img
Horoskop na 22.12.2014
Baran
Baran
Baran
Baran
Dajte si pozor, aby ste veľmi nepresadzovali svoju vôľu a nenútili niekoho robiť to, čo on akurát nechce. Priznajme si, robíme to občas všetci. Hovorí sa, že človek, ktorý nalieha silou na iného alebo musí kričať, je vlastne slabý. Máte svoju pravdu a chcete o nej presvedčiť toho druhého? Ktovie akou skúškou má dotyčný prejsť. Vy mu vlastne prekazíte jeho karmický plán.
späť
Býk
Býk
Býk
Býk
Pozitívne myslenie ešte nikomu neublížilo. Záleží totiž aj od uhlu vášho pohľadu na daný problém. Hľadajte cestičku pre vaše sny. Je to dovolené, len vy pre vašu zodpovednosť často pracujete a neoddychujete tak, ako by ste mali. Urobte si aspoň časť dnešného dňa tzv. pyžamový. Ostaňte čo najdlhšie v nočnej košeli a venujte sa sebe. Inšpirácie, ktoré vám budú prichádzať pri vašom ničnerobení môžu byť veľmi zaujímavé.
späť
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Blíženci
Pravdepodobne ste si počas minulých dní užili určité citové trápenie. Všetci občas kritizujeme, nielen druhých, no dokonca i seba. Niekedy to doženieme až do seba zničujúcich situácií. Snáď teraz pochopíte, že sa máte mať radi. Nemyslím sebecky či dokonca až narcisticky, ale tak ľudsky. Prijmite sa práve takí akí ste! Pochopte na druhej strane, prečo sa vám diali nepríjemné záležitosti. V čom vám nastavili zrkadlo?
späť
Rak
Rak
Rak
Rak
Nenechajte si znechutiť predsviatočnú atmosféru niektorými ľuďmi. Ak oni hľadajú podmienky na škriepky, otočte sa im chrbtom. Opozícia Luny na vaše znamenie bude trvať až do stredy. Pozor preto, aby ste to neboli vy, ktorí ste urobili nepríjemnú atmosféru tam, kde sa práve nachádzate. Možno vám pomôže zamyslieť sa, čo bude o pár mesiacov z tej záležitosti, ktorá vás zlostí práve v tomto čase.
späť
Lev
Lev
Lev
Lev
Máte asi kopu plánov, ako prežiť tieto nadchádzajúce sviatočné dni. Ste vo svojom živle, len keby tých peňazí bolo viac. Možno šéf pustí perie alebo doma objavíte skryté rezervy. Všetko by malo klapať podľa vašich predstáv. Povedzte si, že ste pokojný človek, ktorého nič nerozhodí. Nezabúdajte, že máte všetko vo svojich rukách: je na vás, či budete hráčom alebo figúrkou dnešného dňa. Poučte sa aj z minulosti.
späť
Panna
Panna
Panna
Panna
Slnko odišlo zo Strelca, čo je priaznivý aspekt pre vás. Ak si však v niečom neveríte a nevychádzajú vám presne plány tak ako chcete, prečo sa neporadíte s odborníkom? Možno vám pomôže urobiť poslednú bodku za minulosťou. Nebojte sa pravdy! Ak ju už viete, vyneste ju na svetlo. Uľaví sa vám. Na druhej strane si uvedomte, či ste nemali aj vy aspoň malý podiel na tom, keď sa vám diali nepríjemné veci.
späť
Váhy
Váhy
Váhy
Váhy
Merkúr, planéta, ktorá zodpovedá za komunikáciu, je v znamení Kozorožca, s ktorým tvoríte kvadrát. Pri fakte, že je v tomto znamení viac planét netreba to radšej podceňovať. Ak si však dáte pozor, za toto obdobie sa veľa naučíte, a to hlavne o sebe! Odporúča sa malý súkromný denník, ku ktorému je dobre sa často vrátiť, hlavne ak stojíme dlho na jednom bode. Veru, človek si najviac môže pomôcť sám, a to svojou vôľou.
späť
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Škorpión
Ak je to len trochu možné, bude dobre, aby ste celé sviatky nepresedeli doma. Nemusíte ísť do veľkej spoločnosti, ale dobré sú malé rodinné návštevy, kedy si dávate navzájom úctu a láskavé slová. Ak často meditujete alebo sa venujete svojmu vnútornému svetu, zamerajte sa dnes hlavne na matku či starú matku. Zájdite v spomienkach až do detstva. Z nepríjemných zážitkov sa poučte. Skúste odpustiť, ak vám v minulosti ublížili.
späť
Strelec
Strelec
Strelec
Strelec
Môže sa vám teraz prihodiť, že niekto z vášho okolia, vás môže požiadať o pomoc alebo bude citovo vydierať. Budete skúšaní trpezlivosťou, ale tej vy predsa máte dosť. Ak ste na tom dobre finančne, pomôžte, ale predsa len si preverte, komu práve požičiavate. Počkajte však zopár dní, kým sa pevne rozhodnete otvoriť peňaženku. Nezaškodí napísať zmluvu o vrátení, i keď ide o menšiu sumu peňazí.
späť
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Kozorožec
Možné negatívne pocity vo vás pozorujte, ale pritom ich hneď presvetľujte v mysli slnečnými lúčmi, hoci je už dávno po lete. Nechajte sa viesť svojou intuíciou, kreativitou a nápadmi, ktoré teraz posilňuje kladné vyžarovanie archanjela Michaela. Obklopte sa priateľmi, ktorí majú radi kultúru a tvorte spolu niečo nové i zmysluplné. Nezabudnite na tých, ktorí sú osamelí. Predstavte si seba na ich mieste. Čo by vás potešilo?
späť
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Vodnár
Zlá skúsenosť, a možno osamelosť vám možno práve nastavujú zrkadlo. Ukazujú teda kde ste schybili. Bude asi potrebné teraz pozerať na okolie inými očami. Zamyslite sa nad sebou, čo ste vo vašom živote pokazili vy a nie nad tým, čo vám zbabrali rodičia. Napríklad, že vám v mladších rokoch niečo nedovolili. Pokiaľ človek žije, má šancu vytvoriť si svet podľa svojich predstáv.
späť
Ryby
Ryby
Ryby
Ryby
Pracujte na svojich plánoch, ale zatiaľ nič nové nasilu nezačínajte. Máte však veľa planét v dome priateľov. Venujte sa radšej im, dokonca by ste sa mohli spolu vybrať na potulky prírodou, a to hneď po štedrom dni. Ak máte stabilného partnera, nezabudnite ho vziať so sebou. Možno na to práve čaká. Kto je voľný, môže svoju lásku nájsť práve medzi kamarátmi, preto neseďte stále doma.
späť
horoskop od moneo.sk
 

V najnovšom čísle týždenníka STAR sa dočítate:

Zdielať tento článok

Majka Demitrová niekoľko mesiacov po smrti manžela Paľa Demitru rozpredáva jeho majetok.

V najnovšom čísle týždenníka STAR sa dočítate:

Dcéry Karla Gotta - dve sú krásne a dve zvlástne.
Star paparazzi našiel Martinu Moravcovú na pláži so svojou dvojročnou dcérou.  Vrátila sa plavkyňa späť na Slovensko?
Zuzana Plačková chce preraziť v televízii, láka ju moderovanie.

Hviezdy mrzí, že sme drzí!
Nový týždenník STAR už v predaji. 


Autor: RED
Foto: Archív

© 2014 STAR production s.r.o. | Odkazy Created by ActivIT