img
Horoskop na 18.12.2014
Baran
Baran
Baran
Baran
Vzťahy vo vašej rodine nie sú ideálne, a preto práve teraz by ste sa mali pokúsiť o ich vyrovnanie. Mesiac je v kvadráte s vaším Marsom. Napätie vo vás bude, i preto, citeľné. Buďte milší na blízkych. Dodajte im pocit istoty skôr, než bude neskoro. Zbytočne sa stresujete maličkosťami, ktoré v živote nie sú dôležité. Viac ako tony drahých darčekov, našich blízkych potešia pekné a príjemne strávené okamihy plné lásky.
späť
Býk
Býk
Býk
Býk
Šťastie praje vytrvalým. Buďte vzornými rodičmi a svojim potomkom venujte všetok čas a energiu. Aj keď to nedajú najavo, túži po vašom uznaní a rešpekte. Urobte si čas na vlastný výrobok, ktorý ľuďom, vášmu srdcu blízkym, darujete. Ak to bude od srdca, tak určite každého poteší. To, čo teraz vybudujete, to, do čoho teraz vložíte životnú silu, to bude žiť veľmi dlho. Ak nie stále.
späť
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Planéty Saturn a Pluto sú vo veľmi pozitívnom postavení voči sebe a to zabezpečí dobré zdravie i energiu. Odteraz sa tento vplyv ešte znásobí. Planéta ovplyvňujúca vašu kariéru, Neptún, začala napredovať a naďalej sa posúva dopredu. Nastáva čas sústrediť sa na prácu. Doteraz ste mali čas prehodnotiť svoje ambície a plány a teraz je čas na realizáciu. Nebojte sa, úspech je zaručený.
späť
Rak
Rak
Rak
Rak
Váš Mesiac je teraz v sextile s Plutom i Venušou. Sú to dobré energie pre medziľudské i pracovné vzťahy. Tam, kde nemožno oceniť výkon, treba oceniť aspoň ochotu. To by ste si mali uvedomiť nielen pri partnerovi, kolegoch, ale zvlášť pri deťoch. Na Vianoce sa už veľmi tešia. Narastá vám bohatstvo, či už je materiálneho alebo vzťahového rázu. Nerozdávajte fotografie hocikomu, vždy zvážte dôveryhodnosť dotyčného.
späť
Lev
Lev
Lev
Lev
Spravte si poriadok v záležitostiach, aby ste začali Nový rok s čistým kontom. Všetko, čo robíte, by malo dávať zmysel. V pracovnej oblasti sa budú zaznamenávať isté úspechy alebo uznanie, ale aj pribúdajúca nervozita, stres alebo hektickosť. Všade sa teraz riešia vzťahy a city. Máte tendenciu si vyriešiť veci a dať im rámcovo nejakú spoľahlivú podobu. Sami viete, ku komu vlastne patríte.
späť
Panna
Panna
Panna
Panna
Máte šancu sa aj zamilovať, alebo vyvolať tento milý pocit u niekoho iného. Tento mesiac je dôležité, aby ste sa cítili dobre a citovo vyrovnaní. Snažte sa mať a dať pohodovú atmosféru vo vzťahoch, kde sa hovorí o citoch a pocitoch. Rodinné vzťahy by mohli narušiť skôr zdravotné ťažkosti vaše alebo blízkych. Oslabená je oblasť zažívania, črevá, prípadne i slepé črevo.
späť
Váhy
Váhy
Váhy
Váhy
Je možné, že vám k nejednému rozhodnutiu dopomohol niekto zaujímavý vo vašom okolí. Zrejme okolo 18.12. budete oveľa viac rozumní, než citliví, ale to neznamená, že by ste boli necitliví. Budete len viac hovoriť, a konať, ako snívať. To je dobre. Môžete tak predísť nečakanej a nepríjemnej situácii, ktorá vám môže odniesť niečo, na čom vám záleží a do budúcnosti by prinieslo úradné problémy.
späť
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Urán (vaša planéta rodiny, domova) začne konečne napredovať a situácia sa vyjasní. Venujte svoju pozornosť aj rodine. Slnko vstúpilo do vášho domu financií a zostane tam až do 21.decembra. Ľudia sa vo vás ťažko vyznajú. Vyžarujte spokojnosť a sebavedomie. To sú vlastnosti, ktoré druhých priťahujú ako magnet. Predvianočný zhon a stres sa na stave hrubého čreva tiež negatívne podpisujú.
späť
Strelec
Strelec
Strelec
Strelec
Slnko je v znamení Strelca a je v konjunkcii s Merkúrom, ktorý je tiež v Strelcovi a obe planéty sú v trigóne s Jupiterom, planétou šťastia. I z toho dôvodu, máte dosť energie, dosť chuti a elánu a máte tiež príťažlivosť a potenciál v citovej oblasti. Možno sa niekde hlboko vo vnútri bojíte každej zmeny a na svojom životnom štýle lipnete, aby ste prežili. Pozor na zápaly všetkého druhu a úrazy z neopatrnosti!
späť
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Vo financiách sa vďaka Merkúru budete síce držať späť, ale zase by vám túto oblasť mohol ohroziť Urán a tiež Saturn, ktorí často prinášajú veci, ktoré sa rozumom ovplyvniť nedajú. Aj Venuša prešla do vášho znamenia. Budete nielen myslieť na domov, prácu, peniaze a hmotné statky a tie sa budete prioritne snažiť zabezpečiť, ale tiež bude chcieť, aby všetko čo sa dialo dovtedy po citovej rovine, vzalo na seba nemennú, trvalú ...
späť
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Dnešný štvrtok je planéta Mars v znamení Vodnára a je aj v sextile s Uránom. Sú to podnetné energie. Ak vás bude baviť práca, vynaložíte značné úsilie, aby váš život fungoval podľa vašich predstáv aj s primeraným ohodnotením. Ľudia potrebujú vašim prostredníctvom energický impulz, aby dokázali zmeniť svoje skostnatené názory či postoje. Kompromisy sú nevyhnutné. Zdravotne: Všetko, čo súvisí s močovými cestami.
späť
Ryby
Ryby
Ryby
Ryby
Planéta Venuša je v sextile s vaším Neptúnom v znamení Rýb. Vaše zorné pole získa optimistickejší výhľad. Ak si budete na veci vytvárať len čiernobiele názory, môžete prepásť niektoré zaujímavé zážitky. Váš strach zo zmeny vám môže zabarikádovať cestu k vašim snom. Využite dar trpezlivosti a hlbokú túžbu uspieť vo mnohých oblastiach svojho života, nielen v materiálnej. Oslabená je teraz u vás krčná chrbtica a nervy.
späť
horoskop od moneo.sk
 

