img
Horoskop na 22.09.2014
Baran
Baran
Baran
Baran
Dnešný pondelok na vás, ale nielen na vás, veľmi nepriaznivo bude pôsobiť kvadratúra medzi Neptúnom a vaším Marsom. Môže sa stať, že i vo vašom domácom prostredí vznikne menší zmätok. Buďte preto pozornejší a citlivejší. Lekcie života, vstupujúce vám do cesty, preverujú vaše sily a odhaľujú skryté rezervy vašej osobnosti. S dôvtipom a strategickou obratnosťou dokážete najviac, odstránite z cesty mnohé prekážky.
späť
Býk
Býk
Býk
Býk
Dnešný pondelok je aj pod vplyvom postavenia planét veľmi napätý. Nevyrábajte si preto zbytočnú nervozitu a napätie. Nemajte zjednodušený pohľad na svet. Nič nie je len čierne, alebo biele a ľudí tiež nedeľte len do dvoch kategórií: buď priateľ, alebo nepriateľ. Pri spracovaní zeleniny nezabúdajme na vysokú výživovú hodnotu vňatiek a listov a nevyhadzujte ich nevyužité do odpadu.
späť
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Dnešný pondelok opozícia Mesiaca s planétou Neptún podporuje falošné a nepokojné myšlienky. Nevystavujte sa preto pocitu rozčarovania, zrady alebo hnevu. Občas sa necháte dobrovoľne klamať, najčastejšie klamete seba. Vzájomná komunikácia v tomto čase bude plynulá. Zaznamenajte si do mysle všetko, čo vás postretne. Obnovte si šatník, hoci i drobnosťami. Veľmi to, zvlášť ženy, povzbudí psychicky.
späť
Rak
Rak
Rak
Rak
Nestresujte sa dlhodobým plánovaním a riešte aktuálne záležitosti. Tie i dnešný pondelok ľahšie vyriešite i za podpory planetárnych konštelácii. Trigón vášho Mesiaca s Plutom vás podporí pri tvorivosti, lebo vám zosilní predstavivosť a silu. Pozor však na zvýšené chúťky. Dnes je však váš mesiac i v opozícii, a to práve s Neptúnom, ktorý vás, ale nielen vás, bude provokovať k extrémom.
späť
Lev
Lev
Lev
Lev
Vplyv planét Marsu a Jupitera vám dodá fyzickú energiu, ktorú budete potrebovať, aby ste stíhali váš denný pracovný program. Spoločenský život dnešný pondelok prináša svetlé, ale aj veľmi tienisté stránky. Ak si zapamätáte nočný sen, môžete dospieť, aj keď niekedy za pomoci druhých, k správnemu významu snovej symboliky. Spoznajte jeho význam a posolstvo intuitívne, najčastejšie po dlhšom uvažovaní a kladení si pomocných ...
späť
Panna
Panna
Panna
Panna
Trigón Mesiac s Plutom vám zvýrazní tvorivosť a väčšiu predstavivosť, ale dnešný pondelok vám kvadratúra planét medzi Marsom a Neptúnom rozhodne neuľahčí. Muži budú nezvyčajne citliví na negatívne vyjadrenia o ich otcoch. Na prečistenie hrdla sú dobré najmä kloktadlá pozostávajúce z liečivých byliniek. Výbornými pomocníkmi pri nachladnutí sú šalvia, skorocel či harmanček.
späť
Váhy
Váhy
Váhy
Váhy
Tak ako v živote, i v láske, spejete k nekonvenčnosti a extravagancii. Dnešný pondelok, i pod vplyvom opozície Neptúna a Luny, môže byť táto energia pre vašu fantáziu až nebezpečná. Prostredníctvom toho niektorí síce môžete uskutočniť tajné sny, ale obozretnosti nikdy nie je nazvyš. Je vhodné nepodpisovať žiadne zmluvy, zálohovať počítačové súbory a komunikovať tak jemne, ako sa len dá.
späť
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Dnešný pondelok bude Mesiac v znamení Panny. Dnes budete niektorí veľmi potrebovať trochu romantiky. Rozmýšľajte o zlepšení v medziľudských vzťahoch. Nedovoľte, aby vás veľmi rozrušilo impulzívne správanie vášho známeho. Osud nie je nemenný, je ako prekážka na ceste, ktorú ak zavčasu zbadáte, dokážete sa jej vyhnúť. Nájdite rovnováhu medzi povinnosťami a zábavou, rozumom a citom.
späť
Strelec
Strelec
Strelec
Strelec
Dajte si pozor, nech sa ani dnešný pondelok nezapletiete do sporov, lebo vplyv planét je dosť zaťažujúci. Výraznejšie a ťaživejšie sny sa objavujú v okamihoch životnej krízy alebo môžu ukazovať cieľ a cestu veľkého vývoja novej osobnosti, ktorý máte dosiahnuť. Teraz sa mnohým, zvlášť starším, horšie spí. Chytanie rýb v sne môže byť naozaj veštecký sen o dieťatku, ktoré príde na svet, niekomu vám veľmi blízkemu alebo aj ...
späť
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Konštelácia planét je dnes dosť náročná. Snažte sa nájsť ventil potláčanej zlosti, ktorá vás pochytí, keď zbadáte, že sa vás niekto bude snažiť podviesť. I tak môže na vás dnešný pondelok vplývať opozícia Neptúna s Lunou. Dbajte o svoj vzhľad. Máte príjemné a vybrané chovanie a vystupovanie. Ste príťažlivá osobnosť aj pre opačné pohlavie. Zdravotne dnešok ovplyvňuje trávenie, ovláda látkovú premenu a solár plexus.
späť
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Nejeden vzťah bude zosilnený po každej, i tej sexuálnej stránke. Tak na tom zapracujte, aby ste využili tieto planetárne marsovské sily a oživili ho. Inak neskrotený Mars v kvadráte s Neptúnom môže dnešný pondelok rozvíriť zložité energie. V kariérnej oblasti môžu nastať nové veci, ale budete potrebovať viac podrobnejších informácií, aby ste konali múdro. Keď sa vám niekto rozhodne pomôcť, mali by ste to oceniť.
späť
Ryby
Ryby
Ryby
Ryby
Krása, kreativita, vlastná sloboda, ale aj problém s rozhodovaním a potláčaním citov môže počas dnešného tranzitu planét vo vás hlboko rezonovať. Je pre vás dôležité, aby ste mali viac disciplíny i počas bežných dní. Vytvárate pozitívne vzory správania. Negatívnych sa zbavujte. Je to konštruktívna metóda, s pomocou ktorej sa dá zlepšiť atmosféra. Tá, dnešný pondelok, i pod opozíciou Mesiaca s vaším Neptúnom, môže byť pre ...
späť
horoskop od moneo.sk
 

