Možnosť odosielať tento formulár bola ukončená.
img
Horoskop na 20.08.2014
Baran
Baran
Baran
Baran
Luna vstupuje doobeda do Raka. Nezachádzajte aj vy do tvrdení, že je svet zlý. Pozrite do Slnka! Vychádza každý deň. Svieti pre dobrých aj tých takzvaných zlých, ktorí ešte neprišli na to, že ak plodia zlo, plodia ho aj pre seba. Na koniec pridám pre vaše znamenie afirmáciu pre tento deň: Som bdelým pozorovateľom svojich myšlienok a som prítomný teraz a tu. Žijem svoj život v prítomnosti s radosťou a pokojom.
späť
Býk
Býk
Býk
Býk
Posledné dni ste sa možno stretávali s nervozitou a situáciami, kedy sa z malicherných príčin hádame s našimi blízkymi. Niekedy si tak nevedomky odčerpávame navzájom z drahocennej životnej energie. Nezabúdajme na pomoc a prísun energie z vesmíru. Často len stačí poprosiť a nezabudnúť sa potom poďakovať. Skúste hneď v zárodku nepríjemných pocitov túto alternatívu pomoci sebe samému i svojmu okoliu.
späť
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Dnes pred jedenástou doobeda odchádza Mesiac z vášho znamenia. Pozorovať a vnímať svoje nálady a prípadné výbuchy nadšenia či smútku počas prechodu Mesiaca všetkými znameniami, nám pomáha aj pri výbere termínov dôležitých stretnutí. Skúste byť dnes k sebe pravdiví. Priznajte si svoj vzťah k sebe samému práve dnes. Začnite si zapisovať to, čo denne cítite a vyvoďte z toho dôsledky.
späť
Rak
Rak
Rak
Rak
Luna dnes doobeda vstupuje k vám a bude priaznivo ovplyvnená Slnkom i Merkúrom. Neptún, planéta božskosti a vyššia oktáva Venuše sa na vás tiež usmieva. Ak ste sa poučili v minulosti na svojich chybách, pri tomto aspekte budete o to viac odmenení láskavosťou, starostlivosťou a podporou ľudí, ktorí sú okolo. Na druhej strane, nečakajte so založenými rukami kedy to bude! Vyjdite v ústrety druhým aj vy.
späť
Lev
Lev
Lev
Lev
Nezaškodí byť dnes večer aspoň chvíľu osamote, pozerať na hviezdy a počúvať svoje srdce. Hovorí k nám stále, len my ho nepočúvame. Ak je tu niečo, čoho sa bojíte je vhodná chvíľa to nebojácne vysloviť, Slnko je ešte u vás a dnes doobeda vchádza Luna do vášho domu podvedomia. Nemusíte ísť so svojimi problémami na nejaké fórum. Stačí, že si to už konečne uvedomíte vy sami!
späť
Panna
Panna
Panna
Panna
Dnešné poobedie s Mesiacom v Rakovi je pre vás ako stvorené na splnenie túžob a vecí, ktoré si treba občas dopriať. Ak máte tú možnosť, poseďte si večer s priateľmi. Nevylučujte ani tanec alebo obľúbený šport, pri ktorom pookrejete. Ak vás chytí nostalgická chvíľa, urobte si svoju malú čiernu hodinku, a potom sa vráťte k spoločnosti alebo si sadnite naspäť k partnerovi a deťom.
späť
Váhy
Váhy
Váhy
Váhy
Začnite pozerať na svet trochu inak, napríklad očami tých, ktorí vás rozčúlili. Netreba sa báť zmien. Nakoniec budete radi, že ste k nim pristúpili. Ako by ste si cenili potom dni, kedy sa vám darí lepšie? Pokladali by ste ich za samozrejmosť. Tak, ako niekedy berieme ľudí, ktorí sú na nás láskaví. Ak sa pominú z nášho života, až vtedy si uvedomíme ich cenu a vidíme všetko, čo pre nás urobili.
späť
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Ste pod vplyvom kvadrátu Marsu a Venuše. Nečakané dobrodružstvo nie je asi vaším štýlom. V tomto období sa však aj vy budete asi chcieť dostať za hranice všedných dní. Pozor na vzťah, na ktorom vám záleží. Viete ako sa hovorí: Prečo si dávaš na ulici lacný rožok v párku, keď ťa doma čaká dobrý biftek? Koketujte, ale so svojim partnerom. Ak ste voľní tak s človekom, ktorý nemá na ruke alebo vo vrecku obrúčku.
späť
Strelec
Strelec
Strelec
Strelec
Buďte opatrní vo výmene názorov s ostatnými. Potrebujete viesť dialóg s ľuďmi? Nezabudnite počúvať, a to pozorne! Dajte najavo svojmu spoločníkovi v rozhovore, že ho nechcete ohroziť, ale chcete s ním spolupracovať. Možno bude dobre si nechať niektoré veci, ktoré chcete riešiť až na víkend. Súrne pracovné záležitosti neriešte po príchode do práce, ale až pred alebo najlepšie po obede.
späť
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Merkúr je už pár dní v Panne, to je pre vás dobre. Nezanedbávajte ani svoje zdravie. Tentoraz môžete mať sklony všetko zajedať. Skúste jesť doobeda len ovocie alebo piť ovocné šťavy. Na obed môže byť zelenina s bielkovinou, olovrant malý chlebíček a večer namiesto sedenia pred televízorom, prechádzka parkom či lesom. Mesiac bude dnes už od doobedia v Rakovi, skúste sa držať bokom od nepríjemných ľudí.
späť
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Zástancovia vášho znamenia, narodení v poslednej dekáde, môžu pociťovať najviac opozíciu Slnka. Ak sa vám veci nedaria, nezúfajte. Na druhej strane, skúste sa zbaviť pocitov nadradenosti, arogancie a povýšenosti, k čomu napätý aspekt v hrdom Levovi nabáda. Ak sa vám bude zdať, že ľudia sú proti vám nepriateľsky naladení, skúste sa zamyslieť nad tým, či to naozaj tak je.
späť
Ryby
Ryby
Ryby
Ryby
Ak ste v minulosti urobili nejakú chybu a urazili niekoho blízkeho, dobre viete, aké to malo následky. Niečo podobné by sa mohlo teraz opakovať. Merkúr je v Panne, zvádza ku kritike a lipnutiu na detailoch. Prv než necháte v sebe vybuchnúť vodné delo, rátajte teda tých do povestných desať alebo si vybite zlosť boxovaním do vankúša. Je to účinné. Pred jedenástou hodinou doobeda vchádza Luna do Raka, malo by vás to upokojiť.
späť
horoskop od moneo.sk
 

