img

Horoskop na 27.03.2015
Baran
Baran
Baran
Baran
Dnešný piatok môžete byť viac náladoví, nepokojní, zmätení a citovo nestabilní, čo môže spôsobiť i energia Luny vo vodnom živle, ktorý váš živel ohňa môže trochu dusiť. Ak počas svojho života neustále dbáte o správnu stravu, dostatok pohybu a produktívny postoj k životu, môžete sa v zdraví dožiť vysokého veku. Ak budete jedávať tesne pred spaním, ráno sa zobudíte nafúknutí a unavení.
späť
Býk
Býk
Býk
Býk
Vyhýbajte sa ľuďom, ktorí s vami neladia. Niektorí ľudia vás budú dnešný piatok zámerne provokovať, lebo ich to bude baviť. Nereagujte, zbytočne by ste si spôsobili bolesti hlavy. Mali by sa obaja partneri zamyslieť, či sledujú spoločný ciel. Chýbajúce vitamíny, minerály a stopové prvky sa prejavia aj na kvalite, množstve a pohyblivosti spermií. Živiny z cibule majú všestranný úžitok na organizmus.
späť
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Skvalitňujte si imunitný systém a robte si častejšie očisty tela, i tie vnútorné. Keď je totiž zdravie, tak je dostatok energie a to je presne to, čo budete, i dnešný piatok potrebovať. Mali by ste sa venovať viac pochopeniu svojho vnútra, duchovným hodnotám. Koncom mesiaca sa však situácia trochu zadrhne a vy pochopíte, že na nikoho nie je absolútne spoľahnutie. Váš Merkúr v blízkosti Neptúna vás môže oklamať, alebo skresliť ...
späť
Rak
Rak
Rak
Rak
Nie sme zodpovední len za to, čo robíme, ale aj za to, čo nerobíme. Nie je správne čakať pred prekážkou a vzdychať nad tým, aký je ten život ťažký. Dnešný piatok máte vašu Lunu v kvadratúre so Slnkom. I preto sa budete cítiť zablokovanie. Energiu vám dodá Mars až večer. Šetrite si ju na zajtrajšok. Mali by ste si uvedomiť svoju vnútornú silu, ktorá vo vás drieme, aj bez blízkej duše.
späť
Lev
Lev
Lev
Lev
Robte nové veci až po zrelej úvahe, lebo uponáhľanosť môže mat iný konečný efekt, taký, aký by ste nechceli. Zájdite si častejšie do kostola. Jeho energie vás niekam nasmerujú. Čas vám nesie prísľub nových ciest, zatiaľ nepoznaných. Koncom mesiaca bude v ohrození váš majetok. Zdravé srdce a dobre funkčný kardiovaskulárny systém, sa dá ovplyvniť aj pravidelnou rýchlou chôdzou a vyrovnanejšou psychikou.
späť
Panna
Panna
Panna
Panna
Vyhýbajte sa ľuďom, ktorí vo vás živia pochybnosti o vás. Dobrý halier je lepší, ako falošná koruna. Keď stále hľadáte a nemôžete nájsť, je pravdepodobné, že to nie je tým, že ste nestretli toho pravého, ale že možno existujú dôvody, prečo tento pre vás ten pravý nie je. Dnešný piatok je Luna v živle Vody. Vplýva na listy a všetko čo súvisí s vodou, čiže môžte polievať, prať, umývať, piť vodu, kúpať sa...
späť
Váhy
Váhy
Váhy
Váhy
Dobre sa zhosťujete svojej novej úlohy, a preto nasaďte od začiatku vysokú latku náročnosti. Dokážte nanovo vnímať, ale aj nanovo konať. Koncom marca si dajte pozor na nečakané správy. Nezaoberajte sa teraz, ani dnešný piatok, zbytočnými psychologickými rozbormi. Chystajte sa aj na cestovanie, ktoré vám prinesie veľa zaujímavého. Nie je dobré ísť spať s lačným žalúdkom, ale večerajte s mierou.
späť
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Zloba nikdy nič dobrého nepriniesla. Všetci sme v tomto čase trochu iracionálni, a tak aj vaše závery by mohli byť mylné. Dávajte si pozor na jazyk, viete, čo dokážete, a hádky s najbližšími k pohode rozhodne neprispejú! Radšej dôverujte svojmu srdcu. Opakovanie je matkou múdrosti. Očakávajte i menšie problémy s migrénami. Bude sa vám tiež výrazne horšie zaspávať, či spať.
späť
Strelec
Strelec
Strelec
Strelec
Nehrňte sa do riešenia vecí, ktoré vás nepália. Mrzelo by vás to neskôr. Nepremeškajte šancu a otvorte sa novému. Teraz nie je čas premýšľať, ale je potrebné konať. K vašej prosperite vám tentoraz pomôže rodina, či blízki priatelia. Mars sa bude prelínať s Uránom a to naznačuje tvrdú prácu a agresivitu spojenú so sebavedomím ale aj následným úspechom. Nezabudnite si pri práci nájsť čas aj na lásku!
späť
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Máte v sebe veľký potenciál dosiahnuť šťastie na viacerých úrovniach. Vyvarujte sa neuvážeností a rýchlych slov. Vy sa viete obracať aj vtedy, ak sú podmienky nepriaznivé. Zavládne vám neprehľadnejšia clona, ale pri troche dobrej vôle, sa rozplynie. Sila osobnosti je najmä v odpúšťaní a chápaní iných. Nepripúšťajte si nič veľmi k srdcu, iba by vás rozbolel žalúdok, a i tak nič by ste nedoriešili.
späť
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Vplyv planét v marci a Jupiter v dobrom postavení na váš Urán prináša tvorivý talent a inšpiráciu. Objaví sa aj nejedna priaznivá situácia, intuícia a záblesky inšpirácie. Niektoré maličkosti vás síce trochu vyvedú z miery, no nedajte sa strhnúť k reakcii. Potrebujete voľnosť, pohyb, novú nádej, a tú vám dlhodobý partner nie vždy dokáže poskytnúť. Chren je vhodný ako prevencia a tiež na doplnenie vitamínu C v tele.
späť
Ryby
Ryby
Ryby
Ryby
Vaša intuícia a schopnosť predvídať ma veľký dosah na vašich priateľov a rodinu. Máte pred sebou trochu zmätený víkend i koniec mesiaca. Nevadí, teraz žite naplno, poriadok v hlave aj vo svojich veciach si urobíte neskôr. Ak chcete žiť v intímnom párovom spolužití, musíte doň veľa investovať. Investícia citov je zraňujúca a veľmi neistá. Napriek všetkému sa môžete posunúť dopredu životnými skúsenosťami a presnosťou.
späť
horoskop od moneo.sk
 

