img

Horoskop na 01.04.2015
Baran
Baran
Baran
Baran
Skúste piť pre zmenu zelený čaj, alebo ajurvédsku kávu. Večer si zacvičte pár cvikov na chrbát. Pridajte meditatívnu hudbu. Naplánujte si spánok pred polnocou, ktorý je najvýdatnejší. Ráno bez problémov vhupnete do vášho denného kolotoča, kedy stíhate oveľa viac, ako si to iní predstavujú. O to viac, lebo sa tento víkend menil zimný čas na letný. No aby to dnes nebolo také suché, malý aprílový žartík iste stihnete!
späť
Býk
Býk
Býk
Býk
Pozhovárajte sa so všetkými štyrmi živlami. Prvým je oheň, predstaviteľom je Slnko, potrebujeme ho k životu. Voda, bez nej človek nevydrží tak dlho ako bez jedla. Vzduch, ten máme všade okolo. Niekedy ho nevnímame, ale skúste len na pár sekúnd nedýchať! Posledným živlom je zem. Často potrebujeme uzemnenie v podobe priameho styku, aby sme si uvedomili jej jedinečnosť. Urobte si aprílovú vychádzku do našich lesov.
späť
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Obdobie pred Veľkou nocou človeka vtiahne do zamyslenia sa nad sebou, ale na druhej strane reklama ho láka žiť komerčne. Ak žijeme len pre to, aby sme uspokojovali svoje fyzické potreby, čiže konzumným spôsobom, stávame sa otrokmi priestoru a času. Dokážeme sami seba až smiešne obmedzovať, pokým nedosiahneme svoj cieľ. Ak ho potom máme, nevieme, čo ďalej. Pozrite na život niektorých celebrít...
späť
Rak
Rak
Rak
Rak
To ste už asi spozorovali, že začiatok jari je pre vás náročný. Držte si svoje emócie uzde. Pokojné chvíle, ktoré aj vy občas potrebujete, vám za to stoja. Osoba, ktorá vás možno nahnevala, má asi nejaké osobné problémy. Energie máte dosť, spýtajte sa jej, či nepotrebuje pomoc. Možno sa prekvapíte jej reakciou. Platí to aj opačne. Plánujte si aj rodinné aktivity. Vám blízki ľudia vás potrebujú. Počas sviatkov si vydýchnite. ...
späť
Lev
Lev
Lev
Lev
Vaše znamenie síce dokáže byť občas aj samé, ale ako každý spoločenský tvor, potrebujete lásku a cítiť blízkeho človeka pri sebe. Ak pociťujete strach zo samoty, je to asi len váš pocit. Uvedomte si, že čím je ten strach väčší, tým si ho môžete viac zmaterializovať. Na druhej strane nezabúdajte, že dnes má byť aj veselo. Ak si bude myslieť vaša polovička, že jej chcete pripraviť prvoaprílový žart, nesklamte ju! Prichystajte ...
späť
Panna
Panna
Panna
Panna
Povedzte si úprimne, vedeli by ste byť bez práce? Áno, ale asi len chvíľku, milé Panny! Cítite sa teraz asi lepšie, ako v období, kedy bolo Slnko v Rybách, s ktorým tvoríte ten povestný kríž. Uvoľnite sa a skúste sa sústrediť viac aj na seba. Počúvajte svoj vnútorný hlas. Zaregistrujete odpoveď, podľa ktorej sa oplatí pokračovať. Pomáha vám Luna, ktorá je u vás. Začnite tento mesiac vo veselšom tóne. Prekvapte svojich kolegov ...
späť
Váhy
Váhy
Váhy
Váhy
Postupne zažijú, alebo už zažili Váhy kritické dni opozície Slnka v Baranovi. Teraz ich môžu vnímať tí, ktorí sa narodili v strede vášho znamenia. Pozor si dajte na ľudí, ktorí sú pre vás autoritou. Neurážajte sa zbytočne, ak vás šéf na niečo upozorní. Skôr to berte ako výzvu, pre svoj postup v práci na sebe. Achilovou pätou je však pre vás vzťahová oblasť, kde máte byť najviac ostražití.
späť
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Za ťažké trávenie môže dnešné pôsobenie Luny v Panne, hlavne ak ste jedli veľa sladkého a mastného. Z duchovného pohľadu sa treba zamyslieť, či ste si nenabrali na seba príliš veľa povinností a teraz to neviete stráviť. Vstúpením Slnka do Barana je namáhaná aj hlava. Je to miesto, kde vznikajú rozhodnutia a impulzy k vašim činom. Precíťte dopredu to, o čom sa rozhodujete. Vyvarujete sa bolestiam hlavy.
späť
Strelec
Strelec
Strelec
Strelec
Nelámte palicu nad dnešným dňom. Hádky a nedorozumenia sa občas vyskytnú všade. Záleží od jedinca, ako sa k tomu postaví. Možno vás niekto bude skúšať, koľko vydržíte. Napätie okolo vás najlepšie rozpustíte, ak si poviete, že ste pozorovateľ a nenecháte sa vyprovokovať k nepokoju. Niekoho dokonca rozčúlia aj správy v rozhlase či televízii. Ak je to váš prípad, choďte radšej na večernú prechádzku.
späť
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Praktické znamenie zemského charakteru má rado reálny náhľad na svet. Pôsobenie Mesiaca v Panne nám dáva šancu, a to zamyslieť sa nad drobnými vecami, z ktorých sa skladá život. Nájdite si sami v sebe ten základ, od ktorého budete rozvíjať vaše aktivity, prácu i oddych. Poradiť si môžete dať od druhých, ale impulz, ktorý vám príde, napríklad v meditácii, to je to pravé orechové, čím sa máte riadiť.
späť
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Nemusíte ísť s bubnom na zajace, ale pozorujte, čo sa deje. Pri športových aktivitách si dajte pozor. Mesiac bol voči vám ešte včera v opozičnom spojení, lebo bol v Levovi. Dnes je už v Panne. Všeobecne vám bude toto obdobie priaznivo naklonené, ale neznamená to, že máte riskovať a robiť si kanadské žartíky z kolegov v práci. Na druhej strane, ak vám pripravia vaši kamaráti neškodný prvoaprílový žart, nepokazte im radosť!
späť
Ryby
Ryby
Ryby
Ryby
Veru, je viac vecí, ktoré si myslíme, že máme za sebou. Keď príde na lámanie chleba, skolabujeme alebo sa aspoň čudujeme nad svojimi reakciami na danú situáciu. Zažil to každý. Skoncentrovanie sa na jednu vec je niekedy ťažké, ale aspekty, ktoré sú tentoraz medzi planétami, vám snáď k tomu pomôžu, ak budete statoční. Najhoršie je začať a nevšímať si to, čo nás odvádza od pozornosti.
späť
horoskop od moneo.sk
 

