img
Horoskop na 29.01.2015
Baran
Baran
Baran
Baran
Slnko vám teraz, kým je v znamení Vodnára, nedáva toľko pozitívnych kariérnych síl, lebo je v opozícii s planétou Jupiter, hoci je v ohnivom živle. Vaše myšlienky i životný náhľad sa teraz nesie v znamení pochybností a nedôvery. Maximálne dôverujte svojmu úsudku a dosiahnete ciele, o ktorých už nejaký čas snívate. Na jednej strane nie je zlé rýchle sa rozhodnúť, na druhej však neviete odhadnúť reakcie ostatných.
späť
Býk
Býk
Býk
Býk
Vaše vnútorné a vonkajšie ja by malo byť dnešný štvrtok v zhode. Zvýraznená je vaša pracovitosť a praktickosť. Vyzerajte úžasne, cíťte sa úžasne a majte úžasné nápady, aspoň tak si to v mysli opakujte a vsugerovávajte. Ste cieľavedomí a praktickí. K cieľu sa približuje pomaly, dôstojne, ale i iste. Mnohých vás môže dnes prenasledovať nádcha, urologické, črevné a gynekologické problémy.
späť
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Mesiac včera prešiel o 23.36 hod. do vášho znamenia Blížencov. Dnešný štvrtok nebude pre vás zlý deň. Napriek tomu z napätia nielen dnešného dňa sa môže všeličo prejaviť na vašej nervovej sústave. Planéty majú komplikované energie. Ak si chcete partnera udržať, nespútavajte ho na veľmi tesno. Dnes experimentujte. So všetkým. Skúste niečo vylepšiť v kuchyni, v kancelárií, v obývačke, či v spálni.
späť
Rak
Rak
Rak
Rak
Mesiac je dnešný štvrtok v kvadráte s planétou Venušou, ale aj Neptúnom. Na citlivú strunu vás naladia aj tieto astrologické vplyvy. Vaša rodičovská inteligencia však zvíťazí i teraz. V týchto dňoch buďte v správnom čase na správnom mieste. Posilní to vaše sebavedomie. Málo spánku poškodzuje mozog a zasahuje aj centrum sexuality. Majte chuť žiť a prežívať naplno každý jeden okamih, zapáči sa vám to.
späť
Lev
Lev
Lev
Lev
Mesiac je v kvadráte s Venušou, Neptúnom, ale v trigóne s vaším Slnkom. Dnešný štvrtok sa vám, i preto, bude chcieť vytrvalejšie pracovať, ale aj snívať a milovať. Dbajte, aby ste si udržali jasnú deliacu čiaru medzi súkromným a verejným, či pracovným životom. Ak si ich práve teraz pomiešate, nijako vám to neprospeje. Môže vám niekto blízky ochorieť, preto si vždy vytvorte aspoň malú časovú i finančnú rezervu.
späť
Panna
Panna
Panna
Panna
Mesiac je v kvadráte s planétou Venušou. Nebude sa vám dariť až tak ideálne v láske. Aj pri nákupoch musíte byť opatrnejší, lebo by ste mohli nakúpiť veci pod psychickým stresom, a onedlho by ste s nimi neboli spokojní. Neskôr kúpite veci kvalitnejšie, výhodnejšie a praktickejšie. Nechajte časť starostí aj na partnerovi. Nie vždy je kariéra to najdôležitejšie, čo musíte dosiahnuť!
späť
Váhy
Váhy
Váhy
Váhy
Slobodu ste schopní získať, len ak sa úplne zbavíte prežitých návykov. Nepodceňovať drobné zdravotné problémy. Infekcie, najmä vírusové, by niekedy prebehli nepozorovane, ak by sa nezjavila únava. Predchádzajte problémom vylučovacej sústavy pitným režimom, založeným na ľahkých nápojoch. Treba si poriadne prečítať každú zmluvu ešte pred jej podpísaním, zvlášť dnešný štvrtok.
späť
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Zachovajte si duševnú pohodu a čistú myseľ. Buďte otvorení, mnohé sa tým isto vyrieši. Nervozita a podráždenosť. Oslabené máte pohlavné orgány, močový mechúr, prostatu a konečník. U žien menštruačné problémy, ba až frigidita z psychiky. S Býkmi budete fungovať systémom buď veľké áno, alebo zaťažujúce nie. Pozor na všetko, čo je nefér a neseriózne. Váš čas ešte príde. Právo je na vašej strane.
späť
Strelec
Strelec
Strelec
Strelec
Dnešný štvrtok vaše znamenie zaskočí naliehavý telefonát, alebo dopis s prekvapivou správou. Bude nutné všetko iné nechať a zmobilizovať sily. Pri rozhodovaní sa objaví zjavná nevyváženosť. Riaďte sa heslom ži a nechaj žiť. Nepredstierajte záujem o to, čo vás nezaujíma. Vy máte zmysel pre krásno a vyváženosť. Viete si vážiť aj svoje zdravie. Pozor na nenápadné prechladnutie ľadvín.
späť
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Mesiac je dnešný štvrtok v opozícii s vašou planétou, Saturnom. Pozor na emócie, ktoré sa vám vyskytnú v biznise, kariére, či financiách. Budete mať pocit zabrzdenia vašich aktivít. Potrebovali by ste si oddýchnuť od všetkého a všetkých. Potrebujete relax a tak neváhajte, pôjde to aj bez vás. Únava je pocitom telesnej alebo intelektovej vyčerpanosti. Pred spaním si dajte upokojujúci banán.
späť
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Sami sa stávajte strojcom svojho šťastia, a tak využite súčasné priaznivé sily, ktoré vám podporuje i Slnko vo vašom znamení. Napadne vás nečakaná spásonosná myšlienka. Bude vám to jasnejšie myslieť, prebudí sa intuícia a citlivosť. Využite to. Spokojnosť a veselá myseľ sú polovica zdravia. Ľadvinové kamene, či piesok sú aj z problémov v partnerstve. Zima je už taká, aká je, netreba ju ignorovať.
späť
Ryby
Ryby
Ryby
Ryby
Nemiňte si všetky úspory naraz, hoci vás to nude dnešný štvrtok zvádzať. Mesiac je totiž v kvadráte, zlom postavení, nielen s Venušou, ale aj vaším Neptúnom. Musíte postupovať so vzťahmi, ilúziami, ale aj s financiami s veľkou opatrnosťou. Ak budete mať správny prístup, môžete to zariadiť tak, aby okolnosti pracovali vo váš prospech, nie proti vám. Bojazlivosť vám nepomôže. Zamerajte sa radšej zmysluplnejšie.
späť
horoskop od moneo.sk
 

V najnovšom čísle týždenníka STAR sa dočítate:

Zdielať tento článok

Majka Demitrová niekoľko mesiacov po smrti manžela Paľa Demitru rozpredáva jeho majetok.

V najnovšom čísle týždenníka STAR sa dočítate:

Dcéry Karla Gotta - dve sú krásne a dve zvlástne.
Star paparazzi našiel Martinu Moravcovú na pláži so svojou dvojročnou dcérou.  Vrátila sa plavkyňa späť na Slovensko?
Zuzana Plačková chce preraziť v televízii, láka ju moderovanie.

Hviezdy mrzí, že sme drzí!
Nový týždenník STAR už v predaji. 


Autor: RED
Foto: Archív

© 2015 STAR production s.r.o. | Odkazy Created by ActivIT