Dnes je utorok, 21.január 2020, meniny má: Vincent
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Spevák Miro Jaroš: Prichytený s finalistkou Miss Slovensko!

apríl 09, 2014 - 13:39
Speváka Mira Jaroša ste mohli v sobotu popoludní stretnúť takmer ruka v ruke s jednou z finalistiek Miss Slovensko. Nešlo však o žiadne radne. Dvojica ponúkala okoloidúcim veľkonočné vajíčka, maľované chorými deťmi, ktorým bol venovaný výťažok zo zbierky Nadácie Kvapka nádeje, ktorá predčasnú šibačku organizovala.
Benefičnej akcie sa zúčastnili všetky aktuálne finalistky súťaže krásy, ktoré sa s nadšením zapojili do rozdávania dobrej nálady, kraslíc a korbáčov. Na ich prítomnosť sa nesťažoval ani spevák Miro Jaroš, ktorý sa k dievčatám pridal a spoločnými silami vyzbierali viac, ako 600 Eur na pomoc detským onkologickým pacientom na bratislavských Kramároch.
 
 
"Aktuálne Kvapka nádeje zbiera prostriedky na dostavbu sterilných boxov pre pacientov Detskej fakultnej nemocnice. Verím, že sme dokázali aspoň takto pomôcť a na druhú stranu ľuďom trochu spríjemniť nakupovanie pekným programom a možnosťou stretnúť Missky naživo," prezradil správca nadácie Štefan Bernát. O tom, že baby budili v nákupnom centre pozornosť niet pochýb. 
 
Zdroj a foto: RED
 
Podobné články:
 
 
 
 

- - Inzercia - -