img

Horoskop na 26.04.2015
Baran
Baran
Baran
Baran
Dnešnú nedeľu, ale aj zvyšok apríla, budete mať nabitú energiou. Výbušné konštelácie budú priamo úmerné udalostiam, ktoré vy Barani budete prežívať. Nie vždy bude váš nápad dobrý. Z hľadiska lásky a ľudských vzťahov bude najpríjemnejší koniec mesiaca. Nezasuňte do úzadia svoje potláčané problémy, inak vám hrozia choroby vnútorných orgánov. Ovocie, šaláty, bylinkové čaje, tým nič nepokazíte.
späť
Býk
Býk
Býk
Býk
Dnešnú nedeľu nič, zvlášť nie domáce diskusie, nežeňte na doraz. Či už budete s partnerom riešiť čokoľvek, nikdy by ste nemali zabúdať na tolerantné rokovanie a vzájomné pochopenie. Bolo by lepšie, keby ste sa zamerali skôr na spoločné prežívanie zábavy a neutrálnych tém, ako na riešenie oblastí, kde hrozí, že do seba narazíte. Najlepšie bude, ak sa ani jeden z vás nebude pretvarovať.
späť
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Mesiac je v prvej štvrti. Vám by nemalo robiť až také problémy, zvládnuť dnešnú nedeľu čokoľvek, ak si k tomu nájdete správnu motiváciu. Kvôli blízkemu človeku ide všetko ľahšie. Venujte sa aj deťom, potrebujú vás. Možno sa súčasnosť odrazí na vašej budúcnosti, keď budete zas potrebovať vy ich. Trochu zmenené pH na kyslé likviduje mnohé baktérie v ústach, vo vagíne, či na pokožke.
späť
Rak
Rak
Rak
Rak
Ak spolu budete menej hovoriť, nič tým nepokazíte, ale nesmie z toho vzniknúť nepríjemná atmosféra, alebo pocit odcudzenia. Niekedy je totiž lepšie riziku sporov predchádzať. Prípadný deficit rétorických kontaktov si dokážete dostatočne vynahradiť aj inokedy. Múdri ľudia dlhodobo pracujú na tom, aby mali väčšiu imunitu, aby vyzerali lepšie. Aforizmus na pousmiatie: Manžel nikdy nemá chodiť prvý spať, ani sa posledný prebúdzať.
späť
Lev
Lev
Lev
Lev
Dnešnú nedeľu je Luna vo vašom znamení Leva a vládca dňa je Slnko. Pýcha často zvádza k chybným úsudkom. Mohli by ste si lepšie kontrolovať svoje reči, aby ste neublížili milovanej osobe len preto, lebo vás niekde neberú. Treba si vážiť to, čo máte, lebo o to môžete aj prísť. Častejšie si prečesávajte vlasy. Zhŕňate tým zo seba negatívnu energiu usadenú na hlave.
späť
Panna
Panna
Panna
Panna
Zamerajte sa hlavne na vašu psychiku, pretože práve vnútorné rozpoloženie bude mať na zdravie najväčší vplyv. Urobte čas sami pre seba a skúste relaxovať, či už formou meditácie alebo akokoľvek, kedy si vaša myseľ, city i duše odpočinú. Dobrú náladu môžete získať aj čítaním alebo z návštevy milých ľudí. Ak napätie včas obrátite na humor, nič katastrofálne sa dnešnú nedeľu neudeje.
späť
Váhy
Váhy
Váhy
Váhy
U niektorých sa dnešná aprílová nedeľa ponesie pod taktovkou nervozity a rôznych nečakaných situácií, s ktorými nebude jednoduché sa popasovať. Venovať sa rozvoju vzťahov musí byť vždy aspoň trochu možné. Vytiahnete polovičku do kina alebo na výlet. Potom sa všetko začne zdať ružovejšie. Až sa dá, opláchnite si často tvár. Takto sa aspoň trochu zbavíte negatívnych síl z vonku na nej ”nalepených“.
späť
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Mesiac pribúdal a prvú štvrť dosahuje dnešnú nedeľu. Je v konjunkcii s Jupiterom, v kvadráte so Slnkom a Marsom. Prekvapíte svojich blízkych tým, že sa pustíte do tém, pred ktorými ste doteraz skôr utekali. Je dôležité, aby ste v sebe našli dostatok pokoja a nepodliehali nervovým impulzom a stresu. Ak to dokážete, nemali by hroziť väčšie zdravotné komplikácie. Celkovo dnešok nie je zlý, ak v sebe nájdete viac pokoja.
späť
Strelec
Strelec
Strelec
Strelec
Nervozita môže narásť dnešnú nedeľu do neprimeraných rozmerov, preto robte všetko preto, aby ste sa kontrolovali. Väčšina túži mať šťastný partnerský vzťah. Bohužiaľ zápasíme s mnohými problémami a nedorozumeniami, ktoré sú vlastne mimo nás, ale by mohli viesť k rozchodom. Každá myšlienka môže byť trochu vytvarovaná okolím. Ak radi riskujete, alebo stavíte na šťastie, robte to radšej až v poslednom týždni mesiaca.
späť
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Zvoľnite tempo, to sa odrazí aj na vašom zdraví. Vnútorné disharmónie sa môže začať premietať do silných a opakovaných bolestí hlavy. Nenechajte sa vtiahnuť do špirály sporov a vzájomných nedorozumení, ktoré by neviedli k ničomu inému, než že by ste si s partnerom povedali niečo škaredé, čoho by ste neskôr ľutovali. Niečo nepôjde hladko. Zvlášť, ak máte tvorivého koníčka, vymýšľate alebo píšete.
späť
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Spôsob, ako uzavrieť a žiť v dlhotrvajúcom a nezlomnom vzťahu, je učiť sa zo vzájomných predností, ale ignorovať vzájomné nedostatky. Slušnosť a tolerancia sú základné hodnoty vášho spolužitia. Menej je niekedy viac. Popoludní sa niektorým skomplikujú aj susedské vzťahy, nuž radšej na nič nereagujte. Aforizmus na pousmiatie: Nikdy never mládencovi, keď je ti blízko a manželovi, keď je ďaleko.
späť
Ryby
Ryby
Ryby
Ryby
Dnešnej nedeli vládne Slnko, nachádzajúce sa v ohnivom živle. Vplýva na nadšenie, netrpezlivosť a hrdosť. Bežné nedeľné povinnosti narýchlo vybavíte, len aby bolo viac času na televízor, kávu alebo maškrty. Vaše okolie to bude mlčky tolerovať, ale len dotiaľ, dokiaľ nebudú musieť robiť za vás. Inak všetko pôjde podľa plánu. Po zdravotnej stránke si dávajte pozor na srdce, krvný tlak a tepny.
späť
horoskop od moneo.sk
 

