img
Horoskop na 03.03.2015
Baran
Baran
Baran
Baran
Holistická karta na zamyslenie: Rovnováha Zamyslite sa nad tým, ako dodržiavate rovnováhu v svojom živote. Človek potrebuje k svojmu životu nielen uspokojenie svojich fyzických potrieb správnou výživou, ale má mať i svoje koníčky, priateľov, dostatok lásky i prácu, ktorá ho uspokojuje. Nemusí byť však všetko perfektné. Skúste si dopriať z každého tak akurát! Ak robíte jednu činnosť dlho, skúste ju vystriedať inou.
späť
Býk
Býk
Býk
Býk
Holistická karta na zamyslenie: Odpustenie Vedieť odpustiť tak naozajstne tým, ktorí nám ublížili, alebo nekonali tak, ako sme my chceli, je veľkým majstrovstvom a obdivuhodným činom. Naoko niekedy odpúšťame, ale potom sa to akosi vracia späť. Veriaci človek má pomoc od anjelov a vyšších bytostí. Asi tu bude treba začať. Pri odpúšťaní veľmi pomáha úprimná modlitba.
späť
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Holistická karta na zamyslenie: Pozitívne myslenie Všetko zlé, je na niečo dobré. Vaše znamenie berie väčšinou veci života realisticky. Každý však máme svoje ťažšie i ľahšie chvíle. Ak sa vám práve teraz prihodilo niečo nepríjemné, hľadajte v tom zmysel, prečo sa vám to stalo. Nerepcite na svoj osud, ale poďakujte za túto lekciu života, ktorá vám možno dá viac, ako keby ste zažili len príjemné chvíle.
späť
Rak
Rak
Rak
Rak
Holistická karta na zamyslenie: Zvieratá Karta nám naznačuje, aké sú v živote ľudí dôležité mačky, psy, kone i trebárs papagáje. Tie posledne menované rozveselia osamelého človeka svojim škriekavým štebotaním. Terapiu jazdy na koňoch uznávajú aj vedci a lekári. Prítulný pes či mačka dávajú človeku liečivú a láskavú energiu a nezanedbateľný pocit spolupatričnosti.
späť
Lev
Lev
Lev
Lev
Holistická karta na zamyslenie: Prijímanie ostatných Žijeme všetci spolu na tejto planéte ako na jednej lodi. Sám by iste nechcel byť skoro žiaden z nás. Má to svoju príčinu, ak teraz možno stretávate ľudí, ktorých ťažko prijímate. Skúste rešpektovať rozdiely medzi vami a jedincami, ktorí sa vymykajú z rámca spoločenskej konvencie, teda podľa vášho názoru. Je to ťažké, ale skúste ich pochopiť.
späť
Panna
Panna
Panna
Panna
Holistická karta na zamyslenie: Výživa To čo jeme, sa odráža aj na našom zdraví i psychike. Priveľa mäsa vyvoláva u človeka agresivitu. Bez neho je však človek apatický, bez ohňa. Správnym vegetariánom treba vedieť byť! Preto ak dôkladne neovládate čím všetkým si treba stravu dopĺňať, ak nejete mäso, neriskujte! Skúste však teraz jesť viac živej stravy, t.j. surového ovocia a zeleniny. Nebude vás trápiť žiadna únava a kilá, ...
späť
Váhy
Váhy
Váhy
Váhy
Holistická karta na zamyslenie: Práca Aké šťastie je mať zamestnanie, ktoré človeka naplňuje, a je pritom užitočné i pre ostatných! Pri práci je aj naša myseľ v strehu a telo aktívne spolupôsobí. Zamyslite sa, či vás vaša práca napĺňa. Ak nie, skúste ju zmeniť. Verte si, že to ide i v dnešnej dobe, len treba chcieť. O akom povolaní ste snívali, keď ste boli deti? Sny sa vám môžu splniť!
späť
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Holistická karta na zamyslenie: Viera Máme slobodnú vôľu. Presviedčať nasilu niekoho, aby veril v Boha, nemá veľký význam. Pravdou však je, že veriaci človek nie je nikdy sám. Veriť sebe, či svojmu presvedčeniu v dobro, pomáha mať istý zmysel života. Preto si verte a nechajte sa viesť svojim vnútrom k pravde vo vyššiu moc a dobro. Bude sa vám dariť ľahšie prekonávať úskalia, ktoré život prináša.
späť
Strelec
Strelec
Strelec
Strelec
Holistická karta na zamyslenie: Spiritualita Duchovnosť alebo spiritualita nám mnohým dáva zmysel života. Uvedomujeme si ňou fakt, že nemáme len fyzické telo, ale aj ducha a dušu a svoj vnútorný svet. Možno práve teraz potrebujete chvíľu pre seba a vojsť do tohto krásneho sveta, kde ste s bytosťami, ktoré mnohí nevidíte, ale tušíte či cítite, že tu sú. Netreba sa ich báť, ale ani podceňovať ich prítomnosť.
späť
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Holistická karta na zamyslenie: Prírodná medicína Vaše zemské znamenie má blízko k prírode. Tu je už iba krôčik k tomu, aby ste mysleli na recepty našich babičiek, ale aj využívali novodobé poznatky o prírodnej liečbe rôznych zdravotných neduhov. Preventívne jedzte čerstvú zeleninu a ovocie, alebo z nich pite šťavy. V tomto období si viac ako inokedy varte bylinkové čaje, ktoré napomáhajú tráveniu a liečia dýchacie orgány.
späť
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Holistická karta na zamyslenie: Výzva Človek, ktorý stojí na jednom mieste dlhodobo, stagnuje. Život je pohyb, aj keď nie stále pohodový a taký ako by sme chceli my. Ak sa vám prihodilo niečo neočakávané alebo dokonca nepríjemné, berte to ako výzvu, že sa máte uberať iným smerom. Na druhej strane si určitú výzvu od života môžete uvedomiť i sami, ak sa pre teraz nudíte vo vzťahu či práci. Zmena môže prísť aj z vašej strany.
späť
Ryby
Ryby
Ryby
Ryby
Holistická karta na zamyslenie: Relaxácia Rýchly a konzumný spôsob života, kedy chceme mať veľa hmotných vecí, nás odpája od toho, čo vlastne naozaj potrebujeme. Relaxáciou myslíme takú činnosť, ktorá nás upokojí, a to čítanie obľúbeného žánru literatúry, prechádzka, cvičenie alebo iná činnosť, pri ktorej zabudnete na svoje problémy, respektíve po nej ich ľahšie zvládate. Doprajte si aj dostatok spánku.
späť
horoskop od moneo.sk
 

V najnovšom čísle týždenníka STAR sa dočítate:

Zdielať tento článok

Majka Demitrová niekoľko mesiacov po smrti manžela Paľa Demitru rozpredáva jeho majetok.

V najnovšom čísle týždenníka STAR sa dočítate:

Dcéry Karla Gotta - dve sú krásne a dve zvlástne.
Star paparazzi našiel Martinu Moravcovú na pláži so svojou dvojročnou dcérou.  Vrátila sa plavkyňa späť na Slovensko?
Zuzana Plačková chce preraziť v televízii, láka ju moderovanie.

Hviezdy mrzí, že sme drzí!
Nový týždenník STAR už v predaji. 


Autor: RED
Foto: Archív

© 2015 STAR production s.r.o. | Odkazy Created by ActivIT