Dnes je štvrtok, 16.júl 2020, meniny má: Drahomír
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Čas rozchodov

december 01, 2010 - 14:43
Zdá sa, že v posledných týždňoch nie je ideálne obdobie pre lásku. V priebehu krátkej doby sa rozpadlo hneď niekoľko prominentných vzťahov. Po Dare Rolins s Matějom Homolom a Ivane Surovcovej s Filipom Tůmom STAR zistil, že za pár dní skončili hneď ďalšie tri páry.
Ivana Surovcová (23) a Filip Tůma (31)
Nečakaný koniec
Párik, ktorý sa dal dohromady počas tanečnej šou Let´s Dance na jar minulého roku, iskrenie medzi sebou dlho a vytrvalo popieral. Po tajnostkárskom lete napokon vzťah priznali až vlani na jeseň. Pravidelne sa objavovali na spoločenských akciách a zdalo sa, že je ruka v rukáve, keď vtom prišla nečakaná informácia o rozchode. Tentoraz už nezatĺkali. Pri prvej príležitosti plavovlasá tanečnica otvorene priznala, že ich láske je už koniec. „Je to pravda. Máme za sebou ťažké obdobie. Nedávno sme sa rozišli,“ potvrdila, že po viac ako roku po boku tmavovlasého fešáka je opäť voľná. Zhodou okolností, krátko po tom, ako sa herec vrátil z Argentíny, kde spoločne s ďalšími známymi tvárami nakrúcali pripravovanú šou TV Markíza. Ktovie, čo tam Filip povyvádzal...

Dara Rolins (37) a Matěj Homola (37)
A rozprávke je koniec...
Roky špekulácií a analyzovania zvláštneho vzťahu medzi ošumelým rockerom a trendy popovou speváčkou napokon vyvrcholili dramatickým rozchodom. Matěja nachytal istý český týždenník na záletoch len krátko po tom, čo na otvorení novej predajne s nábytkom svojej partnerky vyhlasoval, že si vie predstaviť aj svadbu. Len pár dní pred škandálom spievala plavovláska ódy na svojho partnera, hoci už celé mesiace sa pošuškávalo, že medzi nimi nie je všetko s kostolným poriadkom. Aj po štyroch rokoch vzťahu, jednom rozchode, spoločnej dvojročnej dcérke a niekoľkých krízach žili oddelene, rovnako trávili aj dovolenky a každý z nich si išiel svojou cestou. Napriek tomu stále tvrdili, že sú spolu a že im to takto vyhovuje. Až paparazzi tím českého týždenníka pristihol Matěja, ako si užíva s milenkou v dodávke v poli, a z úžasného chlapa sa stal chudák. A ten dokonca tvrdí, že s popovou divou už nie sú partnermi pol roka. A k tomu sa pridali informácie istého denníka, podľa ktorých sa Dara už dávnejšie zblížila so slovenským muzikantom úspešným aj v zahraničí, ktorý má byť dôvodom jej častých návštev USA. Nuž, asi už len čas ukáže, čo zo vzťahu Matěja a Dary bola skutočnosť a čo divadielko.

Martha  Issová (29) a Jakub Prachař (27)
Nebolo to pre Vojtu
Začiatkom tohto mesiaca sa prevalil aj koniec trojročného vzťahu medzi českou polovičkou moderátorskej dvojice šou Česko Slovensko má talent a jeho partnerkou, herečkou Marthou Issovou. Spoločný život excentrického hudobníka a nenápadnej umelkyne sprevádzalo niekoľko škandálov, často spojených predovšetkým s klebetami o Jakubovom blízkom vzťahu k jeho kolegovi z kapely NightWork, Vojtom Dykom. Po rozchode s tmavovláskou, ktorá koniec ich partnerstva potvrdila, sa však nevrhol do náruče fešného speváka, ale krehkej plavovlásky. Podľa informácií, ktoré priniesla česká tlač, je ňou študentka zo Sarajeva Mirna Silajdzic. Podľa svedkov už dlhšie chodí do Brna na všetky skúšky aj prenosy talentovej šou, ktorú mladík moderuje, a dokonca niekoľkokrát spolu prespali v hotelovej izbe. Zato nešťastná Martha musela zájsť za psychologičkou a momentálne sa chystá na cestu po USA, kde by rada absolvovala herecké kurzy.

Misha (35) a Ondrej Gavalec
Rozdelila ich diaľka
Jeseň tohto roku sa stala osudným obdobím aj pre vzťah Michalovčanky s priateľom. „Áno, je to pravda, s Ondrejom sme sa rozišli,“ potvrdila Michaela Paľová. Za svojím partnerom, ktorý pracuje už niekoľko rokov na slovenskom konzuláte v New Yorku, speváčka často chodievala. No napriek tomu vzdialenosť neuniesli a práve tá vraj bola príčinou, prečo sa ich cesty rozišli. Pritom dokopy sa dali práve v USA, keď tam Misha v roku 2006 strávila celé prázdniny. Nasledujúci rok sa jej priateľa darilo tajiť. „Určite to je jeden z hlavných dôvodov, prečo nám vzťah nevydržal, ale do podrobností by som nechcela zachádzať,“ povedala Misha, ktorej vzťah štyri roky fungoval harmonicky a minulý rok po páde z rebríka, pri ktorom si poranila chrbticu, sa o ňu okrem mamy staral práve Ondrej. Krátko po rozchode odišla speváčka so svojou mamou na Sardíniu, kým Gavalec si urobil s kamarátmi pánsku jazdu po Arizone, Nevade, Utahu a Kalifornii.

Danka Barteková (26) a Peter Cmorík (30)
Danka to zabalila
V uplynulých dňoch ostal sám aj bývalý víťaz Superstar Peter Cmorík. Jeho partnerka, slovenská reprezentantka v streľbe na asfaltové terče, totiž opustila ich spoločnú domácnosť v Trnave, kam sa nasťahovala pred rokom. Napriek tomu, že brunetka po hudobníkovom stačoen čelila niekoľkým aféram, keď ho médiá obviňovali z nevery, napokon ho opustila. „Áno, Danka sa odsťahovala,“ potvrdil samotný Cmorík. No dôvody tentoraz ostali len medzi nimi. „Po štyroch rokoch to nejako prestalo fungovať. Žiaľ, stalo sa. Rozišli sme sa, ale v dobrom. Každý teraz pôjde vlastnou cestou,“ vyjadril sa neurčito. No podľa špekulácií bola príčinou zaneprázdnenosť a rozcestovanosť oboch partnerov.

Autor: MÁRIA ŠIDLOVÁ
Foto: S.A., Showpix

- - Inzercia - -