image Slovenka - Zensky Web

.

27. mája 2024

Nech zdvihne ruku ten, kto nemá rád palacinky. Isto iste sa medzi nami nájde zopár jedincov. Táto sladká dobrôtka má však slušnú základňu svojich verných fanúšikov naprieč krajinami. Napríklad v Anglicku či vyhľadávanom Francúzsku. Vyslúžila si i svoj deň – 13. február. Ako inak ho osláviť, než prípravou lahodných kúskov na rôzne spôsoby? Inšpiráciu nájdete aj u cukrárky Kuchyne Lidla Veroniky Bušovej.

Bývate vy alebo vaša ratolesť často chorá? Vymeškáva vaše dieťa neustále zo školy a vy preto nemôžete do práce? Rodinné Kúpele Lučivná, situované v srdci tatranskej prírody, majú pre vás efektívne a rokmi preukázané riešenie, ktorým môžete zastaviť neustály kolotoč respiračných ochorení.

Sociálne siete

V čarovnom kúte juho-východného Slovenska, v lone malebnej prírody plnej voňavých jedlí a smrekov, na hranici Spišského Rudohoria a Slovenského Krasu, sa nachádzajú Kúpele Štós. Na jar, keď v parku zakvitnú neuveriteľne sfarbené  rododendróny, sú  najkrajšie.

„Hovorí sa, že krv nie je voda a mne sa to potvrdzuje každý deň. Na mojom vzťahu so sestrou. Neviem či som vyvolená, alebo narodená pod šťastnou hviezdou. Život mi doprial osobu, vďaka ktorej zvládnem aj nemožné. Je ňou ona. Moja sestra Magda,“ posrkáva svoju šálku kávy s pokorou Ivana.

Konečne nastal vytúžený deň našej poslednej zastávky v obľúbenom projekte Nebojte sa zmeny. Naše kroky tentokrát viedli do Fashion Gallery v Ateliéri Hair&Beauty k odborníčke na krásu Zuzane Paukovej. A keďže sú Zuzanino portfólio a skúsenosti na poli krásy obzvlášť široké, na dámy podstupujúce celkovú premenu k svojmu najlepšiemu ja, čakal deň doslova za odmenu.