Otec roka 2013: Pošlite hlasy DOBRÝM OTCOM!

Zdielať tento článok

Drevený koník, ktorý je putovným žezlom a symbolom ankety Otec roka, bude mať čoskoro nového majiteľa. Minuloročný víťaz Stanislav Lettrich ho pri príležitosti Dňa otcov odovzdá svojmu nástupcovi – jednému z piatich mužov, ktorých vám dnes predstavujeme. Vybrali sme ich spomedzi návrhov, ktoré prišli do redakcie a o tom, ktorý z nich si spolu s ďalšími cenami odvezie domov aj dreveného koníka, rozhodnete vy, vážené čitateľky a čitatelia, svojím hlasovaním.

Otec roka 2013: Pošlite hlasy DOBRÝM OTCOM!

 
 
 
 
 
 
„Neviem, prečo by malo byť čudné, že sa starám o svojho syna. Keď to dokáže žena,musí to zvládnuť aj normálny chlap. Mám dvoch mladších nevlastných bratov, ktorých som vychoval, takže mi starostlivosť o deti nie je cudzia,“ hovorí sympatický Dionýz, ktorý pred necelým rokom vystriedal svoju manželku pri sedemročnom synovi Dionýzovi s Downovým syndrómom. Pani Oľga opäť nastúpila do istého hotela v Tyrolských Alpách ako sezónna servírka. „Chcel som jej umožniť, aby sa aj ona realizovala a bola medzi ľuďmi. Chodí na trojtýždňovky, potom je opäť s nami doma.“Mocný chlap srší optimizmom a pozitívnou náladou. To, že starať sa o postihnutého chlapca je náročné, si nepripúšťa. Aj preto bol veľmi prekvapený, že jeho svokra ho navrhla na titul Otec roka.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
„Je to síce môj náhradný otec, ale žijeme spolu už štrnásť rokov, preto ho beriem ako svojho vlastného. Rozhodla som sa nominovať ho preto, lebo na svete je málo ľudí, ktorí sú ako on – má veľké srdce a okrem svojich vlastných detí sa stará aj o cudzie. Spolu s mamou majú sedem detí, o ktorých nikdy nehovorili, že ,vy ste naše a vy nie´,“ napísala námVeronika Šiposová, ktorá si rovnako ako jej dve sestry píše k svojmu priezvisku aj priezvisko rodiny, ktorá ju vychováva Libor Kobyda sa zdráhal prijať nomináciu na titul Otec roka, lebo je presvedčený, že ocenenie by si viac zaslúžila jeho manželka Iveta. Ona je oficiálne profesionálnou matkou troch dievčat, ktoré v ich rodine od malička vyrastajú, ona si vlani vzala do pestúnskej starostlivosti aj päťmesačnúMirku. A sedemročný Andreas, ktorý sa od tatka neodlepí ani v noci, je vlastne oficiálne v profesionálnej rodine jeho svokry, ktorá býva v tom istom dome na prízemí...
 
 
 
 
Vážené čitateľky a čitatelia, ak ste sa rozhodli poslať hlas jednému z nominovaných, pošlite ho buď na korešpondenčnom lístku spolu s kupónom, na ktorý napíšete číslo svojho favorita, cez internetové hlasovanie na www.otecroka.sk alebo sms formou v tvare OTEC číslo otca (1 – 5) na číslo 7507, napríklad OTEC 1. Cena sms: 0,50 €. Zabezpečuje MegaVox, s. r. o. Hlasovanie bude ukončené 19. júna 2013. Trom spomedzi hlasujúcich pošleme darček. 


 
Pripravili:
ĽUDMILA GRODOVSKÁ,
ANNA BOČKOVÁ
a EVA MIKULOVÁ
Kľúčové slová: 
otec-roka-2013

© 2014 STAR production s.r.o. Created by ActivIT