Možnosť odosielať tento formulár bola ukončená.
img
Horoskop na 26.10.2014
Baran
Baran
Baran
Baran
Vaše nevyriešené spory začínajú ukazovať túžbu po pomste tým, ktorí vám nejako ublížili. Uvedomte si, že vzťahy k deťom aj partnerom to nevyrieši. Možno vám budú chcieť vaše deti i v niečom pomôcť. Neurazte sa, že to nie je len tak nezištne. Ste celkovo trochu unavení a prepracovaní, ale dnešná energia ohnivého Marsu bude pre vás výhodná a povzbudí vás k lepšej vitalite.
späť
Býk
Býk
Býk
Býk
Mesiac je dnešnú nedeľu naladený bojovne. Doprajte deťom, či partnerovi radosť, že darček pôjdete kúpiť spoločne a necháte ich, aby si vybrali to, čo sa im páči. Niekedy prekvapenia dopadnú trápne. Predsa len deti majú iný vkus. Spravte si rodinný výlet do väčšieho mesta a v nejakom butiku ich nechajte vybrať si značkovú vec. Budú mať pocit dôležitosti. Radšej menej, ale podľa ich vkusu.
späť
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Ráno si radšej dlhšie poleňošte, aby vstrebanie včerajších zážitkov bolo čo najtrvalejšie. Urán vám po prebudení poskytne množstvo originálnych nápadov, ako stráviť zvyšok nedeľného dňa. Vyhnite sa exotickým jedlám a šetrite si i v nedeľu zdravie. Ak ste v strese, odráža sa to predovšetkým na vašom vylučovaní a obličkách. Preto sa naučte vyhýbať nervozite tým, že sa pred spaním uvoľníte.
späť
Rak
Rak
Rak
Rak
Nemyslite si o sebe len kritické veci, lebo po chvíli si to začnú myslieť všetci a uveria tomu. Planéty vám dávajú ešte v tomto roku veľa príležitostí, ktoré by ste mali využiť. Keď máte zlé trávenie, odrazí sa to aj na psychike. Dokážete vystopovať najtajnejšie želania a dostať sa až na samé dno ľudskej duše. Práve v súvislosti s láskou a erotikou ste neobyčajne vnímaví.
späť
Lev
Lev
Lev
Lev
Dnešnú nedeľu by ste to s radosťami pre telo toľko preháňať nemali, inak sa nevyhnete, vďaka zvýšenej konzumácii mäsa a cukroviniek prírastku na váhe. Levica je ako elixír pre muža, ktorý má dostatok fantázie a nápaditosti, aby dokázal jej život urobiť vzrušujúcim. Zistite, aký má vzťah k násiliu vôbec, má možný budúci partner. Ak ho nejakým spôsobom toleruje, nemôžete očakávať, že bude láskavý k deťom, ktoré ...
späť
Panna
Panna
Panna
Panna
Odreagovanie a nadhľad sú v živote každého veľmi potrebné. Dnešnú nedeľu potešte svojich blízkych rodinných príslušníkov nejakým darčekom, prípadne pripravte malé rodinné spomienkové popoludnie. Presadíte si osobné záujmy, môžete vybaviť veľa nevyjasnených vecí. Mali by ste si všímať, ako váš priateľ hodnotí rôzne násilné kauzy, kde sa ubližuje deťom, ako sa k nim vôbec stavia, či ho nenechávajú chladným.
späť
Váhy
Váhy
Váhy
Váhy
Vyriešite mnoho ťažkostí, ak sa do nich s odvahou pustíte. Držte si nervy na uzde a nevystupujte príliš otvorene. Mať dieťa s mužom, ktorý ešte nie je ”vybúrený“, potrebuje chodiť medzi kamarátov, užívať si, to je cesta do veľkých problémov. Máte pocit, že svojho partnera poznáte veky-vekúce a vo vzťahu vás už nič neprekvapí? Dnes každého neobviňte z nezáujmu o vás. Neseďte v prievane a hluku.
späť
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Ste súcitní a ochotní pomáhať iným, aj vtedy, ak ste unavení. Dôležité je aj to, ako sa váš budúci partner správa k svojim rodičom, zvlášť k matke. Keď pomoc iným, či vám považuje za úplne normálne, dá sa predpokladať, že sa raz dobre postará aj o vaše deti. Nemusíte sa náhliť alebo si čokoľvek od života vynucovať. Všetko má svoje božské načasovanie. Partnerstvo medzi dvoma ľuďmi má istý prirodzený vývoj.
späť
Strelec
Strelec
Strelec
Strelec
Luna je vo vašom akčnom Strelcovi. Venujte časť nedele i deťom a ich problémom. Nálada v rodinnom kruhu sa trochu tým vylepší. Budete mať dobrý pocit. Podľa Saturna to vyzerá, že sa síce musíte osobne, a niektorí i finančne, obmedzovať. Urán vám dáva príležitosť, aby ste si situáciu vylepšovali, ale skôr strategicky, pomaly. Človek sa nemení zo dňa na deň, rôznymi signálmi vo svojom živote dáva najavo, aký je.
späť
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Tieto dni, až do Dušičiek, môžu byť dosť komplikované. Deti z vášho znamenia sú šetrné, pridajte im nejaké euro. Dieťa má byť chcené matkou i otcom. Potrebuje mať istotu, že sú v dôležitých veciach jednotní alebo že sa pri nezhode názorov dokážu dohodnúť. Inak to do jeho života vnáša chaos, neistotu, ale aj strach či skôr úzkosť z neznámeho. Skúste si spraviť malú nedeľnú očistnú kúru. Vypite pár šálok bylinkového, ...
späť
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Môžete dosiahnuť akceptovanie vašich predstáv o programe na voľný deň, ale cestou k tomu nie je tvrdohlavosť. Nehnevajte sa na kontakty deti a starí rodičia. Obom vzájomný kontakt prospeje. Nesmiete zaháľať, ako naznačuje Urán aj Jupiter. Trochu si budete sťažovať na pohybové problémy. Musíte byť pracovití, tak radia Merkúr a Venuša a hlavne sa nespoliehajte na náhodné šťastie.
späť
Ryby
Ryby
Ryby
Ryby
Ak si chcete plne uvedomiť, čo sa deje, najprv musíte pribrzdiť. Každá fáza partnerského vývoja vzťahu je charakterizovaná istými nárokmi na obidvoch partnerov. Neodfláknite odpovede na otázky vašich detí, aj keď budú pre vás náročné, alebo vás privedú do rozpakov. I sexuálna tematika by nemala byť pre vás tabu. Aspoň sa precvičíte vo výbere slov. Chronické problémy so žalúdkom a trávením treba riešiť čoskoro.
späť
horoskop od moneo.sk
 

