Možnosť odosielať tento formulár bola ukončená.
img
Horoskop na 06.03.2015
Baran
Baran
Baran
Baran
Ak ste si počas týždňa niečo nové začali, pokračujte ďalej, ale do nových vecí nevstupujte. Venujte sa teraz drobným detailom vo vašom zamestnaní alebo doma, ktoré treba vylepšiť. pokiaľ chcete na sebe pracovať, vnímajte a preciťujte súvislosti medzi myslením a vašim terajším telesným i psychickým stavom. Očistite i vy svoje telo i myseľ od zbytočného balastu. Ešte aj dnes je dobre držať pôst, lebo včerajší spln doznieva.
späť
Býk
Býk
Býk
Býk
Malo by sa vám dariť v umeleckej činnosti, stretávaní sa s ľuďmi i v láske. Dnes je pre vás vhodný deň na návštevu divadla alebo výstavy či koncertu. Je koniec pracovného týždňa, zajtra mnohí z vás nebudú vstávať skoro do roboty. Neseďte teda doma. Tešte sa zo života! Roky utečú a vy budete mať na čo spomínať. Ak si dnes všimnejte nejaké zujímavé detaily, zapíšte si ich. Využijete ich neskôr v umeleckej činnosti, alebo v ...
späť
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Vaše znamenie je odborníkom na komunikáciu a ľahkosť vo vystupovaní s okolím. Ak nie, nezhostili ste sa jedného z vašich cieľov, keď ste sa narodili ako Blíženci. Pokračujte pokojne v začatej práci a nepopustite vo svojich predsavzatiach, ktoré ste si dali. Vo vzťahoch však teraz nepodľahnite kritike, nemusí byť všetko úplne perfektné. Nechajte vládnuť nehu a lásku. Pozor si dajte na povrchnosť, ktorá je vašou slabou stránkou.
späť
Rak
Rak
Rak
Rak
Tam, kde sa niektorí sťažujú, vy ste vo svojom živle. Veď tak je to aj spravodlivé, že sa to strieda. Vy máte teraz celkom dobrú vyhliadku na všeobecnú spokojnosť sami so sebou, a to počas celého trvania vlády Slnka v Rybách. Panna, v ktorej je dnes Luna, vám ponúka očistiť sa od vnútorného balastu na tele i duši. Aj vy ste celkom citliví na trávenie, preto skúste jesť menej sladkého, jedla z múky a mastného.
späť
Lev
Lev
Lev
Lev
Núka sa vám šanca skonsolidovať si svoje pocity i náladu do jednotného a harmonického celku. Je to však otázne... Čo je pre vás pohoda, to však pre pokojnejšie znamenia môže byť frmol a nepokoj. Preto buďte opatrní medzi ľuďmi, ktorí vás dobre nepoznajú. Navonok prejavený oheň, ktorý prúdi vo vašich žilách, by ich mohol vystrašiť či vtlačiť do úzadia. Vážte si svojich blízkych a trochu sa kroťte.
späť
Panna
Panna
Panna
Panna
Deň je pre vás ako stvorený na lásku, umenie a kreatívne práce či hry. Často nám v takých priaznivých dňoch ide i práca od ruky. Ak to tak nie je, skúste sa naladiť na tieto pozitívne slová, aby to bolo skutočnosťou. Hviezdy sú k vám naklonené všeobecne pomerne priaznivo, len tí, ktorí sa narodili v strede znamenia, môžu pociťovať mierne napätie z opozície Slnka. Dá sa to prekonať. Dokonca do vášho života môže vstúpiť ...
späť
Váhy
Váhy
Váhy
Váhy
Trochu vám robí šarapatu Mars v opozícii, ale vy ste si už zvykli, lebo je v tomto postavení už pár týždňov. Už sa však teraz viete zorientovať v živote a lepšie si rozumiete. Dnešná Luna v Panne vás môže viesť k väčšej kritike. Hádzať chyby na iných sa neoplatí. Radšej pouvažujte triezvo o slabostiach. Treba si ich priznať. Jednou z nich môže byť teraz aj netrpezlivosť. Ak vo vás doznieva spln, môže to byť umocnené.
späť
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Doznieva včerajší spln, ktorý vám aktivizoval niektoré vaše nádejné plány. Dobre je si ich napísať aj s dátumom plánu i splnenia. Slnko je v Rybách, teda v príjemnom postavení voči vám. Veď aj počasie sa miestami polepšilo, cítime už jar vo vzduchu. Dnes si urobte poriadok na pracovnom stole i doma v zásuvkách. Mesiac v Panne vám pomôže, aby ste si v tom urobili systém.
späť
Strelec
Strelec
Strelec
Strelec
Mierne napätie a náladovosť, ktoré môžete pociťovať počas trvania tranzitu Luny v znamení Panny, zmiernite napríklad sebazaprením. Mesiac posilnil napätý aspekt Slnka a Neptúna k vášmu znameniu. Ak môžete, potlačte v sebe prípadnú lenivosť a nechuť prispôsobiť sa okoliu. Niekedy to inak nejde. Pomáha taktika nebojovať s nepriateľom, ale stiahnuť sa na chvíľu bokom.
späť
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Ak vám bude z nejakého dôvodu nedobre, hľadajte útočisko v prírode, na prechádzkach v lese alebo pri práci v záhrade. V tomto období ste naštartovali ďalší mesiac od vašich narodenín. Zhodnoťte svoje ročné plány, či v nich nie sú nejaké medzery. Venujte sa viac ľuďom, s ktorými ste v každodennom kontakte. Možno ste už dlho neboli so súrodencami, preto im aspoň zavolajte.
späť
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Včerajší spln nebol pre vás kritický, ale zato sa môžete krotiť v jedle. Ak si dáte len zeleninové či ovocné šťavy, bude ešte lepšie. Vyplatí sa to, lebo si aktivizujete a prečistíte svoje črevá, na ktoré Luna v Panne vplýva. Koniec pracovného týždňa je vhodný, aby ste si po sebe na pracovisku nechali upratané. Vy sa vyznáte síce dobre i v chaose, ale môžete si urobiť poriadok a systém na pracovnom stole.
späť
Ryby
Ryby
Ryby
Ryby
Nepríjemný uhol medzi vašim znamením a pôsobením Mesiaca na nebi, vám môže ešte aj dnes priniesť ťažkosti. Nevracajte sa už toľko do minulosti, ak vám niekto dávno ublížil. Možno sa to už nedá ani doriešiť. Respektíve sa to dá, ale len vo vašej mysli, tým že si to krátko premietnete ako film a následne za tým urobíte rázny koniec.Vezmite si z toho však ponaučenie, že veci treba riešiť zavčasu.
späť
horoskop od moneo.sk
 