Nevedia byť spolu, ani bez seba

Zdielať tento článok

Stretli sa, zamilovali, chvíľu im to fungovalo a love story bol koniec. No nie však nadlho. Po čase sa znova dali dokopy a ich láska pokračuje. Alebo aj nie. Pozrite sa, ktoré zahraničné prominentné páry vedia, čo je to „vstúpiť dvakrát do tej istej rieky”.

Nevedia byť spolu, ani bez seba


Rihanna (24) a Chris Brown (23)

Speváčka z Barbadosu má naozaj zmysel pre humor. Po tom, ako „získala” niekoľko modrín v roku 2009 od svojho partnera - speváka Chrisa Browna, bola niekoľko dlhých mesiacov sama. Spájali ju s rôznymi mužmi, dokonca aj s Ashtonom Kutcherom, no ona neustále opakovala čarovnú formulku: „Som sama”. Minulý rok sa niesol v znamení špekulácií, či Rihanna chodí opäť s Brownom alebo nie, až prišiel rozhovor pre Rolling Stone, kde speváčka začiatkom tohto roku potvrdila, že sú opäť pár. „Teraz je to iné. Rozhodla som sa, že je pre mňa dôležitejšie, aby som bola šťastná,“ povedala v rozhovore. Nuž, stará láska nehrdzavie.

Selena Gomez (20) a Justin Bieber (18)
Tak táto dvojica bude asi nesmrteľná. Schádzajú sa, rozchádzajú, popierajú, priznávajú... Hlavne, že sa o nich hovorí. Posledné správy hovoria, že úspešné detské hviezdy majú opäť za sebou milenecký comeback. Na tohtoročných Oscaroch si dokonca spoločne zapózovali pre časopis Vanity Fair v špeciálnom fotoboxe. A ich fotografia naozaj nevyzerala ako fotka rozídenej dvojice. No ale poďme do histórie. V novembri 2012 obaja svorne vyhlásili, že po dvoch rokoch vzťahu si musia dať pauzu a jeden od druhého oddýchnuť. Netrvalo dlho - konkrétne pár týždňov - a opäť boli spolu. Do januára. Vtedy prišiel ďalší z rozchodov... Ako to vlastne s nimi je, vedia asi len oni.

Robert Pattinson (26) a Kristen Stewart (22)

Herecká dvojica sa zoznámila počas filmovačky upírskej ságy Twilight. Postupne zistili, že k sebe jednoducho patria a fanúšikov šokovali zverejnením svojho vzťahu. Idylický vzťah upírskej dvojice narušil až „malý flirt“ Kristen, ktorá sa nechala zviesť režisérom Rupertom Sandersom. Médiá zverejnili fotografie, na ktorých sa dvojica nielen objíma, ale i bozkáva, a tak na zapieranie nebol priestor. Nasledovalo verejné ospravedlnenie všetkým, ktorých by sa ich nevera mohla dotknúť a Kristen si zbalila kufre. Lenže po niekoľkých mesiacoch bez seba zistili, že sa to nedá a nedá, a tak sa dvojica opäť dala dohromady. Lenže začiatkom tohto roku to vyzeralo, že už opäť niekde niečo škrípe...

O ďalších dvojiciach sa dočítate v aktuálnom čísle týždenníka STAR!

Kľúčové slová: 
Selena Gomez, Justin Bieber, Kristen Stewart, Robert Pattinson, Chris Brown, Rihanna

3 fotografie
fotogaleria snimokfotogaleria snimokfotogaleria snimok
© 2015 STAR production s.r.o. | Odkazy Created by ActivIT