Otec roka 2013: Pošlite hlasy DOBRÝM OTCOM!

Zdielať tento článok

Drevený koník, ktorý je putovným žezlom a symbolom ankety Otec roka, bude mať čoskoro nového majiteľa. Minuloročný víťaz Stanislav Lettrich ho pri príležitosti Dňa otcov odovzdá svojmu nástupcovi – jednému z piatich mužov, ktorých vám dnes predstavujeme. Vybrali sme ich spomedzi návrhov, ktoré prišli do redakcie a o tom, ktorý z nich si spolu s ďalšími cenami odvezie domov aj dreveného koníka, rozhodnete vy, vážené čitateľky a čitatelia, svojím hlasovaním.

Otec roka 2013: Pošlite hlasy DOBRÝM OTCOM!

 
 
 
 
 
 
„Neviem, prečo by malo byť čudné, že sa starám o svojho syna. Keď to dokáže žena,musí to zvládnuť aj normálny chlap. Mám dvoch mladších nevlastných bratov, ktorých som vychoval, takže mi starostlivosť o deti nie je cudzia,“ hovorí sympatický Dionýz, ktorý pred necelým rokom vystriedal svoju manželku pri sedemročnom synovi Dionýzovi s Downovým syndrómom. Pani Oľga opäť nastúpila do istého hotela v Tyrolských Alpách ako sezónna servírka. „Chcel som jej umožniť, aby sa aj ona realizovala a bola medzi ľuďmi. Chodí na trojtýždňovky, potom je opäť s nami doma.“Mocný chlap srší optimizmom a pozitívnou náladou. To, že starať sa o postihnutého chlapca je náročné, si nepripúšťa. Aj preto bol veľmi prekvapený, že jeho svokra ho navrhla na titul Otec roka.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
„Je to síce môj náhradný otec, ale žijeme spolu už štrnásť rokov, preto ho beriem ako svojho vlastného. Rozhodla som sa nominovať ho preto, lebo na svete je málo ľudí, ktorí sú ako on – má veľké srdce a okrem svojich vlastných detí sa stará aj o cudzie. Spolu s mamou majú sedem detí, o ktorých nikdy nehovorili, že ,vy ste naše a vy nie´,“ napísala námVeronika Šiposová, ktorá si rovnako ako jej dve sestry píše k svojmu priezvisku aj priezvisko rodiny, ktorá ju vychováva Libor Kobyda sa zdráhal prijať nomináciu na titul Otec roka, lebo je presvedčený, že ocenenie by si viac zaslúžila jeho manželka Iveta. Ona je oficiálne profesionálnou matkou troch dievčat, ktoré v ich rodine od malička vyrastajú, ona si vlani vzala do pestúnskej starostlivosti aj päťmesačnúMirku. A sedemročný Andreas, ktorý sa od tatka neodlepí ani v noci, je vlastne oficiálne v profesionálnej rodine jeho svokry, ktorá býva v tom istom dome na prízemí...
 
 
 
 
Vážené čitateľky a čitatelia, ak ste sa rozhodli poslať hlas jednému z nominovaných, pošlite ho buď na korešpondenčnom lístku spolu s kupónom, na ktorý napíšete číslo svojho favorita, cez internetové hlasovanie na www.otecroka.sk alebo sms formou v tvare OTEC číslo otca (1 – 5) na číslo 7507, napríklad OTEC 1. Cena sms: 0,50 €. Zabezpečuje MegaVox, s. r. o. Hlasovanie bude ukončené 19. júna 2013. Trom spomedzi hlasujúcich pošleme darček. 


 
Pripravili:
ĽUDMILA GRODOVSKÁ,
ANNA BOČKOVÁ
a EVA MIKULOVÁ
Kľúčové slová: 
otec-roka-2013

© 2014 STAR production s.r.o. | Odkazy Created by ActivIT