img
Horoskop na 25.01.2015
Baran
Baran
Baran
Baran
Luna vás podporuje, lebo je u vás. Mali by ste byť vo svojom živle. Myslím tým oheň, ale nie taký, ktorý popáli, ale reaguje prirodzene akčne. Pobyt v prírode a zimný šport vám len a len prospeje. Pozeranie televízie a manipulácia s počítačom by mala byť v týchto dňoch obmedzená na minimum. Mohli by utrpieť vaše citlivé oči. Preto si podľa svojich možnosti doprajte oddych a večer choďte skôr spať.
späť
Býk
Býk
Býk
Býk
Doprajte pokoj vašim očiam. Venujte sa dnes aspoň chvíľu cvičeniu svojej intuície a telepatie. Počúvajte seba samého, svoj vnútorný hlas, a potom skúste vyslať nejakú myšlienku do éteru. Možno sa vám náhodou ozve ten, na ktorého ste mysleli, alebo ste sa mu v duchu prihovárali. Vy však budete vedieť, že to náhoda nebola. Znie to čudesne, ale za pokus by to mohlo stáť, nemyslíte? Mesiac máte v dome podvedomia, bude vhodná aj ...
späť
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Nezabúdajte na seba a svoje koníčky. Venujte sa hlavne športovaniu. Luna v Baranovi ho podporuje a je voľný deň pre väčšinu ľudí. Víkendová jazda na hory vám dodá energiu, z ktorej budete čerpať celý nasledujúci týždeň. Vezmite zo sebou i osamelého kamaráta, nezabudne vám to. Môže vám to vrátiť, keď to budete najviac potrebovať. Večer si prečítajte niečo filozofické alebo si pozrite cestopis. Slnko máte v dome ďalekých ciest.
späť
Rak
Rak
Rak
Rak
Môže sa vám zdať, že sú nejako všetci proti vám. Nemusí to tak byť naozaj, len vy ste pomerne dosť citliví. Vodné znamenia do seba zvyknú pohlcovať veľa vecí aj za druhých. Uvoľnite sa, večer si urobte poriadky vo svojich veciach, alebo si vybehnite do fitneska, či do plavárne. Ak máte radi dotyky, dajte si urobiť masáž. Tí šťastne žijúci v partnerstve doma, ostatní sa objednajú na masáž.
späť
Lev
Lev
Lev
Lev
Ak ste urobili nejakú chybu vo vzťahu, nie je hanbou sa ospravedlniť! Tento deň by mal byť pre vás z pozície Mesiaca veľmi priaznivý, lebo sa nachádza v ohnivom Baranovi, ktorý je takého živlu, ako vaše znamenie. Večer sa vyberte za kultúrou do divadla alebo do kina. Ak inklinujete k hudbe, choďte sa na koncert, alebo si pustite obľúbenú hudbu doma. Pri plameni sviečok môžete povedať svojmu milovanému niečo príjemné.
späť
Panna
Panna
Panna
Panna
Minulé dni boli pre vás náročné. Pookriať iste potrebujete na duši i na tele. Odložte upratovanie, ktoré ste plánovali na neskoršie. Zájdite si s milým človekom, na ktorého ste v poslednom čase často mysleli na čaj. Keďže máte Slnko v dome zdravia, skúste už konečne obmedziť nezdravé jedlá. Váš organizmus sa vám odvďačí vitalitou. Vydržte zdravo jesť aspoň týždeň, potom to už pôjde ľahšie.
späť
Váhy
Váhy
Váhy
Váhy
Vzdušné znamenia, akým je i vaše majú radi voľnosť a nenútenosť. Opatrnosť vo vašom prejave však nezaškodí. Luna je totiž v opozičnom Baranovi, a to je pre vás nepríjemnejší aspekt. Na druhej strane jej opozícia vám núka šancu lepšie spoznať svoj doplnok, ak budete mať chuť a čas. Partner, ktorého máte zrkadlí aj vaše vlastnosti. Ak ho nemáte, pozrite sa na svoj byt očami feng šuej.
späť
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Slnko, Venuša i Merkúr sú k vám nepríjemne naladení. Tieto aspekty sa však dajú prekonať, a to silou vôle a láskou k blížnemu. Pomáhajú aj pozitívne myšlienky, ktoré si poskladáte do viet a často si ich opakujete. Snažte sa tieto dni byť milí ma svojich blízkych a nechať im slobodnú vôľu pri ich rozhodnutiach, hoci viete, čo by bolo pre nich najlepšie. Žiaden človek vám však nemôže úplne patriť.
späť
Strelec
Strelec
Strelec
Strelec
Ak máte deti, ktoré ešte nevyleteli z domu, nezabúdajte na ne a skúste lietať na lyžiach, či korčuliach spolu s nimi. Robota vám neutečie, ale ony o pár rokov určite odídu s partnerom od vás. Spomienky na spoločné chvíle strávené veselo vám nikto nevezme! Podporia vás v tom Luna i Slnko, ktoré sú k vám priaznivo naklonené. Ak ste sa posledné dni s niekym hádali, urobte prvý krok vy a ospravedlňte sa.
späť
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Každý z nás má nejaké komplexy, len si ich musí priznať. V tom momente začnete na nich pracovať, hlavne ak ste ich vyslovili nahlas. Môžete síce riskovať, že niekto potom zavadí o vašu citlivú strunku, ktorou komplex určite je. Na druhej strane proces jeho odstránenia sa môže urýchliť. Viete, ktoré sú tie vaše tienisté stránky? Možno chlad, ktorý mnohí z vás ale len predstierajú, lebo sa ešte nenaučili ukázať najavo čo cítia.
späť
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Slnko, Merkúr a Venuša sú vo vašom znamení. Podporia vás v umení i láske. Zapáľte dnes si vonné tyčinky, pustite si príjemnú hudbu, ktorá zaplaví vaše obydlie pozitívnym vyžarovaním. Potom sa pustite do naplánovanej práce, ktorá vám pôjde lepšie od ruky. Keďže človek nie je len prácou užitočný, nezabúdajte sa venovať svojmu partnerovi a deťom. Ak ich máte, vážte si to, hoci máte spolu aj protirečenia. Žiaden vzťah nie je ...
späť
Ryby
Ryby
Ryby
Ryby
Dnešný deň je pre vás priaznivý na pozorovanie. Nemyslím však, že to máte vykonávať celý deň. Skúste striedať činnosti, aby ste si v období, kedy vládne Baran z pozície Mesiaca, nenamáhali veľmi zrak. Zimná príroda vás iste zláka na prechádzku, alebo lyžovačku v horách. Večer pri teplom čajíku môžete počúvať pokojnú hudbu a venovať sa tým, ktorých si najviac vážite. Ak nie sú s vami doma, napíšte im alebo zavolajte. ...
späť
horoskop od moneo.sk
 

