img
Horoskop na 23.08.2014
Baran
Baran
Baran
Baran
Zdá sa vám, že nerozumiete tomu, čo sa s vami deje? Občasné posedenie s kamarátkou, ktorá nie je klebetná, vám pomôže prebrať ten chaos a možné zmeny, ktoré sa vám dejú vo vzťahoch. Ten kolega, ktorý sedí vo vedľajšej kancelárii sa na vás tak nevyspytateľne pozerá. Čo s tým? No najprv si urobte poriadok doma! Ak to s vašim bývalým partnerom máte vysporiadané, potom si s ním trebárs môžete začať. Do ničoho sa však ...
späť
Býk
Býk
Býk
Býk
Ak budete aj naďalej opatrní, nebude dnešný deň s Lunou v Levovi pre vás nepríjemný. Skúste svoje nápady, ktoré teraz máte, hodiť na papier alebo do počítača. Niekto si ich nahovorí do mobilu. Dnes to už nevyzerá zvláštne, keď niekde na ulici hovoríte do telefónu, ako pred pár rokmi. Nikto nemusí vedieť, že si robíte zvukové poznámky. Veru vaše originálne myšlienky by bola škoda len tak nechať ujsť!
späť
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Mali by ste mať dostatok pozitívnej energie od Luny. Na cestách by ste mali byť opatrní, ale nie tak, aby ste sa zablokovali. Ak to ide, možno vezmete na výlet rodičov a deti. Ak sú starí rodičia ešte dosť mladí, možno vás práve oni odbremenia a postrážia vaše deti. Vy sa potom môžete venovať viac partnerovi. Venuša vám krásne osvetľuje vaše znamenie svojim ladným pohľadom od Leva, kde je spolu s Jupiterom.
späť
Rak
Rak
Rak
Rak
Vládnete v tomto čase brilantnou komunikáciou, ktorá trafí presne do čierneho. Dajte si však pozor, lebo nie všetci ľudia sú takto naladení. Zamerajte sa aj na obchodnú činnosť, jednajte smelo, ale zas nie bez rozmyslu. Hodnoty, ktoré človek má a už o nich vie, treba vedieť zužitkovať, ale nie za každú cenu s výhodným ziskom len pre seba. Mohlo by sa vám to neskôr, keď odíde Slnko i Merkúr z priateľskej Panny, obrátiť proti vám.
späť
Lev
Lev
Lev
Lev
Máte u seba Mesiac, ktorý zodpovedá za emócie. Pozor si však dajte jednanie s autoritami, kde by ste však nemali mať veľké problémy, ak budete ústretoví aj vy. Jupiter vo vašom znamení robí svoju prácu znamenite. Tentoraz je priaznivo spojený s Venušou. Ak máte dobrý nápad, kde treba pomôcť veľkorysosťou či darom, neváhajte a venujte tam svoj čas i skúsenosti. Príležitostne si sadnite aj na kávičku s priateľmi.
späť
Panna
Panna
Panna
Panna
Dnes už vstupuje konečne Slnko do vášho znamenia. Naleje vás pozitívnou energiou, ktorú iste zúročíte nielen v práci, ale sľúbte si, že tentoraz nezabudnete aj na seba. Teraz budete trochu viac na javisku života žiariť ako inokedy, preto z toho nemajte pocit viny. Užívajte si to. Dnešná Luna v Levovi vám dodá ohnivej sily, ktorá vám nezaškodí, aby ste sa rozbehli v ústrety lepším dňom.
späť
Váhy
Váhy
Váhy
Váhy
Dnes si naplánujte nejaké príjemné, citovo podfarbené stretnutie, ale s niekým, kto dobre pozná vaše muchy, a pritom vám ich toleruje. Nezabudnite si vysvetliť pokojne vaše minulé reakcie, ktoré neboli vždy s nádychom diplomacie. Kúpte vašej obeti niečo dobré pod zub, alebo to na čo má daný človej slabosť. Ak to bol muž, iste nepohrdne pozvaním do kina, či na priateľský súboj v tenise, alebo inom športe.
späť
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Buďte trpezliví, dočkáte sa pokojných chvíľ. Podľa Luny máte náročný deň, ale Slnko už dnes ráno vošlo do vášho domu priateľov, čo je pre vás príjemnejšie ako doteraz. Zabehnite si spolu k vode, lebo ako sa vraví, tá vezme negatívnu energiu z tela i z duše. Ak dnes nemôžete ísť na kúpalisko či k rieke, dajte si sprchu. Ak môžete, podstrihnite si vlasy, budú hustejšie.
späť
Strelec
Strelec
Strelec
Strelec
Kto si aspoň občas nepozrie zamilovaný film, hoci tajne, aby nevyzeral naivne. Ako dlho vydrží to tajomstvo a eufória zamilovanosti? Krv nie je voda, ale možno by ste sa tou magickou láskou z romantických filmov postupne nechali pekne pripraviť o rozum . Ideálna partnerská dvojica tu na tomto svete neexistuje. Vy máte k tomu často tendencie, aby ste hľadali tú totálne pravú či toho pravého. Ak pristanete na zemi, pochopíte, že možno stojí ...
späť
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Prechádzate dlhodobo obdobím, kedy sa u vás dejú životne dôležité veci, ktoré sa niekedy nedajú úplne ovplyvniť tak, aby ste boli úplne spokojní. Pozorujte denne vaše mimovoľné myšlienky, kedy sa nalaďujete na zmeny, ktoré sa dejú. Sami tušíte, že je tu niečo, s čím sa musíte vyrovnať raz v dobrom raz i v zlom. Taký je život. Raz sme hore a raz dolu. Negatívne aspekty Pluta a Uránu vám zjemňujú planéty Merkúr a Slnko.
späť
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Slnko sa síce rozlúčilo dnes ráno s Levom, ale zase je v ňom od včera večera Mesiac. V opozícii ostal ešte aj Jupiter, planéta expanzie a Venuša, bohyňa lásky. Poviete si, že veď je aj tak krásne! Ak sa tak naozaj stalo, tak ste počas svojho života urobili kus cesty a zapracovali poriadne na sebe. Vodnári v strede znamenia to majú teraz najťažšie. Venujte sa bežným činnostiam a nové veci začínajte o pár dní neskôr, a to po nove ...
späť
Ryby
Ryby
Ryby
Ryby
Víkend je dobrý čas na cvičenie intuície, len si netreba skresľovať svoje pocity veľkou fantáziou. Skúste na niekoho myslieť, možno sa vám ozve, alebo objavíte v mailovej schránke od neho poštu. Na cestách si však dávajte pozor, aby ste rozoznali svoje predstavy od skutočnosti. Nepite alkohol v neprimeranej miere. Venujte sa aj partnerovi. Práve dnes vstupuje Slnko do vášho domu manželstva a iných vážnych vzťahov.
späť
horoskop od moneo.sk
 

