami emócie a city vlastne už pomerne dlho, takže vás asi neprekvapí a nevykoľají, keď to vezme ešte koncentrovanejšie podobu. Radi by ste trávili čas nejakou nenáročnou činnosťou alebo zábavou, ale s ohľadom na planétu Urán je to nemožné. Niečo dopadne inak, než ste čakali. Dávajte si pozor na vaše reprodukčné orgány, urologický systém a ...
späť
Ryby
Ryby
Ryby
Ryby
Pod vplyvom tohto predvianočného obdobia udržujte si ľahkosť bytia. Láska a pekne strávené spoločné okamihy sú oveľa viac, než drahé dary a stoly prehýbajúce sa jedlom a alkoholom. Nepodliehajte netrpezlivosti, svoj cieľ dosiahnete včas, aj keď nie bez problémov. Blížiaci sa predvianočný víkend sa snažte vylepšiť náladu a niekomu vytvoriť dobrý pocit, či pekný adventný program.
späť
horoskop od moneo.sk
 

Nevedia byť spolu, ani bez seba

Zdielať tento článok

Stretli sa, zamilovali, chvíľu im to fungovalo a love story bol koniec. No nie však nadlho. Po čase sa znova dali dokopy a ich láska pokračuje. Alebo aj nie. Pozrite sa, ktoré zahraničné prominentné páry vedia, čo je to „vstúpiť dvakrát do tej istej rieky”.

Nevedia byť spolu, ani bez seba


Rihanna (24) a Chris Brown (23)

Speváčka z Barbadosu má naozaj zmysel pre humor. Po tom, ako „získala” niekoľko modrín v roku 2009 od svojho partnera - speváka Chrisa Browna, bola niekoľko dlhých mesiacov sama. Spájali ju s rôznymi mužmi, dokonca aj s Ashtonom Kutcherom, no ona neustále opakovala čarovnú formulku: „Som sama”. Minulý rok sa niesol v znamení špekulácií, či Rihanna chodí opäť s Brownom alebo nie, až prišiel rozhovor pre Rolling Stone, kde speváčka začiatkom tohto roku potvrdila, že sú opäť pár. „Teraz je to iné. Rozhodla som sa, že je pre mňa dôležitejšie, aby som bola šťastná,“ povedala v rozhovore. Nuž, stará láska nehrdzavie.

Selena Gomez (20) a Justin Bieber (18)
Tak táto dvojica bude asi nesmrteľná. Schádzajú sa, rozchádzajú, popierajú, priznávajú... Hlavne, že sa o nich hovorí. Posledné správy hovoria, že úspešné detské hviezdy majú opäť za sebou milenecký comeback. Na tohtoročných Oscaroch si dokonca spoločne zapózovali pre časopis Vanity Fair v špeciálnom fotoboxe. A ich fotografia naozaj nevyzerala ako fotka rozídenej dvojice. No ale poďme do histórie. V novembri 2012 obaja svorne vyhlásili, že po dvoch rokoch vzťahu si musia dať pauzu a jeden od druhého oddýchnuť. Netrvalo dlho - konkrétne pár týždňov - a opäť boli spolu. Do januára. Vtedy prišiel ďalší z rozchodov... Ako to vlastne s nimi je, vedia asi len oni.

Robert Pattinson (26) a Kristen Stewart (22)

Herecká dvojica sa zoznámila počas filmovačky upírskej ságy Twilight. Postupne zistili, že k sebe jednoducho patria a fanúšikov šokovali zverejnením svojho vzťahu. Idylický vzťah upírskej dvojice narušil až „malý flirt“ Kristen, ktorá sa nechala zviesť režisérom Rupertom Sandersom. Médiá zverejnili fotografie, na ktorých sa dvojica nielen objíma, ale i bozkáva, a tak na zapieranie nebol priestor. Nasledovalo verejné ospravedlnenie všetkým, ktorých by sa ich nevera mohla dotknúť a Kristen si zbalila kufre. Lenže po niekoľkých mesiacoch bez seba zistili, že sa to nedá a nedá, a tak sa dvojica opäť dala dohromady. Lenže začiatkom tohto roku to vyzeralo, že už opäť niekde niečo škrípe...

O ďalších dvojiciach sa dočítate v aktuálnom čísle týždenníka STAR!

Kľúčové slová: 
Selena Gomez, Justin Bieber, Kristen Stewart, Robert Pattinson, Chris Brown, Rihanna

3 fotografie
fotogaleria snimokfotogaleria snimokfotogaleria snimok
© 2014 STAR production s.r.o. | Odkazy Created by ActivIT