Možnosť odosielať tento formulár bola ukončená.

img

Horoskop na 08.02.2016
Baran
Baran
Baran
Baran
Každá ponuka bude mať dnes dve stránky. Ani jedna nebude len výhodná či nevýhodná. Chcete viac, než teraz môžete dostať. Nesnažte sa dnes nič robiť nasilu. I tak budete musieť riešiť viac nečakaných udalostí mimo domu. Dnešný nov Mesiaca má pre vás veľmi silné energie. Planéta Urán potrebuje okolo 84 rokov na obeh Zverokruhom. V každom znamení sa zdrží približne 7 rokov. Teraz je práve u vás.
späť
Býk
Býk
Býk
Býk
Dnešný pondelok je opatrnosť namieste, ale nemala by byť prehnaná. Luna v nove v znamení Vodnára nie je na vás dnes priaznivo naladená. Dnes si radšej dajte pozor na reči. Partner, alebo aj niekto na vyššej spoločenskej úrovni, by sa mohol na vás nahnevať. Pre istotu sa spýtajte skôr, než niečo urobíte, aj keď to práve nie je vaša povaha. Dnes nezabúdajte ani na ľudí, ktorí vám už dakedy pomohli.
späť
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Dnes sa dozviete dôležité informácie. Partner ich predtým tajil. Dnešný pondelok vám Luna v nove prinesie otvorenie niečoho nového. Ak sa nenecháte rozptyľovať, aj práca vám pôjde od ruky a dosiahnete viac, než ste predpokladali. Nájdete si nový systém, alebo informáciu, ktorá vám prinesie úspech, alebo aspoň ľahší postup, či prístup. Dnes nemusíte mať obavy, v prípade potreby sa dočkáte aj pomoci.
späť
Rak
Rak
Rak
Rak
Dnešný pondelok je vaša Luna v nove a vo vzdušnom živle. Na pracovisku, ale v spoločnosti sa dozviete novú informáciu, alebo dostanete nejakú ponuku. Trocha dlhšie o nej pouvažujte. Dozviete sa a uvidíte len to, čo budú iní chcieť, aby ste videli. sa spoľahnite len na seba, záujmy ostatných budú iné než vaše. Urobte si poriadok v účtoch. Dobré účty robia dobrých priateľov. Potrebuje podporu, nie vojnu.
späť
Lev
Lev
Lev
Lev
Dnešný pondelok budú niektoré partnerove kroky nepochopiteľné. Pokúste sa z toho nejako dostať. Aj na pracovisku dosiahnete rovnováhu až na druhý pokus. Luna, ktorá je dnes v nove vám pripraví komplikovaný deň. Dostanete odpovede len na nepodstatné otázky. Spýtajte sa znovu. Na spoločenskej úrovni vstúpite na neznámu pôdu. Bude to pre vás dostatočne vzrušujúce, až nebezpečné.
späť
Panna
Panna
Panna
Panna
Aj naďalej si máte zachovať optimizmus a energiu na nové začiatky. Dnešný pondelok zvážte každú ponuku, či ju druhá strana myslí naozaj vážne. Luna je dnes v nove a živle vzduchu. Tých ponúk a náhod budete mať pravdepodobne viac. Pozerajte dopredu. To, čo bolo, nechajte už tak. Nemá význam to znovu vyťahovať. Dnes je od rána Luna v sextile so Saturnom. Vyjdete po dobrom so staršími ľuďmi. V čínskom horoskope začína rok Opice.
späť
Váhy
Váhy
Váhy
Váhy
Dnešný pondelok nechajte niečo aj na náhodu. Pripomenú sa vám ľudia, na ktorých ste už zabudli. Staré časy sa však nevrátia, ale rozhodne na spoločenskej úrovni s nimi pookrejete. Mesiac je dnes nove a podporuje vzdušný živel, ktorý je i váš. Na pracovisku však opatrne. Dnes môžu byť niektoré problémy príliš osobné, aby ste ich hneď dokázali vyriešiť. Nechávajte si vždy nejakú rezervu.
späť
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Aj keď začínate pociťovať isté uvoľnenie po pomerne náročných predošlých dňoch, nemali by ste dnešný pondelok zabudnúť na ostražitosť. Luna má síce dnes dobré energie so Saturnom aj Uránom, ale nov Mesiaca v znamení Vodnára vám neprospieva. Energia sa vám míňa, potrebujete vypnúť. Presvedčte sa, či to nespôsobí nejaké problémy iným ľuďom. Oprite o ľudí, ktorí vám pomohli aj predtým.
späť
Strelec
Strelec
Strelec
Strelec
Budete musieť začať od nuly. Dnešný pondelok to bude jednoduchšia cesta než niečo opravovať. Celkove sa dostanete ďalej len vtedy, keď sa zbavíte obáv z neúspechu. Nespoliehajte sa na žiadne záruky, ktoré ste kedysi dostali. Časy, aj ľudia, sa menia. Situácia sa v najbližšej dobe ustáli. Bolo by dobré, keby to tak zostalo, vzrušenia už bolo dosť. Vyhýbajte sa ľuďom, ktorí o kolegoch šíria klebety, mohli by si podať aj vás.
späť
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Dnešný pondelok zažijete viac radosti, než starostí. Vaša opatrnosť môže zvrátiť i možné problémy. Nebudete v pozícii, aby ste si kládli podmienky, ale povedzte si aspoň svoj názor. Možno ho niekto vypočuje. Buďte vždy tam, kde sa niečo deje. Je lepšie, keď budete mať informácie z prvej ruky, než si ich neskôr pracne od niekoho zháňať. Vaša planéta, Saturn, vám dnes zosúladí energie s ľuďmi.
späť
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Dnešný pondelok na vás Mesiac v nove bude pôsobiť veľmi silnou intenzitou nových začiatkov. Najviac sily a aktivity budú mať hlavne tí, čo sa narodili ôsmeho, čo majú dnes narodeniny. Ale aj vy, ostatní budete mať veľa túžby po nových inšpiráciách. Nebude vám chýbať láska, nové príležitosti, ale aj pokušenia. Vo vzťahu vnímate nedoriešený problém, ktorý môže mať dnes nečakaný obrat. Pred vami je celkom šťastný začiatok ...
späť
Ryby
Ryby
Ryby
Ryby
Dnešný pondelok rozprávajte radšej len o tom, čo nespôsobí konflikt. Pri financiách sa dnes rozhodnite pre to riešenie, ktoré najmenej zaťaží vašu peňaženku. V partnerstve dávajte aspoň toľko, koľko z neho čerpáte. Partner potrebuje od vás veľa energie. Dnes sa s vami zahrá náhoda. Prehodnoťte všetky možnosti, ktoré sa vám ponúknu. Nemôžete vedieť, kedy sa vám opäť naskytnú, a či budú v rovnakej podobe ako teraz.
späť
horoskop od moneo.sk
 

