Možnosť odosielať tento formulár bola ukončená.
img
Horoskop na 28.01.2015
Baran
Baran
Baran
Baran
Novoročné predsavzatie je krásna vec, ale je potrebné ho aj dodržať Ste pod vplyvom silných rodinných udalostí. Máte lepšie pochopiť, ako dôležitá je rodina a aké dôležité je bezpečie domova. Dnešnú stredu sa dozviete niečo závažné. Bude to zadosťučinenie a výsledok minulých snáh. Bezstarostné chvíle strávené s priateľmi s vami dokážu divy. Zrazu budete presvedčení, že každý problém má svoje riešenie.
späť
Býk
Býk
Býk
Býk
Dnešnú stredu, aj tí pracovne vyťažení, si musia nájsť v tomto zhone čas na svojich blízkych. Kto to neurobí, nemuselo by sa mu to vyplatiť. Väčšina z vás nazbierala v posledných dňoch od svojich kamarátov a známych veľa skúseností a rád. Až teraz sa na ne budete schopní s odstupom pozrieť a rozpoznať, ktoré informácie sú pre vás naozaj cenné. Nechajte si všetko dôkladne prejsť hlavou.
späť
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Tieto zvyšné januárové dni budete mať aj v znamení intuície. Mnohí môžu mať živé sny a rozhodne by ste mali dať na svoje predtuchy. Fungujete v prostredí, v ktorom ste radi? Ak nie, je čas začať pracovať na zmene. Vyberte si nejakú skupinu, kam chcete patriť, aspoň vo voľných chvíľach. Obozretnejšie pri fígľoch so senzitívnejšími ľuďmi. Mnohých by ste sa dnešnú stredu mohli dotknúť na príliš citlivom mieste.
späť
Rak
Rak
Rak
Rak
Mesiac je dnešnú stredu v trigóne s Plutom a v kvadráte s Jupiterom. Budete vedieť jednať s vyššie postavenými ľuďmi, ale radšej nie o vašej pracovnej sfére. U mužov v týchto dňoch nastane aj nejaký skomplikovaný pracovný vzťah. Uvoľnite si nervový systém. Organizmus potrebuje dostatok horčíka. Zvýšenie elastickosti ciev podporuje E vitamín, (aj lieskové, či akékoľvek orechy a oriešky).
späť
Lev
Lev
Lev
Lev
Postupný pokrok v uskutočňovaní vašich cieľov sa dostaví len za podmienok väčšieho úsilia. Príde aj šťastný vplyv Jupitera, ktorý je vo vašom znamení. Dnešnú stredu je však v opozícii s Merkúrom, planétou kontaktov. Nemali by ste sa uzatvárať do sveta ilúzií. Je potrebné hovoriť aj o sporných témach. Len tí, ktorí sa odvážia ísť ďaleko, môžu prísť na to, ako ďaleko sa dá zájsť.
späť
Panna
Panna
Panna
Panna
Váš Merkúr je vo Vodnárovi. Teraz zistíte, že mnohé možno ľahšie naplánovať. Naučte sa umeniu odpúšťať. Použite ho najskôr sami na sebe. Potom bude ľahšie odpustiť druhým. K partnerovi buďte vo vyjadrovaní opatrní, nežiarlite. Doprajte si ľahšiu večeru. Nechutenstvo alebo prílišná chuť na sladkosti, soľ, alkohol, vypovedajú o nerovnováhe v organizme. Dnešná streda vplýva na ramená, ruky, pľúca a nervový systém.
späť
Váhy
Váhy
Váhy
Váhy
Učenie je často mučenie, zvlášť teraz, do 12. 2., lebo planéta nových informácií, Merkúr, je teraz retrográdna. Len tí ,chytrí jedinci, pochopili, že čím viac toho vedia, tým lepšie sa dokážu v živote uplatniť. Vytvorte si predstavu, kým chcete byť. Pokojne to môže byť aj váš nedosiahnuteľný idol, ktorému sa budete chcieť podobať a urobte si svoj súkromný rituál na splnenie svojho sna.
späť
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Vylepšovanie medziľudských vzťahov má vždy, nielen dnešnú stredu, zelenú. Planéta Venuša sa totiž posunula do vodného živlu, ktorí je i váš. Túto dobu je dobré využiť na prehodnotenie vašich zámerov a napravenie chýb. Žiarlivosť má často korene v pocitoch menejcennosti a nedostatočnej sebaúcty. Príčinu takéhoto sebavnímania musíte zväčša hľadať vo svojom ťažšom detstve.
späť
Strelec
Strelec
Strelec
Strelec
Energia vitality, vo vašom prípade, tento deň môže byť dobrá aj zlá. V láske by mohlo dôjsť k nedorozumeniu, či k nepochopeniu vašich úmyslov. Bude preto lepšie vyjadrovať sa úplne jasne. Tí, ktorí budú musieť vybavovať na úradoch, by sa mali obrniť trpezlivosťou. Všetky papiere by ste si mali dať do poriadku. Postrážte sa, nech pod tlakom pracovných povinností neurobíte nejakú chybu.
späť
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Neustále pracujte na sebe a nebojte sa o pomoc požiadať aj vašich kolegov. Aj ich riešenia vás posunú ďalej. Aj v rámci rodinných vzťahov sa musíte viac snažiť, aby komunikácia prebiehala bez problémov. Kritizovanie si nechajte na inokedy, nie dnešnú stredu. Meditačná farba je žltá. Nesmiete ”stvrdnúť” duševne. Potrápiť vás môže kostra, kolená, reumatizmus, meniskus a iné problémy s kolenami, kĺbmi, prípadne aj obličkové ...
späť
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Je čas na originalitu, vaša doba je teraz akčná. Kolegovia to dnešnú stredu s vami nebudú mať jednoduché. Čokoľvek povedia, môže sa obrátiť proti nim. Nepodliehajte všade prítomnému pokušeniu ovládnuť situáciu a prebrať vedenie v aktivite, ktorú ste sami nevymysleli. Premôcť únavu sa vám oplatí. Keď sa donútite vypraviť sa, hoci na návštevu, získate oveľa viac energie, než doma na gauči.
späť
Ryby
Ryby
Ryby
Ryby
Slnko sa posunulo do znamenia Vodnára. Nie je vám príliš naklonené. Skúste sa viac šetriť, to ale neznamená stimul k leňošeniu. Planéta Venuša vstúpila do vášho znamenia Rýb. Nesťahujte sa do seba. Medzi vami a náprotivkom stále panuje určitý odstup. Väčšina z vás bude aj dnes pociťovať rôzne nedorozumenia, nepôjde však o nič neprekonateľné. Ak sa pod povrchom kamarátskych vzťahov skrývajú rozpory, môžu sa prejaviť práve ...
späť
horoskop od moneo.sk
 

