Dnes je sobota, 22.február 2020, meniny má: Etela
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Prečo milujeme Tourminátora Petra Sagana

júl 22, 2015 - 16:51
Peter Sagan je absolútnym miláčikom slovenskej cyklistiky a nepochybne veľká hviezda tohtoročného Tour de France. Okrem toho, že prekonáva jeden rekord za druhým, je aj nesmierne sympatický. Tento 25-ročný rodák zo Žiliny nás pravidelne rozosmieva svojimi víťazoslávnymi gestami, vždy keď prekoná cieľovú čiaru.
Sagana po celom svete zbožňujú davy ľudí a aj napriek tomu je stále skromný a nemá problém si zo seba uťahovať. Po jeho víťazných etapách nám už napodobnil  Hulka, Foresta Gumpa  a najnovšie Vlka z Wall Street
 
 
Kedy sa vlastne Saganománia začala? Bolo to približne pred tromi rokmi po jeho triumfálnom debute na Tour de France 2012. V tomto ročníku získal až tri prvenstvá!  Vo svete sa o ňom vyjadruje iba v superlatívoch a označujú ho za najväčší talent súčasnosti.  Média sa o neho začali trhať a z mena Sagan sa stala doslova značka. A to nie je všetko! Záujem o cyklistiku po jeho víťazstvách enormne stúpol.
 
Dievčatá máte bohužiaľ smolu. Tento fešák je šťastne zadaný s krásnou Slovenkou Katkou Smolkovou. Ak je vám táto slečna povedomá, nemýlite sa. V roku 2007 sa prebojovala do finálovej dvanástky v Miss Universe.  
 
 
 
Na záver už len dodáme, Peťo si jednotka!

Michaela Hollá, Foto: SITA, Facebook/Peter Sagan

- - Inzercia - -