img
Horoskop na 21.10.2014
Baran
Baran
Baran
Baran
Skúste sa uvoľniť, aby ste sa naučili žiť vo väčšej harmónii medzi citmi a pragmatickým uvažovaním. To môžete pocítiť na dnešnom utorkovom dni. Dopoludnia uprednostnite vecnosť, podvečer city. Dopoludnia je totiž Luna v znamení praktickej Panny, popoludní vo vzdušnom znamení Váh. Doma môže dôjsť hlavne dohováranie toho, ako strávite spoločný čas. Nesnažte sa riešiť a presadzovať len vaše plány.
späť
Býk
Býk
Býk
Býk
Ak chcete svoje dlhodobé problémy vyriešiť, nezakladajte vzťah len na sexuálnej príťažlivosti, ale snažte sa vidieť partnerský život vo všetkých súvislostiach. Ľudia narodení v Býkovi sú teraz pod vplyvom planéty Venuša, ktorá sa pohybuje Váhami. Venuša sa dostane do blízkosti Slnka a Býci budú na výslní. Všeobecne, ale aj dnešný utorok, platí, že by ste si v partnerskom zväzku mali dávať pozor na prílišný egocentrizmus.
späť
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Vaša planéta, Merkúr, cúva. Jeho spätný chod bude mnohé zdržiavať a preťahovať, ale len preto, aby sa všetko zreorganizovalo, dotvorilo a urobilo poriadnejšie. Plány, ktoré neboli životaschopné sa pozmení a môžu sa v budúcnosti doriešiť lepšie. Chodíte po lekároch a žiaden z nich nič nenájde? Ak ide o psychosomatické ochorenie, samotné lieky vám nepomôžu. Príčina je v psychike a disharmónii tela a vašej mysle.
späť
Rak
Rak
Rak
Rak
Dnešný utorok Slnko s planétou Mars sú v sextile. U mnohých sa to prejaví odvahou a zvýšenou vášňou. Máte za sebou neľahké kroky, ale vynájdete sa. To sa môže najlepšie prejaviť popoludní a večer, keď už Luna prejde do aktívneho znamenia Váh. Dnešný podvečer je, i preto, pod vplyvom citových kontaktov. Teraz, keď je každý dnes v citlivej nálade, využite možnosť doladenia vzájomných disharmónií.
späť
Lev
Lev
Lev
Lev
Vaše Slnko je dnešný utorok s planétou Mars v sextile. Prejaví u mnohých z vás novou vášňou a bojovnosťou. Dnes nič, zvlášť nie domáce diskusie, nežeňte na doraz. Zameriavajte sa na maličkosti, ktoré vám spríjemnia deň i náladu. V kombinácii s diplomatickými schopnosťami to bude jasná cesta za úspechom. Spoznáte novú osobnosť, ktorá vám v mnohom pomôže. Jeseň je vašim aktívnym obdobím, ktoré je potrebné využiť.
späť
Panna
Panna
Panna
Panna
Teraz, v poslednej dekáde mesiaca, sa vám nezávislý pohľad na niektoré situácie a problémy na pracovisku môže hodiť. V tomto čase si tiež dajte pozor, aby bol váš prístup rovnomerný bez väčších výkyvov. Vaša planéta Merkúr je totiž retrográdna, preto sa vám komunikačné a úradné problémy nemusia dariť podľa vašich predstáv. Oslabený máte aj celý nervový systém, preto sa vyhýbajte, čo najviac, ako sa dá, stresu.
späť
Váhy
Váhy
Váhy
Váhy
Dnešný utorok by sa vám mali podariť doriešiť mnohé z nedoriešených partnerských nedorozumení. Popoludní už Luna prejde do vášho znamenia. Spolu s Merkúrom teraz ľahšie prehodnotíte detailné nezrovnalosti vo vašom vzťahu. Vitamín C znižuje hladinu C reaktívneho proteínu, ktorý je, zdá sa, o niečo lepším ukazovateľom rizika srdcovo-cievnych ochorení, ako hladina cholesterolu.
späť
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Škorpión má výbornú pamäť a ľuďom sľuby viete pripomenúť aj po rokoch. Dnešný utorok sú Slnko a váš Mars v sextile. Pocítite viac odvahy a mnohí i vášne. Kritizujte, aby ste niečo vyriešili a nie preto, aby ste druhého urazili či ponížili. Nebezpečenstvo vám môže hroziť z preceňovania vašich síl a obratnosti. Snažte sa vyhnúť prechladnutiu, ktoré by sa mohlo "usadiť" nielen na prieduškách.
späť
Strelec
Strelec
Strelec
Strelec
Dnešný utorok Mesiac postupne ubúda. Niektorí ľudia sú tak zvyknutí na svoje spôsoby, že je pre nich ťažké posunúť sa dopredu. Vy to pravdepodobne nie ste, ale tvrdohlavosť iných vás znervózňuje. Jupiter bude ustupovať po zvyšok roka. Ak máte opletačky s úradmi, tak sa, i vďaka tomuto vplyvu, záležitosti pre vás ešte viac skomplikujú. Napätie a konflikty dnešného dňa sa dajú riešiť aj večerným partnerským pochopením.
späť
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Mnoho planét je v októbri na ústupe. Nie je to veľmi dobrý vplyv. Dnešné astrologické konštelácie, aj vďaka vplyvu vážnej planéty, Saturnu, prajú aj serióznym slovám a jednaniam. Nové stretnutia môžu byť výhodné pre obe strany. Možno sa nečakane zoznámite. Pracovne je to pokojnejšie, nájdete nové cesty, nápady a riešenia. Draslík a jeho užívanie sa spája s vysokým krvným tlakom alebo srdcovou arytmiou.
späť
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Dnes pôsobia energie ako nejasnosť, nesprávny postoj k iným ľuďom pri jednaniach a nechuť k opakujúcej sa práci, z ktorej máte málo úžitku. Ozve sa vám niekto, na koho ste už aj pomaly zabudli. Možno máte pekné spomienky. Ak nie, tak sa to snažte rýchlo dohnať. Vytvorte si večer romantický utorok. Cez deň ste to nemali jednoduché, lebo aj váš Jupiter bude do konca roku spomaľovať vaše pracovné i finančné ambície.
späť
Ryby
Ryby
Ryby
Ryby
S prácou začnite hneď ráno, kým sú ešte energie znamenia Panny, lebo poobede sa vám pod vplyvom Váh už nebude chcieť. Poobedňajšie situácie môžu byť nebezpečné. V láske a partnerských vzťahoch sa vám bude naďalej dariť, hoci je to sféra, v ktorej na vás aj Saturn kladie zvýšenejšie nároky. Dnešný utorok bude plný zaujímavých náhod. Môžu výraznejšie prejaviť aj vaše skryté a skrývané schopnosti.
späť
horoskop od moneo.sk
 

