img
Horoskop na 02.03.2015
Baran
Baran
Baran
Baran
Znamenie Leva, v ktorom je teraz Luna, je ohnivého živlu, presne ako vaše znamenie. Mali by ste sa cítiť príjemne a psychicky vyrovnaní, s iskrou v očiach. Samozrejme záleží to aj od ostatných aspektov. Denné výklady sú len malým posolstvom na zamyslenie. Sledujeme v nich hlavne pohyb Mesiaca, lebo ten ide znameniami najrýchlejšie a ovplyvňuje naše cítenie i emócie. Venujte sa svojmu zovňajšku, na ktorý si Lev veľmi potrpí. Možno sa ...
späť
Býk
Býk
Býk
Býk
Ak vstanete skôr, budete potom nadšení z toho, aký budete mať dlhý deň. V tomto období dajte pozor na komunikáciu a cestovanie. Ste nepríjemne ožiarení Merkúrom vo Vodnárovi. Vy viete racionálne myslieť a teraz vás stále niečo vyvádza z miery. Ak vás kvadratúra dnešného Mesiaca veľmi znepokojila, skúste ju rozumne prečkať, a to do stredy poobedia, kedy vstúpi Luna do Panny, s ktorou si vyjdete oveľa lepšie ako s Levom, v ktorom je ...
späť
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Mesiac v Levovi vytvára sextil s vaším znamením, čo je veľmi priaznivý astrologický aspekt. Ak to tak necítite, iste máte horšie aktivovanú inú planétu vo vašom osobnom horoskope. Preto nepodceňujte vaše cítenie, rozoberte si ho, ale potom odožeňte ten mráčik z vášho neba. Možno vás však táto informácia potešila a povzbudila v ďalších aktivitách dnešného náročného pracovného dňa.
späť
Rak
Rak
Rak
Rak
Mars, planéta, ktorá je predstaviteľom mužnej sily, sídli teraz v Baranovi. Môže u vás vyvolať nepríjemné nutkanie, aby ste to v práci roztočili podľa seba. Môžete, ale pozerajte aj na názor kolegov. Mesiac je vo vašom dome hodnôt. Preto ak náhodou niekto spochybní váš rebríček hodnôt, neberte to ako útok na vašu osobu. Pokazili by ste si tieto dni, ktoré by mali byť prežiarené srdečnosťou a porozumením.
späť
Lev
Lev
Lev
Lev
Luna vám praje, veď je vo vašom znamení. Pre vás je to niečo ako nov, kedy je vhodné vyhadzovať staré veci z mysle i tie zo skríň. Ak ste sa ešte nenaštartovali na túto činnosť, môžete začať dnes. Hovorí sa, že čo človek nenosí vyše roka, má podarovať, alebo vyhodiť. Skúste pozrieť i do mrazničky, čo by sa z nej mohlo čo najrýchlejšie skonzumovať, a možno i zlikvidovať.
späť
Panna
Panna
Panna
Panna
Ak máte dnes problémy so žalúdkom, spýtajte sa samých seba, čo nemáte strávené z minulosti. Samozrejme, že pri horoskopoch myslíme hlavne na našu psychickú úroveň, ale nezaškodí si dať malú diétu. Najvhodnejšie bude jesť len ovocie či zeleninu. Viac planét je teraz voči vám v opozícii, preto neberte malé poznámky okolia príliš vážne. Humor je korením života. Skúste ho používať viac. Pomáha to.
späť
Váhy
Váhy
Váhy
Váhy
Mesiac je teraz v Levovi a vrhá na vaše znamenie priaznivý uhol do domu priateľov. Dodržujte slovo, ak jednému z vašich kamarátov niečo sľúbite, hoci to bude len maličkosť. Aj z drobných vecí, ktoré často prehliadame, sa skladá náš život. Na druhej strane zbytočné a malicherné veci z minulosti treba vedieť odpustiť. Ak sa vám vracajú späť, predstavte si, že ich pálite v ohni a ony zmiznú z vášho života.
späť
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Osloboďte sa od všetkého, čo vás brzdilo vo vývoji. Vnútorný svet každého z nás je iný. Sme medzi ľuďmi, a pritom sme sami. Naše subjektívne vnímanie môže byť úplne iné, ako to vyzerá navonok. Luna vám svieti na dom kariéry. Ak vás práve nahneval šéf, uvedomte si, že je to tiež len človek. Má svoje problémy, radosti, a možno i komplexy. Tu môže byť príčina, prečo na vás niekedy vidí tú smietku v oku.
späť
Strelec
Strelec
Strelec
Strelec
Protichodné pocity, ktoré možno prichádzajú v tomto období aj k vám, majú svoj zmysel. Možno ste v minulosti robili niečo inak, ako ste mali. Spýtajte sa len tak sami seba, či za tým nebola zlosť, namiesto ušľachtilého citu, ktorý drží túto zem pohromade. Venuša, bohyňa lásky, je v tomto čase k vám naladená priaznivo, taktiež aj ohnivá Luna v Levovi, preto si urobte príjemný večer v dvojici.
späť
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Zvieratká majú tú zázračnú vlastnosť, že na rozdiel od ľudí, rýchle zabudnú na to, že ste im ublížili. Samozrejme vtedy, ak im dávate naďalej lásku. Vycítia to a odpustia. Nemusíte si ihneď zaobstarať psíka či iné prítulné zvieratko. Stačí, ak si uvedomíte na tomto príklade, že sa vŕtať v minulosti neoplatí. Odpustite tým, ktorí vám v minulosti ublížili. Spočiatku to nejde ľahko, ale postupne pocítite veľkú úľavu.
späť
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Mesiac v Levovi je v napätom vzťahu s vami, ale toto práve niekedy potrebujeme, aby sme sa konečne pohli tým smerom, ktorý je pre nás správny. Pozorujte, odkiaľ fúka ten správny vietor, ktorý by vás oslobodil od zatuchnutia starých štruktúr správania, či iných stereotypných mechanizmov. Každá zmena prináša určitý pocit oslobodenia! Treba na to síce odvahu, ale vyplatí sa to!
späť
Ryby
Ryby
Ryby
Ryby
Zamerajte sa dnes predovšetkým na svoje zdravie a prácu. Komunikačne teraz zvládnete veľa vecí. Okolo obeda si môžete porozprávať aj s tými, ktorí vás veľmi nemusia. Možno sa vám podarí preklenúť to vzduchoprázdno na pracovisku. Mesiac v Levovi vám ide totiž domom práce a Slnko je u vás. Dodáva vám potrebnú iskru, aby ste boli optimistickí a srdeční. Ak budete pracovať na malom projekte, dotiahnite ho určite dokonca.
späť
horoskop od moneo.sk
 

