image Slovenka - Zensky Web

.

8. decembra 2023

Pieniny sú krásne nielen v lete, ale aj v zime, pod snehovou pokrievkou. Ak ste milovníci bežiek, určite vám odporúčame vybrať sa na trasu prielomom Dunajca, prispôsobenú pre obľúbený zimný šport.

V Parchovanoch v okrese Trebišov vyhasol minulý týždeň život len pätnásťročného žiaka základnej školy. Okolnosti, za akých k tomu došlo, sú veľmi závažné. Roman zrejme skočil zo strechy, pretože bol šikanovaný.

Sociálne siete

Trend alebo nezabudnuteľný zážitok? Behom posledných rokov sa oslava známa ako „baby shower párty,“ stala obľúbenou aktivitou budúcich rodičov, ktorí sa tešia na príchod nového člena do rodiny.

Kúpeľnú liečbu predpísanú lekárom alebo relaxačný pobyt môžete v Kúpeľoch Nimnica absolvovať počas celého roka. V oboch prípadoch dostanete komplexnú starostlivosť, na ktorej si kúpele zakladajú, pretože dbajú o celostný prístup ku klientovi. A nielen to…

Zatiaľ, čo v mnohých z nás, ešte stále rezonujú spomienky na slávnostný galavečer, na ktorom sme spoznali absolútnu Slovenku roka 2023 Silviu Manduľákovú, vo vydavateľstve STARproduction sú už v plnom prúde prípravy na nasledujúci, 16. Ročník.