Šebestová predstavila finalistky Miss Slovensko 2014

Zdielať tento článok

Riaditeľka súťaže Miss Slovensko Magdaléna Šebestová dnes na tlačovej konferencii predstavila dvanásť finalistiek. "Vážim si všetky dievčatá, ktoré na kasting Miss Slovensko prišli a pokúsili sa vo svojom živote o niečo nové. Výber finálovej dvanástky je pre mňa každý rok cťou, hoci je to ťažká a potom niekoľko mesiacov ostro sledovaná úloha. Keď sa ale na finalistky pozerám aj dnes, viem, že sme vybrali dobre," uviedla Šebestová.

Šebestová predstavila finalistky Miss Slovensko 2014

Do finálovej dvanástky sa tento rok dostali Lucia Semanková (22 rokov) z Bardejova, Petra Pochabová (20) z Nitrianskych Hrnčiaroviec, Lucia Uhrinova (21) z Košíc, Laura Longauerová (18) z Detvy, Michaela Franková (21) z Matejoviec nad Hornádom, Dominika Pernišová (23) z Betlanoviec, Barbora Olejníková (19) z Košíc, Jana Slačková (19) z Banskej Bystrice, Zuzana Hercegová (18) zo Spišskej Novej Vsi, Simona Lipovská (19) z Nitry, Diana Kušmíreková (20) z Kežmarku a Michaela Nguyenová (18) zo Žiaru nad Hronom. 
 
Semifinálový kasting 19. ročníka súťaže Miss Slovensko sa konal 2. februára a porota posunula do užšieho výberu 13 dievčat a finalistku súťaže Miss leta 2013. Tie následne absolvovali dvojdňové sústredenie, z ktorého vzišla finálová dvanástka. V kastingovej porote boli okrem Šebestovej aj Miss Slovensko 2013 Karolína Chomisteková, oficiálny fotograf súťaže Lukáš Kimlička, riaditeľ spoločnosti Oklamčák Production Jozef Oklamčák a jeho manželka, choreograf Peter Varady, hairstylista Peter Sýkora a moderátor Rádia Európa 2 Michal Sabo. 
 
Finálový večer Miss Slovensko 2014 sa uskutoční 12. apríla v priamom prenose TV Joj, pričom víťazka získa postup na Miss World 2014, honorovanú zmluvu od produkčného domu Forza, automobil, mezonetový byt na jeden rok a ďalšie zaujímavé ceny. Okrem toho pôjdu všetky finalistky na spoločnú dovolenku do Turecka.
 
Zdroj a foto: SITA
Kľúčové slová: 
Miss Slovensko 2014, finalistky

2 fotografie
fotogaleria snimokfotogaleria snimok
© 2014 STAR production s.r.o. | Odkazy Created by ActivIT