Nevedia byť spolu, ani bez seba

Zdielať tento článok

Stretli sa, zamilovali, chvíľu im to fungovalo a love story bol koniec. No nie však nadlho. Po čase sa znova dali dokopy a ich láska pokračuje. Alebo aj nie. Pozrite sa, ktoré zahraničné prominentné páry vedia, čo je to „vstúpiť dvakrát do tej istej rieky”.

Nevedia byť spolu, ani bez seba


Rihanna (24) a Chris Brown (23)

Speváčka z Barbadosu má naozaj zmysel pre humor. Po tom, ako „získala” niekoľko modrín v roku 2009 od svojho partnera - speváka Chrisa Browna, bola niekoľko dlhých mesiacov sama. Spájali ju s rôznymi mužmi, dokonca aj s Ashtonom Kutcherom, no ona neustále opakovala čarovnú formulku: „Som sama”. Minulý rok sa niesol v znamení špekulácií, či Rihanna chodí opäť s Brownom alebo nie, až prišiel rozhovor pre Rolling Stone, kde speváčka začiatkom tohto roku potvrdila, že sú opäť pár. „Teraz je to iné. Rozhodla som sa, že je pre mňa dôležitejšie, aby som bola šťastná,“ povedala v rozhovore. Nuž, stará láska nehrdzavie.

Selena Gomez (20) a Justin Bieber (18)
Tak táto dvojica bude asi nesmrteľná. Schádzajú sa, rozchádzajú, popierajú, priznávajú... Hlavne, že sa o nich hovorí. Posledné správy hovoria, že úspešné detské hviezdy majú opäť za sebou milenecký comeback. Na tohtoročných Oscaroch si dokonca spoločne zapózovali pre časopis Vanity Fair v špeciálnom fotoboxe. A ich fotografia naozaj nevyzerala ako fotka rozídenej dvojice. No ale poďme do histórie. V novembri 2012 obaja svorne vyhlásili, že po dvoch rokoch vzťahu si musia dať pauzu a jeden od druhého oddýchnuť. Netrvalo dlho - konkrétne pár týždňov - a opäť boli spolu. Do januára. Vtedy prišiel ďalší z rozchodov... Ako to vlastne s nimi je, vedia asi len oni.

Robert Pattinson (26) a Kristen Stewart (22)

Herecká dvojica sa zoznámila počas filmovačky upírskej ságy Twilight. Postupne zistili, že k sebe jednoducho patria a fanúšikov šokovali zverejnením svojho vzťahu. Idylický vzťah upírskej dvojice narušil až „malý flirt“ Kristen, ktorá sa nechala zviesť režisérom Rupertom Sandersom. Médiá zverejnili fotografie, na ktorých sa dvojica nielen objíma, ale i bozkáva, a tak na zapieranie nebol priestor. Nasledovalo verejné ospravedlnenie všetkým, ktorých by sa ich nevera mohla dotknúť a Kristen si zbalila kufre. Lenže po niekoľkých mesiacoch bez seba zistili, že sa to nedá a nedá, a tak sa dvojica opäť dala dohromady. Lenže začiatkom tohto roku to vyzeralo, že už opäť niekde niečo škrípe...

O ďalších dvojiciach sa dočítate v aktuálnom čísle týždenníka STAR!

Kľúčové slová: 
Selena Gomez, Justin Bieber, Kristen Stewart, Robert Pattinson, Chris Brown, Rihanna

3 fotografie
fotogaleria snimokfotogaleria snimokfotogaleria snimok
© 2015 STAR production s.r.o. | Odkazy Created by ActivIT