Otec roka 2013: Pošlite hlasy DOBRÝM OTCOM!

Zdielať tento článok

Drevený koník, ktorý je putovným žezlom a symbolom ankety Otec roka, bude mať čoskoro nového majiteľa. Minuloročný víťaz Stanislav Lettrich ho pri príležitosti Dňa otcov odovzdá svojmu nástupcovi – jednému z piatich mužov, ktorých vám dnes predstavujeme. Vybrali sme ich spomedzi návrhov, ktoré prišli do redakcie a o tom, ktorý z nich si spolu s ďalšími cenami odvezie domov aj dreveného koníka, rozhodnete vy, vážené čitateľky a čitatelia, svojím hlasovaním.

Otec roka 2013: Pošlite hlasy DOBRÝM OTCOM!

 
 
 
 
 
 
„Neviem, prečo by malo byť čudné, že sa starám o svojho syna. Keď to dokáže žena,musí to zvládnuť aj normálny chlap. Mám dvoch mladších nevlastných bratov, ktorých som vychoval, takže mi starostlivosť o deti nie je cudzia,“ hovorí sympatický Dionýz, ktorý pred necelým rokom vystriedal svoju manželku pri sedemročnom synovi Dionýzovi s Downovým syndrómom. Pani Oľga opäť nastúpila do istého hotela v Tyrolských Alpách ako sezónna servírka. „Chcel som jej umožniť, aby sa aj ona realizovala a bola medzi ľuďmi. Chodí na trojtýždňovky, potom je opäť s nami doma.“Mocný chlap srší optimizmom a pozitívnou náladou. To, že starať sa o postihnutého chlapca je náročné, si nepripúšťa. Aj preto bol veľmi prekvapený, že jeho svokra ho navrhla na titul Otec roka.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
„Je to síce môj náhradný otec, ale žijeme spolu už štrnásť rokov, preto ho beriem ako svojho vlastného. Rozhodla som sa nominovať ho preto, lebo na svete je málo ľudí, ktorí sú ako on – má veľké srdce a okrem svojich vlastných detí sa stará aj o cudzie. Spolu s mamou majú sedem detí, o ktorých nikdy nehovorili, že ,vy ste naše a vy nie´,“ napísala námVeronika Šiposová, ktorá si rovnako ako jej dve sestry píše k svojmu priezvisku aj priezvisko rodiny, ktorá ju vychováva Libor Kobyda sa zdráhal prijať nomináciu na titul Otec roka, lebo je presvedčený, že ocenenie by si viac zaslúžila jeho manželka Iveta. Ona je oficiálne profesionálnou matkou troch dievčat, ktoré v ich rodine od malička vyrastajú, ona si vlani vzala do pestúnskej starostlivosti aj päťmesačnúMirku. A sedemročný Andreas, ktorý sa od tatka neodlepí ani v noci, je vlastne oficiálne v profesionálnej rodine jeho svokry, ktorá býva v tom istom dome na prízemí...
 
 
 
 
Vážené čitateľky a čitatelia, ak ste sa rozhodli poslať hlas jednému z nominovaných, pošlite ho buď na korešpondenčnom lístku spolu s kupónom, na ktorý napíšete číslo svojho favorita, cez internetové hlasovanie na www.otecroka.sk alebo sms formou v tvare OTEC číslo otca (1 – 5) na číslo 7507, napríklad OTEC 1. Cena sms: 0,50 €. Zabezpečuje MegaVox, s. r. o. Hlasovanie bude ukončené 19. júna 2013. Trom spomedzi hlasujúcich pošleme darček. 


 
Pripravili:
ĽUDMILA GRODOVSKÁ,
ANNA BOČKOVÁ
a EVA MIKULOVÁ
Kľúčové slová: 
otec-roka-2013

© 2016 STAR production s.r.o. | Odkazy Created by ActivIT
Tento web používa súbory cookies. Viac informácií TU.