• Jarné prebudeniemá na jar zelenú - na záhrade pri dome, vo voľnej prírode i v interiéri. ...
Odber noviniek
Nové vydanie
  • Nové číslo v predaji

    01.05.2012
  • Nové číslo v predaji

    07.05.2012
  • Nové číslo v predaji

    21.05.2012
  • Nové číslo v predaji

    21.05.2012
Počasie
 

Nalaďme sa do lila

Zdielať tento článok
09.08.2010, 18:54

Lila je farba leta. Zároveň je prekvapivou stálicou už pár rokov aj v módnych trendoch. Bytoví „stylisti“ ju tiež veľmi odporúčajú. Upokojuje a má pozitívny vplyv na celkovú pohodu a dobrú energiu. A na pohľad je veľmi, veľmi príjemná. Vrelo preto odporúčame „naladiť sa do lila“.

Nalaďme sa do lila

Je dávno známe, že pri bielych nádobách a ladení všetky farby vyniknú. Krehká lila je však s bielou ideálna kombinácia. Nežnosť, ktorú predstavujú, je neopakovateľná.

Ak lila, tak levanduľa a éterické olejčeky. Keď sa k tomu popridávajú atypické pomaľované misky a mištičky, efekt je zaručený.















Nápaditý notes nápadito pohodený v interiéri nemusí byť ani účelný na písanie. Je totiž efektný na pohľad.

 

 

 





Závesy, záclony, steny. To všetko v lila odporúčajú vrelo aj bytoví architekti.









Autor: MAX
Foto: Media Mak Agency


Podobné články

Diskusia
počet príspevkov:
skryť komentáre

Poslať nový komentár

Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený.
CAPTCHA
Táto otázka je kvôli testu, či ste ľudský návštevník, aby sa predišlo automatickým odoslaniam spamu.
Created by ActivIT