Otec roka 2013: Pošlite hlasy DOBRÝM OTCOM!

Zdielať tento článok

Drevený koník, ktorý je putovným žezlom a symbolom ankety Otec roka, bude mať čoskoro nového majiteľa. Minuloročný víťaz Stanislav Lettrich ho pri príležitosti Dňa otcov odovzdá svojmu nástupcovi – jednému z piatich mužov, ktorých vám dnes predstavujeme. Vybrali sme ich spomedzi návrhov, ktoré prišli do redakcie a o tom, ktorý z nich si spolu s ďalšími cenami odvezie domov aj dreveného koníka, rozhodnete vy, vážené čitateľky a čitatelia, svojím hlasovaním.

Otec roka 2013: Pošlite hlasy DOBRÝM OTCOM!

 
 
 
 
 
 
„Neviem, prečo by malo byť čudné, že sa starám o svojho syna. Keď to dokáže žena,musí to zvládnuť aj normálny chlap. Mám dvoch mladších nevlastných bratov, ktorých som vychoval, takže mi starostlivosť o deti nie je cudzia,“ hovorí sympatický Dionýz, ktorý pred necelým rokom vystriedal svoju manželku pri sedemročnom synovi Dionýzovi s Downovým syndrómom. Pani Oľga opäť nastúpila do istého hotela v Tyrolských Alpách ako sezónna servírka. „Chcel som jej umožniť, aby sa aj ona realizovala a bola medzi ľuďmi. Chodí na trojtýždňovky, potom je opäť s nami doma.“Mocný chlap srší optimizmom a pozitívnou náladou. To, že starať sa o postihnutého chlapca je náročné, si nepripúšťa. Aj preto bol veľmi prekvapený, že jeho svokra ho navrhla na titul Otec roka.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
„Je to síce môj náhradný otec, ale žijeme spolu už štrnásť rokov, preto ho beriem ako svojho vlastného. Rozhodla som sa nominovať ho preto, lebo na svete je málo ľudí, ktorí sú ako on – má veľké srdce a okrem svojich vlastných detí sa stará aj o cudzie. Spolu s mamou majú sedem detí, o ktorých nikdy nehovorili, že ,vy ste naše a vy nie´,“ napísala námVeronika Šiposová, ktorá si rovnako ako jej dve sestry píše k svojmu priezvisku aj priezvisko rodiny, ktorá ju vychováva Libor Kobyda sa zdráhal prijať nomináciu na titul Otec roka, lebo je presvedčený, že ocenenie by si viac zaslúžila jeho manželka Iveta. Ona je oficiálne profesionálnou matkou troch dievčat, ktoré v ich rodine od malička vyrastajú, ona si vlani vzala do pestúnskej starostlivosti aj päťmesačnúMirku. A sedemročný Andreas, ktorý sa od tatka neodlepí ani v noci, je vlastne oficiálne v profesionálnej rodine jeho svokry, ktorá býva v tom istom dome na prízemí...
 
 
 
 
Vážené čitateľky a čitatelia, ak ste sa rozhodli poslať hlas jednému z nominovaných, pošlite ho buď na korešpondenčnom lístku spolu s kupónom, na ktorý napíšete číslo svojho favorita, cez internetové hlasovanie na www.otecroka.sk alebo sms formou v tvare OTEC číslo otca (1 – 5) na číslo 7507, napríklad OTEC 1. Cena sms: 0,50 €. Zabezpečuje MegaVox, s. r. o. Hlasovanie bude ukončené 19. júna 2013. Trom spomedzi hlasujúcich pošleme darček. 


 
Pripravili:
ĽUDMILA GRODOVSKÁ,
ANNA BOČKOVÁ
a EVA MIKULOVÁ
Kľúčové slová: 
otec-roka-2013

© 2015 STAR production s.r.o. | Odkazy Created by ActivIT