Otec roka 2013: Pošlite hlasy DOBRÝM OTCOM!

Zdielať tento článok

Drevený koník, ktorý je putovným žezlom a symbolom ankety Otec roka, bude mať čoskoro nového majiteľa. Minuloročný víťaz Stanislav Lettrich ho pri príležitosti Dňa otcov odovzdá svojmu nástupcovi – jednému z piatich mužov, ktorých vám dnes predstavujeme. Vybrali sme ich spomedzi návrhov, ktoré prišli do redakcie a o tom, ktorý z nich si spolu s ďalšími cenami odvezie domov aj dreveného koníka, rozhodnete vy, vážené čitateľky a čitatelia, svojím hlasovaním.

Otec roka 2013: Pošlite hlasy DOBRÝM OTCOM!

 
 
 
 
 
 
„Neviem, prečo by malo byť čudné, že sa starám o svojho syna. Keď to dokáže žena,musí to zvládnuť aj normálny chlap. Mám dvoch mladších nevlastných bratov, ktorých som vychoval, takže mi starostlivosť o deti nie je cudzia,“ hovorí sympatický Dionýz, ktorý pred necelým rokom vystriedal svoju manželku pri sedemročnom synovi Dionýzovi s Downovým syndrómom. Pani Oľga opäť nastúpila do istého hotela v Tyrolských Alpách ako sezónna servírka. „Chcel som jej umožniť, aby sa aj ona realizovala a bola medzi ľuďmi. Chodí na trojtýždňovky, potom je opäť s nami doma.“Mocný chlap srší optimizmom a pozitívnou náladou. To, že starať sa o postihnutého chlapca je náročné, si nepripúšťa. Aj preto bol veľmi prekvapený, že jeho svokra ho navrhla na titul Otec roka.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
„Je to síce môj náhradný otec, ale žijeme spolu už štrnásť rokov, preto ho beriem ako svojho vlastného. Rozhodla som sa nominovať ho preto, lebo na svete je málo ľudí, ktorí sú ako on – má veľké srdce a okrem svojich vlastných detí sa stará aj o cudzie. Spolu s mamou majú sedem detí, o ktorých nikdy nehovorili, že ,vy ste naše a vy nie´,“ napísala námVeronika Šiposová, ktorá si rovnako ako jej dve sestry píše k svojmu priezvisku aj priezvisko rodiny, ktorá ju vychováva Libor Kobyda sa zdráhal prijať nomináciu na titul Otec roka, lebo je presvedčený, že ocenenie by si viac zaslúžila jeho manželka Iveta. Ona je oficiálne profesionálnou matkou troch dievčat, ktoré v ich rodine od malička vyrastajú, ona si vlani vzala do pestúnskej starostlivosti aj päťmesačnúMirku. A sedemročný Andreas, ktorý sa od tatka neodlepí ani v noci, je vlastne oficiálne v profesionálnej rodine jeho svokry, ktorá býva v tom istom dome na prízemí...
 
 
 
 
Vážené čitateľky a čitatelia, ak ste sa rozhodli poslať hlas jednému z nominovaných, pošlite ho buď na korešpondenčnom lístku spolu s kupónom, na ktorý napíšete číslo svojho favorita, cez internetové hlasovanie na www.otecroka.sk alebo sms formou v tvare OTEC číslo otca (1 – 5) na číslo 7507, napríklad OTEC 1. Cena sms: 0,50 €. Zabezpečuje MegaVox, s. r. o. Hlasovanie bude ukončené 19. júna 2013. Trom spomedzi hlasujúcich pošleme darček. 


 
Pripravili:
ĽUDMILA GRODOVSKÁ,
ANNA BOČKOVÁ
a EVA MIKULOVÁ
Kľúčové slová: 
otec-roka-2013

© 2015 STAR production s.r.o. | Odkazy Created by ActivIT