Dnes je štvrtok, 18.júl 2019, meniny má: Kamila
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Thomas Puskailer predstaví hudobnú komédiu o slovenskom šoubiznise!

január 15, 2015 - 10:10
Spevák Thomas Puskailer pripravil hneď na úvod roka bombu! 12. februára predstaví hudobnú komédiu „Slovak Showbiz For Beginners“, ktorej je autorom aj hlavným predstaviteľom. Komédia prezradí detaily o slovenských celebritách a publiku predvedie ako to v šoubiznise funguje.

Ostrieľaná dvojica Thomas Puskailer a Martin Madej vás v predstavení „Slovak Showbiz For Beginners“ pobaví a zároveň presvedčí o tom, že stať sa slovenskou celebritou nie je vôbec jednoduché! 

Už 12. februára 2015 sa v jedinečnej hudobnej komédii s názvom „Slovak Showbiz For Beginners“ predstavia známi fešáci a speváci - Thomas Puskialer a Martin Madej. Ostrieľaný tandem názorne vysvetlí ako sa stať celebritou na Slovensku a vtipne odkryje to, čo sa deje "za oponou". 

Inšpirácia na Slovak Showbiz for Beginners sa zrodila prirodzene, pretože tu žijem a pohybujem sa v šoubiznise. Počas spoločných projektov s Martinom Madejom sme sa v rámci rôznych tém rozprávali aj o celebritách a známych osobnostiach. Niekedy sme sa veľmi zabavili. Začal som rozmýšľať nad komédiou o tom, ako funguje slovenský šoubiznis, v ktorej by som spojil divadlo, šou, hudbu a spev. S týmto nápadom som oslovil Eduard Kudláča, ktorý myšlienku spracoval, napísal scenár a ujal sa réžie“ vysvetlil Thomas Puskailer.

Thomas Puskailer hrá v predstavení speváka prichádzajúceho hľadať slávu na Slovensko a Martin Madej  producenta a speváka  "za vodou".  Obaja sú kamaráti a niekoľkoroční kolegovia, takže si spoluprácu na hudobnej komédii nevedia vynachváliť.

„Spolupráca je výborná, Martin je úžasný človek, kamarát, spevák a umelec. Vždy sa veľmi dobre zabavíme a to sa odzrkadľuje aj na javisku, diváci tú pozitívnu energiu cítia. Takže aj na premiére Slovak Showbiz For Beginners čaká publikum večer plný smiechu, zábavy, hudby, spevu. Všetci pôjdeme domov s veľký úsmevom“ doplnil. 

Nenechajte si ujsť paródiu na talkshow o hľadaní slávy, ktorá vám satirickou formou objasní pomery v slovenskom šoubiznise. Podarí sa naučiť začínajúceho speváka správať tak, ako sa na pravú slovenskú celebritu patrí? Príďte sa presvedčiť sami na premiéru 12. februára 2015 o 19:00 do Nemeckého Kultúrneho Domu v bratislavskej Rači

Viac na slovakshowbiz.sk

Zdroj a foto: RED, Propagandahouse

- - Inzercia - -