imageSlovenka - Zensky Web

.

Mnoho seniorov dostalo tento mesiac prilepšené k riadnym dôchodkom. Sociálna poisťovňa im vyplatila novinku – rodičovské dôchodky. Nie všetci sa však na spôsob, akým sa nastavili, pozerajú kladne. Jozef Mihál, ktorý sedel na stoličke ministra práce, sociálnych vecí a rodiny – vo vláde Ivety Radičovej v rokoch 2010 až 2012, a od roku 2016 do roku 2020 bol poslancom NR SR, ich podrobil kritike.

Sociálne siete

Paríž je jedno z najikonickejších a najromantickejších miest na svete. Hlavné mesto Francúzska sa nachádza sa na brehoch rieky Seiny a neprestáva nás fascinovať. S bohatou históriou, kultúrnym dedičstvom a výnimočnou architektúrou láka každý rok milióny návštevníkov z celého sveta.

„Možno sa vám už niekedy stalo, že ste sa stretli s človekom alebo s ľuďmi, ktorí vás zaujali svojimi názormi, či aktivitami. Možno vás aj pozvali na stretnutie. Nie je nič zlé. Zlým sa to stane vtedy, keď vás na psychicky manipulujú,“ upozorňuje Mgr. Ivana Škodová, ktorá sa dvadsať rokov zaoberala prevenciou v oblasti siekt.