Dnes je štvrtok, 18.júl 2019, meniny má: Kamila
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Príbeh lásky: Adriana K. Sklenaříková a Christian Karembeu

október 21, 2010 - 14:15
Krásna Adriana Karembeu Sklenaříková (39) našla svoje životné šťastie absolútnou náhodou, a to na palube lietadla. Zakrátko po tom sa s Christianom (40) do seba okamžite zamilovali, a to bez toho, aby navzájom vedeli, o koho ide. Blondínka je presvedčená o tom, že to bol osud...
Láska na prvý pohľad. Aj tak sa dá označiť počiatok vzťahu úspešnej modelky a svetoznámeho futbalistu. „Neviem si predstaviť život bez neho. Je to najdrahšie, čo v živote mám. Možno je to tým vzájomným rešpektom,“ hovorí na margo svojho manžela dlhonohá blondínka, podľa ktorej môže za harmonický vzťah aj fakt, že napriek trinástim rokom v chomúte sú si dodnes veľmi vzácni. Aj keď ich život v súčasnosti plynie celkom harmonickým tempom, nie vždy tomu bolo tak. Nie je to tak dávno, čo museli čeliť prvej vážnej kríze po tom, ako im do cesty vstúpil niekto tretí.

Na obzore iný chlap
„To je sila, pretože nedávno nám s manželom robili v nejakej televíznej relácii test, koľko má kto testosterónu. Ja ho mám viac ako môj manžel, takže som v podstate muž,“ naznačuje kráska celkom jasne, kto má v ich domácnosti hlavné slovo. „Som to ja, kto je v našej domácnosti mužom,“ dodala so smiechom v hlase žena s najdlhšími nohami vo svete modelingu. Aj keď sa tým pádom dá hovoriť o tom, že v životoch Karembeuovcov istým spôsobom figurujú dve mužsky výrazné osobnosti, pred dvomi rokmi sa medzi nimi objavila tretia.

V roku 2008 sa francúzskym paparazzom podaril vskutku husársky kúsok. Krásku nafotili počas jazdy autom s producentom Gerardom Kadochom (43), ktorý šoféroval a úspešnej Slovenke pritom zároveň bozkával nohu. Okamžite sa teda začali skloňovať slová ako nevera, milenec a došlo až na rozvod. Krátko po incidente sa Adriana zúčastnila slávnostnej premiéry filmu Asterix a Olympijské hry, kde stvárnila vedľajšiu úlohu. Po prvýkrát vôbec sa však blondínka na červenom koberci ocitla sama, bez sprievodu svojho muža.

Aj keď sa vyhovárala na Chrisovu pracovnú zaneprázdnenosť, už vtedy sa nahlas špekulovalo o tom, že rodáčka z Brezna svojho partnera dokonca opustila. Samotní aktéri tohto milostného trojuholníka sa k veci nikdy nevyjadrili, no plavovláska jednoznačne vyhlasovala, že svojho muža nikdy neopustí, je mu verná a stále ho nadovšetko miluje. Prečo ale pár mesiacov po zverejnení pikantných fotografií počas jednej diskotéky uznávaný futbalista fyzicky napadol muža, ktorý bol označený za milenca jeho manželky, nevedno...

Nenaplnená túžba
Od krízy uplynul už druhý rok a zdá sa, že medzi Adrianou a Chrisom opäť všetko klape, ako má. Po utíchnutí aféry začali obaja vážne uvažovať nad kúpou prvej spoločnej nehnuteľnosti, čo sa im za roky v manželskom chomúte zatiaľ stihnúť nepodarilo. „Sťahovanie do Bratislavy bol z veľkej časti jeho nápad. Hlavné mesto pozná lepšie ako ja. Vždy, keď pricestujeme, som zavretá niekde vo fotoštúdiu alebo sa venujem pracovným povinnostiam. Christian má voľno a užíva si ho, prechádza sa mestom, vysedáva v kaviarničkách. Naozaj má Bratislavu rád. Posledné týždne o inom ako o sťahovaní sa na Slovensko ani nehovorí,“ rozhodla sa splniť túžbu svojmu životnému partnerovi tým, že si v Bratislave vybrala a zarezervovala byt.

V ňom by chceli nielen spokojne žiť a tráviť prevažnú časť roka, no tiež by doň radi priviedli aj svojho prvého a snáď nie jediného spoločného potomka. Manekýnka totiž čoraz častejšie rozmýšľa nad deťmi, po ktorých začala túžiť iba prednedávnom. Dovtedy totiž uprednostňovala pohodlie samoty a bezstarostného života vo dvojici. „Nie som tehotná. Mama mi volá každý druhý deň s rovnakou otázkou, vždy ju sklamem. Predstava materstva ma však láka,“ zamyslela sa príležitostná herečka, ktorej biologické hodiny tikajú čoraz hlasnejšie.

„Som rada, že som čakala až doteraz. Každá žena má svoj čas, keď si uvedomí, že by chcela rodinu. Ten môj nastal teraz a je to krásne. Veď už samotný moment, keď sa začnete pohrávať s myšlienkou na bábätko, je šťastný,“ neskrýva úsmev, pričom vzápätí dopĺňa, že by si najviac priala synčeka, ktorý by bol vernou kópiou jej milovaného Christiana. Naopak manžel je presvedčený o tom, že budúci mladý pán Karembeu bude chlapec ako buk, čo neskôr uplatní ako boxer.

Autor: VERONIKA VANDRAŠEKOVÁ
Foto: archív Management, Isifa, ČTK 

- - Inzercia - -