img

Horoskop na 14.02.2016
Baran
Baran
Baran
Baran
Karta duchovna: Starostlivosť: Starajte sa aj o svoje telo. Je to chrám, ktorý ste dostali, aby mala kde bývať vaša duša. Sebaláska a prijatie seba, takého, akí ste, sú potrebné, aby myseľ mohla konštruktívne pracovať. Nezaťažujte si mozog, nechajte mu priestor na veci rentabilné, ale zároveň aj pekné. Dnes je sviatok svätého Valentína. Nešetrite na darčeku pre toho, koho máte radi.
späť
Býk
Býk
Býk
Býk
Karta duchovna: Dôvera: Kráčajte životom v rytme svojho srdca. Verte svojim rozhodnutiam. Vážte si to, čo vám osud momentálne poskytuje, aj keď to nie je podľa vašich momentálnych predstáv. Poskytnite aj iným príležitosť, aby mali výber a možnosť ovplyvňovať veci a situácie. Dnešnú nedeľu by malo byť pekných a príjemných situácií čo najviac, veď je sviatok zaľúbených, Valentína.
späť
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Karta duchovna: Priority: Uvedomte si a prehodnoťte svoje priority. Keď viete, čo je pre vás v čase najbližšom, ale i v tom budúcom dôležité, bude pre vás ľahšie spraviť si ”inventúru”. Ľahšie sa potom povie NIE nielen iným, ale aj sebe. Zlepší sa vám psychická i fyzická kondícia. Dnešnú nedeľu v láske nezaváhajte v najnevhodnejšom čase. Skúste to ešte rýchlo dobehnúť, najlepšie valentínskym darčekom.
späť
Rak
Rak
Rak
Rak
Karta duchovna: Pokoj: Prijmite pokojne i svoju duševnú neistotu. Nikto cudzí vám nedokáže narobiť taký zmätok v duši, ako si ho narobíte sami. Aj keď nikdy nebudete vedieť všetky odpovede na vaše stále sa vynárajúce nové otázky, naučte sa vychutnávať príjemný pocit pokoja a pohody. Vyhýbajte sa ľuďom so zlou náladou, veľmi rýchlo by ste sa na nich začali podobať. Valentínsku nedeľu si spravte peknú.
späť
Lev
Lev
Lev
Lev
Karta duchovna: Neha: Naučte sa byť nežní k druhým, ale aj k sebe, aj keď to nemáte celkom v povahe. S citlivými ľuďmi je niekedy ťažká komunikácia. Dnešnú nedeľu nebuďte skeptickí. Môže prísť aj návrh, ktorý vám prinesie uvoľnenie. Môžete mať mystické sny, ktoré vám niečo vysvetlia a pripomenú. V láske nechajte partnerovi dostatočný priestor na valentínsku sebarealizáciu. Budete mať z toho dobrý pocit.
späť
Panna
Panna
Panna
Panna
Karta duchovna: Hranica: Stanovte si hranice za ktoré vám už nepríjemní ľudia nemôžu zájsť. Máte na to právo. Chráňte si svoj drahocenný čas a energiu. Vystúpia na povrch rodinné radosti i dlhodobejšie starosti. Dnes buďte opatrní a neprekračujte ani hranice domácich možností. Dnešnú nedeľu budete mať čo robiť, partner vás poriadne zamestná. Budete mať čo robiť, aby ste mu vyhoveli, ale veď je Valentína.
späť
Váhy
Váhy
Váhy
Váhy
Karta duchovna: Harmónia: Dnešnú nedeľu upokojte svoju myseľ a myšlienky. K dobrej starostlivosti o seba patrí i uvoľnenie a harmónia tela i ducha. Vždy a všade sa vyskytne občas konflikt, či už malého alebo veľkého rázu, či už otvorený alebo skrytý. Tanec voľní telo a pohladí vašu neposednú dušu. Ak dnešnú valentínsku nedeľu niečo nevyjde, tak preto, lebo ste tomu venovali málo úsilia.
späť
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Karta duchovna: Osvieženie: Doprajte si popoludňajší výdatný spánok. Keď ste preťažení, alebo smutní, pospite si chvíľku aj cez deň. Umožníte svojmu telu, mysli i duchu, aby sa osviežili. Treba si svojho partnera vážiť a hýčkať, len tak vznikne výnimočný vzťah, v ktorom sa dokážu prekonať prekážky. V láske urobte to, čo ste chceli, kým si to opäť nerozmyslíte. Partner by bol potom zmätený. Valentína je len raz v roku.
späť
Strelec
Strelec
Strelec
Strelec
Karta duchovna: Vnímavosť: Radosť žije aj maličkostiach a na miestach i situáciách, kde by ste to ani nepredpokladali. K novej energii vám niekto dopomôže. Netreba byť nedotkliví, ak vám partner začne niečo vyčítať. Skúste to inak, s láskou, valentínsky, a uvidíte výsledky. Zmeňte svoj prístup k partnerovým vrtochom. Mali by ste ich konečne pochopiť. Dôvera je vždy to najhlavnejšie.
späť
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Karta duchovna: Sebaúcta: Vážte si nielen iných, ale aj seba. V myslení na iných sa znervózňujete. V dialógu neprerušujte druhú osobu a nenechajte ju, aby ona prerušila vás. Neohrýzate si nechty? Je to pocit potláčanej nervozity, pretože máte pocit, že nemáte dosť priestoru na využitie svojich možností. Dnešnú valentínsku nedeľu sa nezapodievajte cudzími problémami, máte malú šancu ich vyriešiť.
späť
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Karta duchovna: Sny: Nebojte sa snívať! Existujú neviditeľné zdroje, ktoré časom vaše sny podporia. Sústreďte sa na riešenie problému, namiesto toho, aby ste špekulovali nad tým, kto je vinný. Nebojte sa, že by ste sa dostali do konfliktu. Napadne vás myšlienka, ktorú práve potrebujete. Dnešnú valentínsku nedeľu sa pripravte na partnerov darček a otázky. Niektoré môžu byť zaujímavé a sexi.
späť
Ryby
Ryby
Ryby
Ryby
Karta duchovna: Nezávislosť: Vaši blízki vás zväzujú viac, ako je to nutné. Uplatňujte si právo slobodnej voľby, ale buďte pripravení niesť si aj následky. Žite iba prítomnosť. Už sa nemusí vrátiť a aj z nej bude vaša minulosť na ktorú budete spomínať. Radšej sa pýtajte viackrát, kým nedostanete dôveryhodnú odpoveď. V láske bude dnešnú valentínsku nedeľu podstata niekde inde, než ju vy vidíte momentálne.
späť
horoskop od moneo.sk
 

