img
Horoskop na 18.09.2014
Baran
Baran
Baran
Baran
Plánujte si hodinu po hodine tak, aby nedošlo k slovným úrazom. Pozor si dajte hlavne doma. Deň s Mesiacom v Rakovi vás možno bude nútiť robiť veci, ktoré sú vám proti srsti. Najlepšie bude dopredu rátať s úskaliami, ktoré vám môžu prísť do cesty. Ak denne sledujete pohyb Luny znameniami, tak už asi poznáte, svoje reakcie na okolie, preto sa podľa toho zariaďte.
späť
Býk
Býk
Býk
Býk
Príroda nás obdaruje každý deň svojimi plodmi a my zberáme úrodu svojej práce. V záhradách i na poliach, ale aj v sebe. Cez priaznivé obdobie Panny môžete načrieť i do tých problémov, do ktorých sa vám nechcelo. Inou možnosťou je počkať do obdobia Škorpióna, ale to už bude ťažšie. Môže sa vám stať, že vtedy budete okolnosťami prinútení, aby ste už konali, lebo spomínané znamenie tvorí s vami opozíciu.
späť
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Vnímajte s láskou svojich blízkych, pre ktorých treba teraz vytvoriť príjemné domácke prostredie. Možno bude iné ako u susedov, ale vy si zanechajte svoju osobitosť. Veď vás blízki poznajú a majú vás radi. To hlavné, čo máte mať teraz na mysli, je odpustenie a pochopenie tých, ktorí jednali inak, ako ste to predpokladali. Vtedy prežijete tieto dni, kedy vám Slnko žiari na váš domov tak, ako to potrebujete.
späť
Rak
Rak
Rak
Rak
Dnes budete oveľa vnímavejší a dorozumiete sa lepšie s vašim okolím, ak teda budete o to stáť. Podarí sa vám plniť mesačný plán, ktorý ste si dali. Iste bude v ňom dosť priestoru na stretávanie sa s priateľmi pri rôznych zaujímavých rozhovoroch, medzi ktorými nebude chýbať téma o politike, športe ale napríklad aj výmena receptov. Ak máte kulinárskeho koníčka, možno zorganizujete ochutnávku či dokonca súťaž vo varení gulášu.
späť
Lev
Lev
Lev
Lev
Mesiac v Rakovi praje citlivému prístupu k informáciám, ktoré vnímame viac emočne ako prakticky, ako sa vraví, sedliackym rozumom. Nájdite si večer čas na kultúru a posedenie s priateľmi. Možno vezmete i fotky z dovoleniek. Úprimný záujem z vašej strany iste poteší. Nezabúdajte však, že vedieť počúvať je potrebné, aby malo stretnutie spokojnosť na oboch stranách.
späť
Panna
Panna
Panna
Panna
Slnko je ešte pár dní vo vašom znamení, aby vám posvietilo jasným lúčom na vaše budúce ciele. Luna je dnes vo vašom dome priateľstva, preto nebude od veci sa pozhovárať o vašej budúcnosti s ozajstným priateľom. Iste netreba vešať na nos všetko bežným kamarátom. Ako viete, rozdiel medzi kamarátom a priateľom nie je len slovnou hračkou. Úprimných priateľov je málo. Kamarátov pri pive, hlavne ak platíte, je veľa!
späť
Váhy
Váhy
Váhy
Váhy
Dnešný deň ešte pociťujete nervozitu, vyvolávanú kvadratickým pôsobením Mesiaca v Rakovi. Môžete sa stretnúť s napätím vo vzťahoch, hlavne so ženami. Uvedomte si terajší váš vzťah k matke. Buďte tolerantní voči jej námietkam a večnému vychovávaniu, hoci ste už dospelí. Možno sa len vidíte v inom svetle ako ona vidí vás. Ak už nie je medzi živými, zapáľte sviečku zakaždým, keď si na ňu doma spomeniete.
späť
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Ak budete vyžarovať spokojnosť, pritiahnete si takých ľudí k sebe. Na druhej strane ak sa budete často čertiť, budete mať v okolí samých nepríjemných ľudí. Nezabúdajte však aj na svoje telo. Dobre je sa riadiť podľa pohybu Mesiaca, ako ide jednotlivými znameniami. Tentoraz je Luna v Rakovi. Venujte sa dnes svojmu žalúdku i pľúcam. Jedzte doma uvarené jedlá, ktoré budú diétnejšie.
späť
Strelec
Strelec
Strelec
Strelec
Slnko je ešte do utorka v Panne, s ktorou máte vo zverokruhu kvadrát. Pociťovať to môžu hlavne tí Strelci, ktorí majú presne tri mesiace pred narodeninami. Energie môžete mať pomenej, lebo vám ju odoberá pocit, že nestihnete všetko dotlačiť do zdarného konca, myslím tým do vašich narodenín. Zachovajte diplomaciu v styku s ľuďmi, a to najdôležitejšie, priznajte si chybu, ak ste ju urobili.
späť
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Malé nepríjemnosti v práci zvládnite s optimistickým, ale nie sarkastickým, úsmevom. Vážte slová, Merkúr je k vám nepríjemne naklonený. Pri matke si radšej zahryznite do jazyka, asi by vašim narážkam tentoraz nerozumela. Nezabúdajte na vychádzky do prírody. Večer si naplánujte pokojnú prechádzku. Najlepšie s tými, ktorí vám rozumejú. Luna je totiž ešte aj dnes v opozičnom Raku.
späť
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Merkúr je vo vzdušných Váhach, a to je pre vás priaznivé znamenie. Bude sa dariť hlavne v komunikácii s priateľmi. Mesiac je v Rakovi, ktorý je citlivý na žalúdok. Zamerajte sa v tomto období na zdravú výživu a normálnejšiu životosprávu. Pri pravidelnom pohybe pôjdu dole aj nejaké kilogramy, ktoré ste nabrali v minulom kritickejšom období pobytu Slnka v Levovi, kedy mnohí zajedajú stres rôznymi pochúťkami bez ladu a skladu.
späť
Ryby
Ryby
Ryby
Ryby
Počas pobytu Slnka v Panne ste mohli pociťovať napätie, lebo tvorí v zverokruhu s vašim znamením opozíciu. Neznamená to, že sa nemáte tešiť s doznievajúcimi lúčmi letného Slnka! Dnes by ste mali mať napríklad celkom dobrú náladu, ku ktorej vám prispieva aj Mesiac v Rakovi. Ak si večer dáte pozor a nebudete sa prejedať, ráno vstanete plní síl a optimizmu. Jedzte teraz viac živej stravy, ktorá je vypestovaná prevažne vo vašom okolia.
späť
horoskop od moneo.sk
 

V najnovšom čísle týždenníka STAR sa dočítate:

Zdielať tento článok

Majka Demitrová niekoľko mesiacov po smrti manžela Paľa Demitru rozpredáva jeho majetok.

V najnovšom čísle týždenníka STAR sa dočítate:

Dcéry Karla Gotta - dve sú krásne a dve zvlástne.
Star paparazzi našiel Martinu Moravcovú na pláži so svojou dvojročnou dcérou.  Vrátila sa plavkyňa späť na Slovensko?
Zuzana Plačková chce preraziť v televízii, láka ju moderovanie.

Hviezdy mrzí, že sme drzí!
Nový týždenník STAR už v predaji. 


Autor: RED
Foto: Archív

© 2014 STAR production s.r.o. | Odkazy Created by ActivIT