img
Horoskop na 21.11.2014
Baran
Baran
Baran
Baran
Dnešný piatok je Mesiac v sextile s Marsom. To vám môže dávať pocit, že zvládnete všetko. Vaša bojovnosť stúpne, ale pozor, aby ste neboli na druhých až drzí. Budete kalkulovať. Na dvoch stoličkách sa však nedá dlho sedieť. Môžete dopadnúť tak, že nebudete mať miesto ani na jednej. Masáž stimuluje činnosť mazových žliaz, má regeneračné účinky na vlasy i pokožku. Ste náchylní na infekčné choroby.
späť
Býk
Býk
Býk
Býk
Dnešný piatok je vaša planéta, Venuša, v zhoršenom postavení, v kvadratúre s planétou fantázií, Neptúnom. Opatrne preto s reakciami vo vzťahoch. Často sa v tomto období, nielen dnes, vyskytne zrada, nevera, sentimentalita, predráždená fantázia, či neprirodzená zmyselnosť. Využite svoju inteligenciu na tvorbu dlhodobých plánov alebo na ďalšie štúdium. Pomôže známy, vybavte si stretnutie.
späť
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Je veľmi pravdepodobné, že dnešný piatok dostanete nejakú správu, ktorá vás aj poteší. Vo vzťahoch však opatrne, lebo aj v planetárnych energiách je to teraz zložité. Neptún s Venušou majú medzi sebou napäté vzťahy. Tie pocítite i na sebe i vy. Urobte zmierlivé gesto, je čas. Pochybné známosti kazia charakter! Príčiny svojej nervozity budete zas mylne hľadať vo svojom okolí, nie v sebe.
späť
Rak
Rak
Rak
Rak
Nejestvuje nič skutočne cenné, čo možno dosiahnuť bez práce a námahy. Dávajte si pozor na slová, ktoré použijete na svoju obhajobu. Nebolo by veľmi múdre provokovať. Váš Mesiac je totiž dnešný piatok v konjunkcii s Merkúrom. Budete výrečnejší. Nespokojnosť, vyčerpanie a napätie po psychickej stránke zažeňte peknou spomienkou. Pitím vody podporíte vylučovanie škodlivín, jedzte jesenné ovocie a listovú zeleninu.
späť
Lev
Lev
Lev
Lev
Luna v Škorpiónovi na vás dnešný piatok nemá pozitívny vplyv, vyčerpáva vás. Zato vás podporuje planéta Jupiter. Ten prejde všetkými znameniami zverokruhu zhruba za 12 rokov, preto do leta bude mať ešte na vás a vaše aktivity pozitívny vplyv. Rozmarný priateľ však potrápi dušu. Zrejme to zo začiatku vyzeralo inak. Je lepšie ľutovať, že sme niečo zažili, než ľutovať, že sme nezažili nič.
späť
Panna
Panna
Panna
Panna
Dôverujte si, aj dnešný piatok, že bude postupovať dobre. Aj keď vo vás hádka možno vyvoláva hrôzu, nechcite radšej nikoho urážať tým, že budete hovoriť veľa malých milosrdných lží. Odvrátenou stranou síl medzi Marsom a Neptúnom je, že tie nevinné klamstvá sa nakoniec zmenia na jednu ohromne veľkú nehoráznu lož. Vaša zlatá stredná cesta vždy k dobrému cieľu spoľahlivo dôjde.
späť
Váhy
Váhy
Váhy
Váhy
Plánujte s rozletom a planéty budú dozerať na realizáciu. Bude vás to stáť námahu, ale to skoro oceníte. Premyslite si, či niekoho neotravujete prehnanými požiadavkami, alebo či niekoho nepreháňate pre svoje potešenie. Potrebujete rovnováhu. Dnešný piatok by ste mohli nepredvídane urobiť z maličkosti veľký problém. O to vám určite nejde. To len vaša Venuša nemá pokojné, ale hádavé energie s planétou Neptún.
späť
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Slnko podporí od 21. novembra dobrou pozitívnou, kozmickou podpornou energiou vaše rodinné, ale i ostatné vzťahy. Pre niektorých ľudí sa otvoria nové obzory. Najšťastnejší je ten, kto má najmenej žiadostí. Dostanete pod kontrolu zbytočné výdavky. Erotické energie budú tvrdé, nie veľmi romantické. Pluto, váš patrón, prejde všetkými 12. znameniami zverokruhu asi za 248 rokov.
späť
Strelec
Strelec
Strelec
Strelec
Nevrav vždy čo vieš, ale vždy sa snaž vedieť čo vravíš! Nepodľahnite impulzívnym reakciám, ktoré by vás neskôr mohli mrzieť. Pôsobia na vás aj napäté sily planéty Urán, ktoré vnášajú do mysle nestabilitu. Moderný človek myslí, že stráca čas, keď nerobí veci rýchlo, a dakedy nevie, čo si s časom počať. Premasírujte si chodidlá, hlavne palce na nohách, uvoľníte akupresúrne body tela.
späť
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Peniaze často poznačia i city. Neznechucujte sa tým, čo nemôžete zmeniť, hoci ste si všetko tak pekne naplánovali. Situácie sa často skomplikujú nie vašou vinou. Vždy sa dá vymyslieť kompromis. Mozog je na to, aby myslel. Mesiac je dnešný piatok v konjunkcii s Merkúrom, a to podporí i vašu variabilitu. Nedajte sa ničím vyplašiť. Zháňajte nové informácie. Toto obdobie je ťažšie pre všetkých.
späť
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Kto začal, má už polovicu urobenú. Hoci si všeličo vymyslíte, mnoho toho aj dnešný piatok dokážete. Pred vami sú rôzne aktivity, ktoré dajú zabrať rozumu. Luna je v sextile s Marsom a Plutom. Síl, i preto, aj na vyriešenie spoločenských problémov budete mať dosť. Od vašich i terajších spoločenských rozhodnutí bude závisieť osud mnohých ľudí. Dajte pozor, aby ste nikoho neurazili. Ten by mohol zmariť vaše zámery.
späť
Ryby
Ryby
Ryby
Ryby
Venujte sa aktivitám, ktorým rozumiete, napĺňajú vás a zároveň sú užitočné i iným. Nevšímajte si hlúpe poznámky. Prestaňte sa zlostiť s problémami v partnerských vzťahoch. Planéta Venuša je v kvadratúre s vaším Neptúnom. To sú energie, ktoré podporujú konflikty a následný smútok. Ľudia zabudnú, čo ste povedali, zabudnú, čo ste urobili, ale nikdy nezabudnú, ako sa vedľa vás cítili.
späť
horoskop od moneo.sk
 

V najnovšom čísle týždenníka STAR sa dočítate:

Zdielať tento článok

Majka Demitrová niekoľko mesiacov po smrti manžela Paľa Demitru rozpredáva jeho majetok.

V najnovšom čísle týždenníka STAR sa dočítate:

Dcéry Karla Gotta - dve sú krásne a dve zvlástne.
Star paparazzi našiel Martinu Moravcovú na pláži so svojou dvojročnou dcérou.  Vrátila sa plavkyňa späť na Slovensko?
Zuzana Plačková chce preraziť v televízii, láka ju moderovanie.

Hviezdy mrzí, že sme drzí!
Nový týždenník STAR už v predaji. 


Autor: RED
Foto: Archív

© 2014 STAR production s.r.o. | Odkazy Created by ActivIT