Šebestová predstavila finalistky Miss Slovensko 2014

Zdielať tento článok

Riaditeľka súťaže Miss Slovensko Magdaléna Šebestová dnes na tlačovej konferencii predstavila dvanásť finalistiek. "Vážim si všetky dievčatá, ktoré na kasting Miss Slovensko prišli a pokúsili sa vo svojom živote o niečo nové. Výber finálovej dvanástky je pre mňa každý rok cťou, hoci je to ťažká a potom niekoľko mesiacov ostro sledovaná úloha. Keď sa ale na finalistky pozerám aj dnes, viem, že sme vybrali dobre," uviedla Šebestová.

Šebestová predstavila finalistky Miss Slovensko 2014

Do finálovej dvanástky sa tento rok dostali Lucia Semanková (22 rokov) z Bardejova, Petra Pochabová (20) z Nitrianskych Hrnčiaroviec, Lucia Uhrinova (21) z Košíc, Laura Longauerová (18) z Detvy, Michaela Franková (21) z Matejoviec nad Hornádom, Dominika Pernišová (23) z Betlanoviec, Barbora Olejníková (19) z Košíc, Jana Slačková (19) z Banskej Bystrice, Zuzana Hercegová (18) zo Spišskej Novej Vsi, Simona Lipovská (19) z Nitry, Diana Kušmíreková (20) z Kežmarku a Michaela Nguyenová (18) zo Žiaru nad Hronom. 
 
Semifinálový kasting 19. ročníka súťaže Miss Slovensko sa konal 2. februára a porota posunula do užšieho výberu 13 dievčat a finalistku súťaže Miss leta 2013. Tie následne absolvovali dvojdňové sústredenie, z ktorého vzišla finálová dvanástka. V kastingovej porote boli okrem Šebestovej aj Miss Slovensko 2013 Karolína Chomisteková, oficiálny fotograf súťaže Lukáš Kimlička, riaditeľ spoločnosti Oklamčák Production Jozef Oklamčák a jeho manželka, choreograf Peter Varady, hairstylista Peter Sýkora a moderátor Rádia Európa 2 Michal Sabo. 
 
Finálový večer Miss Slovensko 2014 sa uskutoční 12. apríla v priamom prenose TV Joj, pričom víťazka získa postup na Miss World 2014, honorovanú zmluvu od produkčného domu Forza, automobil, mezonetový byt na jeden rok a ďalšie zaujímavé ceny. Okrem toho pôjdu všetky finalistky na spoločnú dovolenku do Turecka.
 
Zdroj a foto: SITA
Kľúčové slová: 
Miss Slovensko 2014, finalistky

2 fotografie
fotogaleria snimokfotogaleria snimok
© 2015 STAR production s.r.o. | Odkazy Created by ActivIT