Šebestová predstavila finalistky Miss Slovensko 2014

Zdielať tento článok

Riaditeľka súťaže Miss Slovensko Magdaléna Šebestová dnes na tlačovej konferencii predstavila dvanásť finalistiek. "Vážim si všetky dievčatá, ktoré na kasting Miss Slovensko prišli a pokúsili sa vo svojom živote o niečo nové. Výber finálovej dvanástky je pre mňa každý rok cťou, hoci je to ťažká a potom niekoľko mesiacov ostro sledovaná úloha. Keď sa ale na finalistky pozerám aj dnes, viem, že sme vybrali dobre," uviedla Šebestová.

Šebestová predstavila finalistky Miss Slovensko 2014

Do finálovej dvanástky sa tento rok dostali Lucia Semanková (22 rokov) z Bardejova, Petra Pochabová (20) z Nitrianskych Hrnčiaroviec, Lucia Uhrinova (21) z Košíc, Laura Longauerová (18) z Detvy, Michaela Franková (21) z Matejoviec nad Hornádom, Dominika Pernišová (23) z Betlanoviec, Barbora Olejníková (19) z Košíc, Jana Slačková (19) z Banskej Bystrice, Zuzana Hercegová (18) zo Spišskej Novej Vsi, Simona Lipovská (19) z Nitry, Diana Kušmíreková (20) z Kežmarku a Michaela Nguyenová (18) zo Žiaru nad Hronom. 
 
Semifinálový kasting 19. ročníka súťaže Miss Slovensko sa konal 2. februára a porota posunula do užšieho výberu 13 dievčat a finalistku súťaže Miss leta 2013. Tie následne absolvovali dvojdňové sústredenie, z ktorého vzišla finálová dvanástka. V kastingovej porote boli okrem Šebestovej aj Miss Slovensko 2013 Karolína Chomisteková, oficiálny fotograf súťaže Lukáš Kimlička, riaditeľ spoločnosti Oklamčák Production Jozef Oklamčák a jeho manželka, choreograf Peter Varady, hairstylista Peter Sýkora a moderátor Rádia Európa 2 Michal Sabo. 
 
Finálový večer Miss Slovensko 2014 sa uskutoční 12. apríla v priamom prenose TV Joj, pričom víťazka získa postup na Miss World 2014, honorovanú zmluvu od produkčného domu Forza, automobil, mezonetový byt na jeden rok a ďalšie zaujímavé ceny. Okrem toho pôjdu všetky finalistky na spoločnú dovolenku do Turecka.
 
Zdroj a foto: SITA
Kľúčové slová: 
Miss Slovensko 2014, finalistky

2 fotografie
fotogaleria snimokfotogaleria snimok
© 2016 STAR production s.r.o. | Odkazy Created by ActivIT
Tento web používa súbory cookies. Viac informácií TU.