Nevedia byť spolu, ani bez seba

Zdielať tento článok

Stretli sa, zamilovali, chvíľu im to fungovalo a love story bol koniec. No nie však nadlho. Po čase sa znova dali dokopy a ich láska pokračuje. Alebo aj nie. Pozrite sa, ktoré zahraničné prominentné páry vedia, čo je to „vstúpiť dvakrát do tej istej rieky”.

Nevedia byť spolu, ani bez seba


Rihanna (24) a Chris Brown (23)

Speváčka z Barbadosu má naozaj zmysel pre humor. Po tom, ako „získala” niekoľko modrín v roku 2009 od svojho partnera - speváka Chrisa Browna, bola niekoľko dlhých mesiacov sama. Spájali ju s rôznymi mužmi, dokonca aj s Ashtonom Kutcherom, no ona neustále opakovala čarovnú formulku: „Som sama”. Minulý rok sa niesol v znamení špekulácií, či Rihanna chodí opäť s Brownom alebo nie, až prišiel rozhovor pre Rolling Stone, kde speváčka začiatkom tohto roku potvrdila, že sú opäť pár. „Teraz je to iné. Rozhodla som sa, že je pre mňa dôležitejšie, aby som bola šťastná,“ povedala v rozhovore. Nuž, stará láska nehrdzavie.

Selena Gomez (20) a Justin Bieber (18)
Tak táto dvojica bude asi nesmrteľná. Schádzajú sa, rozchádzajú, popierajú, priznávajú... Hlavne, že sa o nich hovorí. Posledné správy hovoria, že úspešné detské hviezdy majú opäť za sebou milenecký comeback. Na tohtoročných Oscaroch si dokonca spoločne zapózovali pre časopis Vanity Fair v špeciálnom fotoboxe. A ich fotografia naozaj nevyzerala ako fotka rozídenej dvojice. No ale poďme do histórie. V novembri 2012 obaja svorne vyhlásili, že po dvoch rokoch vzťahu si musia dať pauzu a jeden od druhého oddýchnuť. Netrvalo dlho - konkrétne pár týždňov - a opäť boli spolu. Do januára. Vtedy prišiel ďalší z rozchodov... Ako to vlastne s nimi je, vedia asi len oni.

Robert Pattinson (26) a Kristen Stewart (22)

Herecká dvojica sa zoznámila počas filmovačky upírskej ságy Twilight. Postupne zistili, že k sebe jednoducho patria a fanúšikov šokovali zverejnením svojho vzťahu. Idylický vzťah upírskej dvojice narušil až „malý flirt“ Kristen, ktorá sa nechala zviesť režisérom Rupertom Sandersom. Médiá zverejnili fotografie, na ktorých sa dvojica nielen objíma, ale i bozkáva, a tak na zapieranie nebol priestor. Nasledovalo verejné ospravedlnenie všetkým, ktorých by sa ich nevera mohla dotknúť a Kristen si zbalila kufre. Lenže po niekoľkých mesiacoch bez seba zistili, že sa to nedá a nedá, a tak sa dvojica opäť dala dohromady. Lenže začiatkom tohto roku to vyzeralo, že už opäť niekde niečo škrípe...

O ďalších dvojiciach sa dočítate v aktuálnom čísle týždenníka STAR!

Kľúčové slová: 
Selena Gomez, Justin Bieber, Kristen Stewart, Robert Pattinson, Chris Brown, Rihanna

3 fotografie
fotogaleria snimokfotogaleria snimokfotogaleria snimok
© 2014 STAR production s.r.o. | Odkazy Created by ActivIT