img

Horoskop na 31.03.2015
Baran
Baran
Baran
Baran
Nahrávajú vám viaceré planéty, Slnko, Luna a dnes ešte aj patrón Mars, ktorý onedlho odíde z vášho znamenia. Ak máte v hlave určitú svoju ideu, je to dobre, ale nevnucujte ju iným. Každý dospelý človek zodpovedá sám za seba. Mohlo by to byť neskôr použité proti vám a to by ste asi nechceli! Venujte sa trochu aj svojmu zdraviu a skúste dnes vynechať mastné a sladké múčne jedlá. Večer sa venujte svojim blízkym, najmä partnerovi.
späť
Býk
Býk
Býk
Býk
Oživte dnes atmosféru okolo seba. Poobzerajte sa doma, čo by ste mohli zlepšiť či zútulniť vo svojom príbytku. Nemusí to byť nič nákladné, často stačí inak postaviť nábytok, alebo zmeniť farbu napríklad posteľnej bielizne. Ak cítite určitú duševnú bolesť, čo nie je až tak nezvyklé, uvedomte si, precíťte, odkiaľ prichádza. Často aj od nás samých, lebo sa nevieme prijať takí akí sme.
späť
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Ráno začíname s čistým nepopísaným papierom a večer už na ňom máme obrazy, ktoré sme do neho zakreslili počas dňa. Dnes budete možno skúšaní tým, či viete pomôcť svojmu blížnemu. Dokážete prejaviť nezištnú lásku, alebo sa o niekoho postarať len tak, aby tom nik nevedel? Nemáte teraz niekoho známeho v nemocnici, alebo doma na maródke? Zavolajte mu, či niečo nepotrebuje.
späť
Rak
Rak
Rak
Rak
Možno máte vo svojom okolí ľudí, ktorí vám sú pozitívnymi príkladmi v niektorých oblastiach života. Na druhej strane, nakoniec aj pozorovanie negatívnych ľudí nám prináša určité poznanie, ktoré obohacuje náš život. Treba ich pochopiť, prečo konajú tak, ako konajú. Ak vás taký človek požiada o pomoc, možno ste práve vy pre neho pozitívna autorita, ktorá ho posunie dopredu k lepšiemu životu.
späť
Lev
Lev
Lev
Lev
Pokračujte v pozornom plánovaní vášho nového lunárneho mesiaca. V minulom období ste prešli rôznymi i ťažšími skúškami, z ktorých ste sa hádam poučili. Máte priaznivo postavené Slnko voči vášmu znameniu a je teraz pri ňom teraz viacero planét. Bez väčšej námahy môžete teraz zvládnuť kusisko práce. Využite to a snažte sa urobiť čo najviac pre blaho iných i samých seba.
späť
Panna
Panna
Panna
Panna
Vás ľudia často prosia o pomoc. Panna má svoju prioritnú úlohu byť služobníkom, myslím tým za správnu vec či ideu. Aj tu si netreba mýliť a zamieňať pojem z dojmom. Služba neznamená byť druhým obyčajnou slúžkou. Je to vážna a dôležitá funkcia, na ktorú máte práve vy predpoklady. Možno vás tieto riadky naladia v tomto duchu, a vy porozmýšľate, v čom by ste mohli poslúžiť ľudstvu.
späť
Váhy
Váhy
Váhy
Váhy
Ak si chce niekto udržať vzťah, nesmie mať len veľké nároky na toho druhého, ale i na seba. Zázračná a pritom jednoduchá formulka: „Ospravedlňujem sa“, ešte nikomu neublížila, ani nevzala sebavedomie. Skúste ju vyslať priamo zo srdca. Ak ste niekomu niečo sľúbili, skúste teraz naozaj dodržať slovo. Poriadok robí priateľov a často úprimnosť urobí z nepriateľa dobrého priateľa.
späť
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Ak máte zlú náladu, možno práve cítite nepriaznivé postavenie Luny v Levovi. Často si za veľa veci môžeme aj my sami, už len preto, že sme si pripustili k sebe nervozitu. Ak sa to už stane, berte tieto situácie ako skúšky a výzvy, dokonca i priam nevyhnutnosť, aby ste boli opatrní nielen v styku s druhými ľuďmi, ale aj niečo so sebou robili. V tomto čase hlavne s ľuďmi na vašom pracovisku.
späť
Strelec
Strelec
Strelec
Strelec
Malo by sa vám celý deň dariť, vďaka priaznivému postaveniu Slnka a Mesiaca. Neskoro večer však vstupuje Luna do Panny, ktorá vám často prináša nepríjemné skúšky, ktoré tiež treba zvládať. Saturn vo vašom znamení vás vyzýva, aby ste robili to, čo je naozaj treba. Je ako prísny učiteľ, ktorého nemáme veľmi radi, ale neskôr na neho spomíname s vďakou, že nás nútil urobiť to, do čoho sa nám nechcelo.
späť
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Slnko máte dome domova, čo vám na nálade nepridáva. Vám pomáha utiahnutie sa do samoty, teda aspoň na chvíľu. Ak veľmi chceme, podmienky na malú autonómiu si vytvoríme skoro vždy, keď to treba. Ak tieto riadky trafili do čierneho, povedzte svojim blízkym otvorene, že potrebujete kúsok súkromia, alebo viac spánku, pokým sa neozve nervozita, stres či dokonca choroba.
späť
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Luna vám svojim strieborným svitom osvetľuje dom partnerstva, a to až do neskorého večera. Do tohto domu si vy len tak ľahko niekoho nepustíte. Kamarátov asi budete mať dosť, ale partnerstvo je pre vás dosť zväzujúce. Pozorujte, kto z opačného pohlavia vám ide na myseľ práve teraz. Možno by stál za povšimnutie. Často si nevážime toho, kto je nám oddaný. Keď ho stratíme, už je veľakrát neskoro!
späť
Ryby
Ryby
Ryby
Ryby
Dramatickosť i láska k umeniu, vyžarujúca z Mesiaca v Levovi, sa môže odraziť i na vašich pocitoch i túžbach. Objaví sa pocit potreby sláviť život. Nemusí to byť hneď niečo veľkolepé. To, že žijeme je už samé sebou oslavou, hoci niekedy prežívame i drámu. Vyrazte si večer s na dobrú komédiu. Ak nemáte partnera, možno pôjde vaša kamarátka. Keď pôjdete spať, bude už Luna v Panne, ktorá vám asi naznačí prečo ste sami.
späť
horoskop od moneo.sk
 

V najnovšom čísle týždenníka STAR sa dočítate:

Zdielať tento článok

Majka Demitrová niekoľko mesiacov po smrti manžela Paľa Demitru rozpredáva jeho majetok.

V najnovšom čísle týždenníka STAR sa dočítate:

Dcéry Karla Gotta - dve sú krásne a dve zvlástne.
Star paparazzi našiel Martinu Moravcovú na pláži so svojou dvojročnou dcérou.  Vrátila sa plavkyňa späť na Slovensko?
Zuzana Plačková chce preraziť v televízii, láka ju moderovanie.

Hviezdy mrzí, že sme drzí!
Nový týždenník STAR už v predaji. 


Autor: RED
Foto: Archív

© 2015 STAR production s.r.o. | Odkazy Created by ActivIT