Šebestová predstavila finalistky Miss Slovensko 2014

Zdielať tento článok

Riaditeľka súťaže Miss Slovensko Magdaléna Šebestová dnes na tlačovej konferencii predstavila dvanásť finalistiek. "Vážim si všetky dievčatá, ktoré na kasting Miss Slovensko prišli a pokúsili sa vo svojom živote o niečo nové. Výber finálovej dvanástky je pre mňa každý rok cťou, hoci je to ťažká a potom niekoľko mesiacov ostro sledovaná úloha. Keď sa ale na finalistky pozerám aj dnes, viem, že sme vybrali dobre," uviedla Šebestová.

Šebestová predstavila finalistky Miss Slovensko 2014

Do finálovej dvanástky sa tento rok dostali Lucia Semanková (22 rokov) z Bardejova, Petra Pochabová (20) z Nitrianskych Hrnčiaroviec, Lucia Uhrinova (21) z Košíc, Laura Longauerová (18) z Detvy, Michaela Franková (21) z Matejoviec nad Hornádom, Dominika Pernišová (23) z Betlanoviec, Barbora Olejníková (19) z Košíc, Jana Slačková (19) z Banskej Bystrice, Zuzana Hercegová (18) zo Spišskej Novej Vsi, Simona Lipovská (19) z Nitry, Diana Kušmíreková (20) z Kežmarku a Michaela Nguyenová (18) zo Žiaru nad Hronom. 
 
Semifinálový kasting 19. ročníka súťaže Miss Slovensko sa konal 2. februára a porota posunula do užšieho výberu 13 dievčat a finalistku súťaže Miss leta 2013. Tie následne absolvovali dvojdňové sústredenie, z ktorého vzišla finálová dvanástka. V kastingovej porote boli okrem Šebestovej aj Miss Slovensko 2013 Karolína Chomisteková, oficiálny fotograf súťaže Lukáš Kimlička, riaditeľ spoločnosti Oklamčák Production Jozef Oklamčák a jeho manželka, choreograf Peter Varady, hairstylista Peter Sýkora a moderátor Rádia Európa 2 Michal Sabo. 
 
Finálový večer Miss Slovensko 2014 sa uskutoční 12. apríla v priamom prenose TV Joj, pričom víťazka získa postup na Miss World 2014, honorovanú zmluvu od produkčného domu Forza, automobil, mezonetový byt na jeden rok a ďalšie zaujímavé ceny. Okrem toho pôjdu všetky finalistky na spoločnú dovolenku do Turecka.
 
Zdroj a foto: SITA
Kľúčové slová: 
Miss Slovensko 2014, finalistky

2 fotografie
fotogaleria snimokfotogaleria snimok
© 2014 STAR production s.r.o. | Odkazy Created by ActivIT