Dnes je streda, 24.apríl 2019, meniny má: Juraj
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Thomas Puskailer zverejnil novú skladbu Have It All Tonight

jún 24, 2014 - 14:45
Interpret známy najmä vďaka pôsobeniu v obľúbenej speváckej súťaži Česko Slovensko hľadá SuperStar vydáva každý mesiac novú pieseň.
Slovensko-holandský spevák Thomas Puskailer zverejnil novú skladbu Have It All Tonight. Tridsaťtriročný interpret na novinke opäť spolupracoval s textárom a skladateľom Billom Grainerom. O produkciu sa postaral Miroslav Vrlík.
 
„Skladba sa po slovensky volá Mať všetko dnes v noci. Je o túžbe po láske, o živote s milovanou osobou, s ktorou chceme prežívať každú noc naplno. Je to komerčne-progresívna skladba s nádychom dance. Kvôli textu som sa spojil s Billom Grainerom z New Yorku. Začali sme tvoriť text aj melódiu, Bill mi poslal návrh a spolu sme ho doladili,“ vyjadril sa o nahrávke Puskailer. 
 
Nová pieseň je štvrtou zo série skladieb, ktoré Puskailer postupne vydáva každý mesiac. „Po desiatej skladbe vydám celý album a na niektoré single budeme nakrúcať aj klipy. Have It All Tonight je moja štvrtá skladba a 'odpočítavanie' stále beží. Je to pre mňa veľká výzva, lebo sa učím od výborných producentov a hudobníkov. Som veľmi vďačný, že som mohol s nimi spolupracovať. Veľmi ma to baví,“ uviedol Thomas Puskailer, ktorý sa okrem vydávania ďalších piesní chystá s Máriou Čírovou nakrútiť videoklip k spoločnej skladbe I Feel Good. 
 
 
Infoblok:
Thomas Puskailer sa do povedomia verejnosti dostal v prvej sezóne súťaže Česko Slovenská SuperStar. Na konte má album Make Believe (2012). Štyri piesne z nahrávky produkoval s Joeom Dworniakom, producentom Duran Duran a Paula McCartneyho. Okrem spevu sa venuje aj herectvu a modelingu.
 
Zdroj: SITA
Foto: facebook Thomasa Puskailera

- - Inzercia - -