Dnes je piatok, 29.máj 2020, meniny má: Vilma
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Speváčka Sima Martausová bola online

jún 17, 2015 - 12:34
Pesničkárka Sima Martausová zavíta do redakcie ŽenskýWeb.sk. „Malá Kirschnerka“ bude 1. augusta koncertovať na jednom pódiu s Janou Kirschner. Publikum v seneckom amfiteátri zažije unikátny dvojkoncert, na ktorom Jana Kirschner aj Sima Martausová predstavia to najlepšie z tvorby. Ak Vás zaujíma, ako oceňovaná speváčka tvorí, čo má nové a aké plány má na leto, pošlite je otázku vo štvrtok, 18.júna o 14:00.

Dve výrazné slovenské hudobníčky, Jana Kirschner a Sima Martausová, zaspievajú 1. augusta 2015 v amfiteátri v Senci to najlepšie zo svojej tvorby. Jana Kirschner zaspieva najväčšie hity a skladby z unikátneho hudobného projektu MORUŠA: BIELA a MORUŠA: ČIERNA, ktorý má na konte medzinárodný úspech a platinovú platňu za predaj na Slovensku. Publikum v Senci zažije dvojitú dávku očarujúcich hlasov a textov prvotriednych speváčok. Sima Martausová sa na jedinečný dvojkoncert s Janou Krischner veľmi teší.

 

Pre mňa je špeciálne už len to, že budeme mať s Jankou dvojkoncert. Verím, že týmto nápadom potešíme aj našich fanúšikov. Veľmi sa na koncert teším, pretože mám Janku rada, páči sa mi ako spieva a ako tvorí. Je to pre mňa veľká radosť a česť mať spoločný koncert práve s ňou.Prezradila Sima Martausová.

Priaznivci si užijú 180 minút plných hitov speváčok, ktoré miluje slovenské aj české publikum. Na dvojkoncerte s názvom „Best Of: Jana Kirschner a Sima Martausová“ plánuje sympatická Sima zaspievať skladby z dvoch posledných a kritikmi oceňovaných albumov.

S kapelou zahráme nejaké skladby z albumu „Dobrý deň, to som ja“, aj z albumu „Na pravom poludní“. Možno zaznie aj novinka a ešte uvidíme, či s Jankou zaspievame aj niečo spoločne.“ Prezradila Sima Martausová.

Speváčka Sima Martausová okrem špeciálneho dvojkoncertu s Janou Kirschner plánuje vystúpenia na letných festivaloch a teší sa na dovolenku.

„V lete nás s kapelou čakajú spoločné koncerty a festivaly, ktoré bývajú zverejnené na webe alebo na facebookovej stránke. Čo sa týka iných plánov na leto, veľmi sa teším, keď vyrazím s mojimi blízkymi na túry po Slovensku a možno aj mimo neho.“  Hovorí nadšene Sima Martausová.

Prvý album s názvom "Vyzliecť si človeka" vydala Sima Martausová v roku 2012. Za plnohodnotný debutový album však označujú počin z roku 2013 s názvom "Dobrý deň, to som ja“. Album rodáčky z Považskej Bystrice očaril verejnosť aj hudobných kritikov. Speváčka má na konte dve platinové platne, vypredané koncerty a cenu ZAI - Zväzu autorov a interpretov populárnej hudby v kategórii „Album roka“ a „Objav roka“. V roku 2014 vydala Sima Martausová album „Na pravom poludní“. Ďalšie informácie nájdete na  www.simamartausova.sk.

Nenechajte si ujsť jedinečný koncert dvoch výnimočných speváčok, Jany Kirschner a Simy Martausovej 1. augusta o 20:00 v amfiteátri v  Senci. Vstupenky na koncert sú dostupné prostredníctvom siete Ticketportal.

 

- - Inzercia - -