Šebestová predstavila finalistky Miss Slovensko 2014

Zdielať tento článok

Riaditeľka súťaže Miss Slovensko Magdaléna Šebestová dnes na tlačovej konferencii predstavila dvanásť finalistiek. "Vážim si všetky dievčatá, ktoré na kasting Miss Slovensko prišli a pokúsili sa vo svojom živote o niečo nové. Výber finálovej dvanástky je pre mňa každý rok cťou, hoci je to ťažká a potom niekoľko mesiacov ostro sledovaná úloha. Keď sa ale na finalistky pozerám aj dnes, viem, že sme vybrali dobre," uviedla Šebestová.

Šebestová predstavila finalistky Miss Slovensko 2014

Do finálovej dvanástky sa tento rok dostali Lucia Semanková (22 rokov) z Bardejova, Petra Pochabová (20) z Nitrianskych Hrnčiaroviec, Lucia Uhrinova (21) z Košíc, Laura Longauerová (18) z Detvy, Michaela Franková (21) z Matejoviec nad Hornádom, Dominika Pernišová (23) z Betlanoviec, Barbora Olejníková (19) z Košíc, Jana Slačková (19) z Banskej Bystrice, Zuzana Hercegová (18) zo Spišskej Novej Vsi, Simona Lipovská (19) z Nitry, Diana Kušmíreková (20) z Kežmarku a Michaela Nguyenová (18) zo Žiaru nad Hronom. 
 
Semifinálový kasting 19. ročníka súťaže Miss Slovensko sa konal 2. februára a porota posunula do užšieho výberu 13 dievčat a finalistku súťaže Miss leta 2013. Tie následne absolvovali dvojdňové sústredenie, z ktorého vzišla finálová dvanástka. V kastingovej porote boli okrem Šebestovej aj Miss Slovensko 2013 Karolína Chomisteková, oficiálny fotograf súťaže Lukáš Kimlička, riaditeľ spoločnosti Oklamčák Production Jozef Oklamčák a jeho manželka, choreograf Peter Varady, hairstylista Peter Sýkora a moderátor Rádia Európa 2 Michal Sabo. 
 
Finálový večer Miss Slovensko 2014 sa uskutoční 12. apríla v priamom prenose TV Joj, pričom víťazka získa postup na Miss World 2014, honorovanú zmluvu od produkčného domu Forza, automobil, mezonetový byt na jeden rok a ďalšie zaujímavé ceny. Okrem toho pôjdu všetky finalistky na spoločnú dovolenku do Turecka.
 
Zdroj a foto: SITA
Kľúčové slová: 
Miss Slovensko 2014, finalistky

2 fotografie
fotogaleria snimokfotogaleria snimok
© 2015 STAR production s.r.o. | Odkazy Created by ActivIT