Šebestová predstavila finalistky Miss Slovensko 2014

Zdielať tento článok

Riaditeľka súťaže Miss Slovensko Magdaléna Šebestová dnes na tlačovej konferencii predstavila dvanásť finalistiek. "Vážim si všetky dievčatá, ktoré na kasting Miss Slovensko prišli a pokúsili sa vo svojom živote o niečo nové. Výber finálovej dvanástky je pre mňa každý rok cťou, hoci je to ťažká a potom niekoľko mesiacov ostro sledovaná úloha. Keď sa ale na finalistky pozerám aj dnes, viem, že sme vybrali dobre," uviedla Šebestová.

Šebestová predstavila finalistky Miss Slovensko 2014

Do finálovej dvanástky sa tento rok dostali Lucia Semanková (22 rokov) z Bardejova, Petra Pochabová (20) z Nitrianskych Hrnčiaroviec, Lucia Uhrinova (21) z Košíc, Laura Longauerová (18) z Detvy, Michaela Franková (21) z Matejoviec nad Hornádom, Dominika Pernišová (23) z Betlanoviec, Barbora Olejníková (19) z Košíc, Jana Slačková (19) z Banskej Bystrice, Zuzana Hercegová (18) zo Spišskej Novej Vsi, Simona Lipovská (19) z Nitry, Diana Kušmíreková (20) z Kežmarku a Michaela Nguyenová (18) zo Žiaru nad Hronom. 
 
Semifinálový kasting 19. ročníka súťaže Miss Slovensko sa konal 2. februára a porota posunula do užšieho výberu 13 dievčat a finalistku súťaže Miss leta 2013. Tie následne absolvovali dvojdňové sústredenie, z ktorého vzišla finálová dvanástka. V kastingovej porote boli okrem Šebestovej aj Miss Slovensko 2013 Karolína Chomisteková, oficiálny fotograf súťaže Lukáš Kimlička, riaditeľ spoločnosti Oklamčák Production Jozef Oklamčák a jeho manželka, choreograf Peter Varady, hairstylista Peter Sýkora a moderátor Rádia Európa 2 Michal Sabo. 
 
Finálový večer Miss Slovensko 2014 sa uskutoční 12. apríla v priamom prenose TV Joj, pričom víťazka získa postup na Miss World 2014, honorovanú zmluvu od produkčného domu Forza, automobil, mezonetový byt na jeden rok a ďalšie zaujímavé ceny. Okrem toho pôjdu všetky finalistky na spoločnú dovolenku do Turecka.
 
Zdroj a foto: SITA
Kľúčové slová: 
Miss Slovensko 2014, finalistky

2 fotografie
fotogaleria snimokfotogaleria snimok
© 2014 STAR production s.r.o. Created by ActivIT