Šebestová predstavila finalistky Miss Slovensko 2014

Zdielať tento článok

Riaditeľka súťaže Miss Slovensko Magdaléna Šebestová dnes na tlačovej konferencii predstavila dvanásť finalistiek. "Vážim si všetky dievčatá, ktoré na kasting Miss Slovensko prišli a pokúsili sa vo svojom živote o niečo nové. Výber finálovej dvanástky je pre mňa každý rok cťou, hoci je to ťažká a potom niekoľko mesiacov ostro sledovaná úloha. Keď sa ale na finalistky pozerám aj dnes, viem, že sme vybrali dobre," uviedla Šebestová.

Šebestová predstavila finalistky Miss Slovensko 2014

Do finálovej dvanástky sa tento rok dostali Lucia Semanková (22 rokov) z Bardejova, Petra Pochabová (20) z Nitrianskych Hrnčiaroviec, Lucia Uhrinova (21) z Košíc, Laura Longauerová (18) z Detvy, Michaela Franková (21) z Matejoviec nad Hornádom, Dominika Pernišová (23) z Betlanoviec, Barbora Olejníková (19) z Košíc, Jana Slačková (19) z Banskej Bystrice, Zuzana Hercegová (18) zo Spišskej Novej Vsi, Simona Lipovská (19) z Nitry, Diana Kušmíreková (20) z Kežmarku a Michaela Nguyenová (18) zo Žiaru nad Hronom. 
 
Semifinálový kasting 19. ročníka súťaže Miss Slovensko sa konal 2. februára a porota posunula do užšieho výberu 13 dievčat a finalistku súťaže Miss leta 2013. Tie následne absolvovali dvojdňové sústredenie, z ktorého vzišla finálová dvanástka. V kastingovej porote boli okrem Šebestovej aj Miss Slovensko 2013 Karolína Chomisteková, oficiálny fotograf súťaže Lukáš Kimlička, riaditeľ spoločnosti Oklamčák Production Jozef Oklamčák a jeho manželka, choreograf Peter Varady, hairstylista Peter Sýkora a moderátor Rádia Európa 2 Michal Sabo. 
 
Finálový večer Miss Slovensko 2014 sa uskutoční 12. apríla v priamom prenose TV Joj, pričom víťazka získa postup na Miss World 2014, honorovanú zmluvu od produkčného domu Forza, automobil, mezonetový byt na jeden rok a ďalšie zaujímavé ceny. Okrem toho pôjdu všetky finalistky na spoločnú dovolenku do Turecka.
 
Zdroj a foto: SITA
Kľúčové slová: 
Miss Slovensko 2014, finalistky

2 fotografie
fotogaleria snimokfotogaleria snimok
© 2015 STAR production s.r.o. | Odkazy Created by ActivIT